Tüntikéző utcabált tartottak a Magyar Kétfarkú Kutya Párt passzivistái Szombathelyen. Egy laza palacsintázgatásra hívták az embereket, hogy így űzzék el a rossz politikus-szellemeket. Az utcabálra jelmezben várták az érdeklődőket, vagy politikusnak, vagy valami olyannak kellett öltözni, amitől félnek a politikusok. Mi is ellátogattunk a nem mindennapi farsangra, ilyen jelmezekkel találkoztunk:





A szervezők fél hatra várták az embereket a szombathelyi Fő térre, a Szentháromság szobor mellé. Ezután a Bohém klubba mentek, ahol ingyen palacsintát osztottak, ami így még a Karmelita Kolostorban lévő Gundelnél is olcsóbb volt. Aztán volt zene, vetélkedők, meg Soros. Rengeteg Soros.

Nem is létező árukat kínált eladásra. Több mint 5 millió forintot csalt ki így.
Egy pizzéria teraszán szabadultak el az indulatok.
A hazámat szolgálom - kommentálta a főispán a bizalmat.
Riogatás, hangulatkeltés, vagy valós probléma? Maratoni vita széksértésekkel.
Hűtlen kezelés bűntettének megalapozott gyanúja miatt folyik az eljárás.
Az ideiglenes intézkedés azonnal végrehajtandó!
A bérlakás-rendszer kapcsán jutott erre a képviselő, aki független- és fideszes társaival leszavazta a jövedelmi plafon bevezetését.
Lázár János kimondta az igazat - írja a kormányközeli lap.
A magyar nemzet nem születési hely kérdése, hanem közös nyelv, kultúra, sors és közös felelősség - írják.
Az egyetlen magyar induló sima 3-0-ás vereséget szenvedett.
Gondolkodtál már azon, hogy valójában miért is szeretkezünk? Egy nemrégiben közölt kutatás új szempontokat hozott felszínre: arra utal, hogy az intimitáshoz kapcsolódó motivációink nagyban befolyásolják az aktus utáni elégedettséget.
A súlyos közlekedési baleset az Egressy Béni úti vasúti átjáróban történt.
Élményfestés, slam poetry, karácsonyi brunch party és egy csomó program vár mindenkit a győri régióban.
A szerződésbontással a klubot nem érte anyagi hátrány.
Liszt Ferenc szerinted magyar volt? Az aradi vértanúk? Mádl Ferenc elég magyar volt neked? - teszi fel a kérdést a pártelnök.
Mit titkolnak az állami cégek, és leginkább: miért?
