Ha tippelni kellett volna, én az augusztust mondom, mivel ekkor veszik meg a nebulók szülei a szokásos füzetcsomagokat, tolltartót, iskolatáskát, és az egyéb iskolai holmit. Az igazság az, hogy nem ért még véget a roham.

A minap betértünk az egyik szombathelyi írószerboltba faggatózni, mi a helyzet iskolakezdés-fronton?
"Bőven tart még a nagy tanévkezdési hullám, nagyon sokan csak az iskolakezdést követően tudták meg, pontosan mire lesz szükség az év során" - tudtuk meg Zsuzsától, az írószerbolt üzletvezetőjétől. "Sokan keresik a zsírkrétákat, festékeket, a kisebb gyerekek szülei a gyurmát is nagy mennyiségben viszik."
A füzetek még mindig jól fogynak, a legnépszerűbbek a focicsapatos, az autós és a kisállatos borítóval rendelkezők. Tavaly hiány volt a diák zsebnaptárból, most szerencsére ilyen gond nincs, de érdekes, hogy már most többen keresik a jövő évi határidőnaplókat. Külön érdekesség, hogy idén több szülő is kereste az írószerboltok polcain az abakuszt, azt a fajta golyós számológépet, amit az elektronikus számológépek megjelenése óta a legtöbben csak képekről ismerünk:
A Szomtáv szerint a beruházás csökkentheti a hálózati hőveszteséget és a földgázfelhasználást is
A városhoz idén 39 pályázat érkezett be mintegy 123 millió forint értékben.
Május utolsó vasárnapján rendezik meg a Mártírok téri levendula napot.
Az új kormány szerint átláthatatlan állapotban vették át a büdzsét a leköszönő kormánytól.
Kósa Roland szerint meghallották a győriek véleményét, ezért módosítják a februári előterjesztést.
Egyedi pólókra van szükséged, vagy a céges csapat ruházatát dobnád fel néhány logózott darabbal?
Az élő környezetért felelős miniszter szerint az osztrák üzem tulajdonosával sikerült megállapodni a szállítások azonnali leállításáról.
Május végén és június elején is forgalomkorlátozások lesznek a Győr-Kelet csomópontnál az országhatár felé vezető oldalon.
Előfordult már Önnel, hogy fontos alkalmak előtt hirtelen időhiánnyal küzdött az ajándékvásárlás terén? Ahogy közeledik egy különleges nap, például születésnap, évforduló vagy karácsony, gyakran eszmélünk rá, hogy a tökéletes ajándék még mindig nincs meg.
A Győr–Pannonhalma–Tényő útvonalra június 2-ig lehet voksolni az Aktív Kalandor oldalán.
Napfényből nem lesz hiány, a hőmérséklet helyenként a 30 fokot is megközelítheti.
Koncertek, bábszínház, játékparkok, kézműves foglalkozások és rengeteg családi program várja a gyerekeket május 31-én az Aranypart II.-n.
Május 22. és 25. között szakmai konferenciák, családi programok, sportesemények, koncertek és közösségi rendezvények várják az érdeklődőket Győr több pontján.
Hugo Boss, Chanel, Louis Vuitton, Nike és Adidas feliratú termékeket kínált egy árus, a pénzügyőrök az otthonában is találtak hamis termékeket.
A GYHG az ünnepnapokon is a megszokott rendben viszi el a hulladékot, de a hulladékudvarok és az ügyfélszolgálat zárva lesznek.
Kondora Istvánnak fogalma sincs, honnan ismerte a hivatal Láglert.
Már nem lehet kizárólag fakitermelési szempontból gondolkodni a magyar erdőkről.
Nem találta megfelelőnek a jogi képviseletet.
Miközben a médiacég a hullámsírba merül, a frissen kinevezett vezető átevezhet egy új céges struktúrába.
A Vasvári Pál utca és a Szauter utca közötti szakaszon fejlesztené tovább a városi kerékpáros hálózatot a helyi önkormányzat.



