Győzelemmel kezdett Supka Attila a Haladás kispadján

Vágvölgyi Bálint 2019-07-19 18:54:00
A Kaposvárt verték a szombathelyiek.

A Szombathelyi Haladás felkészülési meccse játszott az NB I-be frissen feljutó Kaposvár ellen pénteken délután a Haladás Sportkomplexumban. A Haliban nem játszott sérülés miatt Yuriy Habovda és Tóth-Gábor Kristóf. Csereként pályára lépett viszont a próbajátékon szereplő támadó, Eszlátyi István. Németh Erik, a korábban az Illés Akadémián nevelkedő, később Sárváron is futballozó csatár szintén próbajátékon szerepel a Haladásban - kezdi tudósítását a haladas.hu.

A kapusoknak nem volt komoly dolguk az első félidőben, csak kisebb helyzetek adódtak a csapatok előtt. Egy bal oldali beadást követően Németh Márió hét méterről a jobb felső sarok fölé fejelt. A 32. percben egy bal oldali szögletet a volt szombathelyi Szakály Attila hét méterről a bal sarokba fejelt, ezzel megszerezte a Kaposvár a vezetést. A szünetig nem is változott már az eredmény.

A második félidőre sort cserélt Supka Attila, főleg a fiatalok léptek pályára. Két perc alatt három gólt is szerezhettek volna a Haladás. A 84. percben egyenlített a Haladás: Kiss Bence 24 méterről óriási gólt lőtt a jobb felső sarokba. Nem sokkal később, a 87. percben Petró jobb oldali beadását Tamás nyolc méterről a jobb sarokba helyezte, ezzel kialakítva a 2-1-es végeredményt.

Szombathelyi Haladás–Kaposvári Rákóczi FC 2-1 (0-1)
Szombathelyi Haladás: Gyurján – Tóth D., Jancsó, Németh Milán, Bosnjak – Holdampf, Nyári, Illés, Németh Márió – Medgyes, Gaál.  II. félidő: Rózsa – Kiss Balázs, Jagodics, Tamás, Füleki – Doktorics, Kovalovszki, Kiss Bence, Petró – Németh E., Eszlátyi. Edző: Supka Attila.

Szólj hozzá!

Illés Károly nem veszi fel Hende Csaba parlamenti mandátumát

A Fidesz vezetésének hamarosan döntenie kell, hogy ki ül be a Vas01-es választókerület megüresedett képviselői székébe.

Kövér László Tápszentmiklóson "hazaárulózott"!

Az Országgyűlés elnöke Fekete Dáviddal karöltve kampányolt Ukrajna ellen. (Véleménycikk következik.)

A celldömölki nyomozók befejezték abban az ügyben a nyomozást, amelyben egy osztrák nő méltatlan és veszélyes körülmények között tartott állatokat

A hatóságok és a civil állatvédő szervezetek 102 kutyát és 32 további állatot mentettek ki két csöngei ingatlanról.

Szikével rabolta ki a dohányboltot egy férfi Mosonmagyaróváron

Roller, ruha, dohánybolt: az óvári férfi nem tudott leállni. 

Útlezárások, forgalmi változások Győrben a Tour de Hongrie idején

A 100 éves verseny páratlan élményt, és komoly lezárásokat hoz szerda délután. 

Ende - Elérhetetlen lett Hende Csaba Facebook-oldala

Szombathely parlamenti képviselőjének hivatalos közösségi oldala februárban frissült utoljára.

Letöltendő börtönre is ítélhetik a szombathelyi csalót

Majd’ 10 milliót kért kölcsönt de esze ágában sem volt visszadni.

Király Gábor: A kapus a legintelligensebb ember a pályán

Interjút adott a Szombathely díszpolgára.

Angol házi döntőt rendeznek az Európa Ligában

A hazai bajnokságban vergődő csapatok vívnak a második számú európai trófeáért.

Titkos kalandozás a hálószobában

Szigorúan felnőtteknek szóló tartalom!

Pintér Sándor nem segít Pintér Bencének

Segítséget nem, de vállveregetést kapott a győri rendőrség a Belügyminisztériumtól. 

Áprilisban a tavalyihoz képest 4,2%-val nőttek az árak

Márciushoz képest viszont már csak 0,2% volt az infláció.

Iskolabusz létesítésének kérdésével szondázzák a sárvári szülőket

A városvezetés szerint ez lehet a megoldás a dugók megszüntetésére.

Fideszes lobbierő: kikosarazta a Magyar Közút Antal Imrét

A győri önkormányzati képviselő a Széchenyi híd zajvédő falának meghosszabbítását szerette volna elérni.