Halálos kimenetelű balesethez keresik a szemtanúkat a csornai rendőrök

Varga Mátyás 2020-07-16 08:17:02
Pár napja egy traktort próbált megelőzni egy motoros, de a jármű vontatójának ütközött.

A Csornai Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya 08020/227/2020. bűnügyi számon halálos közúti baleset gondatlan okozása vétségének gyanúja miatt folytat büntetőeljárást.

Kóny külterületén, a 85. számú főúton, Csorna felől Enese irányába közlekedett 2020. július 10-én 18 óra 47 perckor egy Fendt típusú mezőgazdasági vontató a hozzá kapcsolt pótkocsival. Haladása során a főút 14+150. kilométerszelvényéhez érve, balra kanyarodása közben, a járműszerelvénye előzésébe kezdett egy motorkerékpáros, aki a vontatójának ütközött. A baleset során a motorkerékpár sofőrje olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.

A Csornai Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki szemtanúja volt a közlekedési balesetnek, vagy azzal kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a Csornai Rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-96/263-272-as telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80/555-111-es "Telefontanú" zöldszámán, a 107 vagy a 112 központi telefonszámok valamelyikén.

 

Forrás: police.hu

Szólj hozzá!

Fideszes lobbierő: kikosarazta a Magyar Közút Antal Imrét

A győri önkormányzati képviselő a Széchenyi híd zajvédő falának meghosszabbítását szerette volna elérni.

Bármelyik fideszes listás képviselőjelölt beleülhet Hende Csaba megüresedett parlamenti székébe

Időközi választás helyett a Fidesz-KDNP vezetése dönti majd el, hogy ki vehetni fel a mandátumot. Illés Károly az egyedüli listán szereplő szombathelyi jelölt.

Az akkor volt, most meg most van! 

Ismerje meg Hende Csaba hat pontját.

Lakossági fórumot tartanak a győri zárkertieknek

Nyilvános plénum előtt mondhatják el napi problémáikat az érintettek. 

Hol tart ma a webhosting?

Az online jelenlét manapság szinte elkerülhetetlen, legyen szó kisvállalkozásról, e-kereskedelmi platformról vagy nagyvállalatról.

Gyurcsány Ferenc visszavonul a közélettől

És elválnak Dobrev Klárával.

Május 20 után parlamenti képviselő nélkül maradhat Szombathely

Frissítve: Hivatalosan is Hendét és Poltot javasolta a Fidesz alkotmánybírának.

A 125 éves Győri Városháza előtt futnak be a 100 éves Tour de Hongrie versenyzői

Az idei körverseny első befutóját adja a folyók városa.

Mélyponton van Győrben a Fidesz, Pintér Bence nagy fölénnyel vezet

Fekete Dávidot 22 százalék kedvelte, és 33 százalék nem.

40 millió forintra emelték Körmenden a városi civil alapot

Kultúrára 9 és fél milliót, sportra 26 milliót, szociális területre közel másfél millió forintot adnak.

Alkotmánybíró lehet a politikai életből mára teljesen eltűnt Hende Csaba

Kérdés, hogy egészségügyi állapota mennyire engedi meg, hogy felelősséggel vállalja el a felkérést.

Kezdetét vette a győri Magyar Ispita felújítása

2026 februárjában érhet véget a munka.

Győrnek 1 milliárd 700 milliót, Szombathelynek 210 millió forintot kell befizetnie a helyi iparűzési adóbevétel többlete után

Budapestnek 3 milliárd 690 millió forintot kell így adóznia. Az április 30-án kihirdetett rendeletet május 8-ig még véleményezheti a társadalom.