Gyárváros a belvárosban címmel nyílt kiállítás a Révai utca 5. alatti Vasutas Művelődési Házban, mely díjmentesen megtekinthető. A helyszínen jártunk, lásd fotógalériánkat a tudósító által legjobbnak ítélt fényképészek műveiből.
Figyelem! Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek. Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot!
Papp László Tamás
2020-09-22 11:20:00
Gyárváros a belvárosban címmel nyílt kiállítás a Révai utca 5. alatti Vasutas Művelődési Házban, mely díjmentesen megtekinthető. A helyszínen jártunk, lásd fotógalériánkat a tudósító által legjobbnak ítélt fényképészek műveiből.
A párt példa nélküli előválasztási rendszere újabb mérföldkőhöz érkezett, holnap megismerjük a végső befutókat.
A család azt kéri, hogy a virágra, koszorúra költött pénzt valamelyik, az általuk megjelölt állatvédő szervezetnek adományozzák a gyászolók.
A fideszes képviselő szerint nem gond, hogy frakciótársa cége újította fel a Bóbita Óvodában a falat.
Világnézeti vita bontakozott ki a megvásárolható bérlakások kapcsán.
A fürdő sztorija már nem csak hosszában, hanem stílusában is kezd a dél-amerikai szappanoperákra hasonlítani.
Pintér Bence polgármester szerint a TSZV áll a vizsgálat elé, mert az “igazság náluk van!”
Szerintük jobb, ha a pénz a Fidesznél van.
Ingatlanértékesítések nélkül viszont 615 millió forintos mínuszban lenne a cég.
720 millió forintba került. Az unió és az állam felesben fizette a költségeket.
Te is autóztál már rajta?
A TISZA jelölt saját családján keresztül is érzi a térség minden problémáját, és azt, hogy itt az ideje a változásnak.
Elhivatott lokálpatriótaként javítaná ki a rendszerváltás hibáit.
Vannak alkalmak amikor a képviselő minden szavával egyet lehet érteni.
Vigh 3 cikluson keresztül volt a Zala 01-es választókerület parlamenti képviselője.
Ruhaneműk értékesítésével csalást is elkövetett.
A Parlament Népjóléti Bizottsága egyhangúlag szavazta meg.
Közösségi és erkölcsi felelősségük.