Hahó, szombathelyiek! Év végén lejárnak a Szent Márton kártyák, érdemes megújítani

Vágvölgyi Bálint 2018-09-05 18:17:00
Nem küldik ki automatikusan.

2018. december 31-vel lejárnak a Szent Márton kártyák. A Szombathely Info Facebook-oldal pontokba szedte a legfontosabb tudnivalókat a megújítással kapcsolatban:

  • 2019. január elsejétől új Szent Márton kártyákat bocsájt ki Szombathely városa.
  • Az új Szent Márton kártyák igényléséhez regisztráció szükséges, automatikusan nem kerül kiküldésre.
  • A megújulás nemcsak a külsőkben lesz észrevehető, hanem a használat módja is változik.
  • Azon felhasználóknál, akik rendelkeznek okostelefonnal, e-mail címmel, a Szent Márton kártya a digitális világba költözik. Akik viszont a hagyományos módok kívánják a kedvezményeket érvényesíteni, ők maradhatnak a (megújult) kézzelfogható műanyag-kártyánál. (nekik is kell regisztráció)
  • 3 úton valósítható meg a regisztráció: 1., Digitális úton a szentmartonkartya.hu oldalon, 2., Papír alapon a Városháza ügyfélszolgálatánál, vagy a Savaria Turizmus Kft. irodájában és kérhetjük, hogy digitális kártyát kapjunk, vagy 3., Papír alapon az említett helyeken és kérhetjük, hogy kézzelfogható, plasztik kártyát küldjenek.

Szólj hozzá!

Megkezdődött a szombathelyi Olad Plató azbeszttel szennyezett útjainak bitumenes zárása

Valamint kalcium-kloriddal locsolnak le 20 négyzetméternyi területet.

Egyelőre 165 millió forintos költségvetéssel számol a 2026-os Savaria Karnevál

Az egyik idei húzónév a Beton.Hofi lesz. A karneválszínházat ezúttal a miskolci színház társulata játssza.

Nem árulják el mennyibe került a szombathelyi Nagyszálló

Az épület homlokzatán megjelent telefonszám végén bejelentkező ingatlanos nem érti, hogy miért érdekel egy újságot, hogy mi az ára a patinás épületnek.

Kapitány István: nem válunk le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés

A TISZA Párt gazdasági és energetikai miniszterjelöltje szerint diverzifikálni kell az energiaforrásokat, miközben átláthatóbb gazdaságot és korrupcióellenes fellépést ígért.

Ezt jelzi, ha csak egy „B opció” vagy a másik életében

Valahol mélyen mindannyian arra vágyunk, hogy valaki életének középpontjában legyünk.

Úszó költőszigetet kapott a győri Marcal-tó – így próbálják megmenteni a veszélybe került vízimadarakat

A társadalmi összefogással létrehozott platform biztonságos fészkelőhelyet nyújthat a drasztikusan megfogyatkozott sirály- és csérféléknek.

V. Németh Zsolt szerint érdemes Vadhajtásokat olvasni

Igaz, egy kicsit a kurv@ anyázás zavarja a képviselőt.

Tisztújítást tart ma a Szombathelyi Fidesz

Új elnöke, és elnöksége lehet a városi szervezetnek.

Ismét kikerült egy telefonszám az eladó tábla mellé a szombathelyi Nagyszállón

Most már nincs akadálya annak, hogy a jövőbeli lehetséges vevő, felhívja az eladót.

Nyarat idéző hétvégére hoztunk egy óriási csokor győri programot

Beindult a fesztiválszezon, csak úgy tobzódunk a helyi eseményekben. 

A zöldebb városok ára – szakértők szerint a környezetbarát városfejlesztések önmagukban nem oldják meg a társadalmi problémákat  

Megfelelő állami beavatkozás nélkül éppen az alacsonyabb jövedelműek kerülhetnek hátrányba.

Szombaton megint fut a város Szombathelyen

Reggel fél 8 órától indul a nevezés.