Fucsovics Márton nyerte meg a győri tenisztornát

Farkas Bazsi 2020-12-14 08:02:00
A jelenlegi legjobb magyar, Fucsovics nyerte meg a győri meghívásos tenisztornát, amelyen hat hazai férfi játékos mérkőzött meg egymással.

A világranglistán 55. játékos szombaton legyőzte Madarász Gergelyt, majd vasárnapi csoportmérkőzésén Piros Zsombornál is jobbnak bizonyult, aki a második szett elején ápolást kért a bokájára. A másik trióban előzőleg az idei magyar bajnok Marozsán Fábián fordulatos meccsen verte a tavalyi ob-győztes Makk Pétert, majd vasárnap a Valkusz Máté helyére beugró Vörös Mátét is legyőzte, így ő vívta a verseny döntőjét Fucsoviccsal - számol be az MTI.

Fotó: MTI/Krizsán Csaba

A finálé első szettje kiegyenlített és helyenként magas színvonalú csatát hozott az Olimpiai Parkban, majd a játszmaelőnybe kerülő Fucsovics a folytatásban még jobban belelendült, és Davis Kupa-kerettag riválisa ekkor már nem tudott komoly ellenállást kifejteni.

A bronzmeccsen a 2017-ben junior Australian Open-győztes Piros Zsombor döntő rövidítésben verte Makk Pétert, míg az ötödik helyet a Vörös Mátét legyőző Madarász Gergely szerezte meg a zárt kapus versenyen.

Eredmények:

A csoport:
Fucsovics Márton-Piros Zsombor 7:6, 6:4
B csoport:
Marozsán Fábián-Vörös Máté 6:4, 6:1
    
az 5. helyért:
Madarász Gergely-Vörös Máté 6:7, 6:3, 10-8 - döntő rövidítés
a 3. helyért:
Piros Zsombor-Makk Péter 3:6, 6:3, 10-6 - döntő rövidítés
döntő:
Fucsovics Márton-Marozsán Fábián 7:6, 6:1

Szólj hozzá!

Ágh Péter tényleg nem fogta fel, hogy a TISZA számára ő nem parlamenti képviselő

A fideszes politikus egyeztetésre hívta Strompová Viktóriát.

A nagykölkedi gumi-ügyben érintett V.Németh Zsoltot javasolja a Fidesz a parlament Élőkörnyezetért Felelős Bizottság elnökének

Furcsa lenne, ha gumihegyhez kapcsolódó korrupció ellen harcoló TISZA jóváhagyná a kinevezését.

A legdrágább döntés az, ha nem döntünk: a magára hagyott erdők ára végül tonnákban és milliókban mérhető

Egy friss kutatás szerint a tétlenség nem természetes regenerációt, hanem romló állapotot és nagyobb veszteséget okoz.

Minimálisan nőtt a hazai gazdaság az első negyedévben - megjöttek a friss KSH adatok

A szolgáltatások húzták a magyar GDP-t, az ipar is segített, de a kilátások továbbra sem egyértelműen rózsásak.

Bezárta és bántalmazta apját egy kemenesaljai férfi - vádat emeltek ellene

A Sárvári Járási Ügyészség személyi szabadság megsértése és könnyű testi sértés miatt indított eljárást.

Indul a szezon, startol a Radó Matiné  – zene, kézilabda és chill hangulat a szigeten

Május elején bulival, meccsnézéssel és street fooddal rajtol Győr egyik leglazább programsorozata.

A Kaposvár csap össze a Falcóval az elődöntőben

Szombaton az Arena Savariában játszák a csapatok az első meccset.

Előkerült Vámos Zoltán!

Úgy néz ki, hogy két és fél héttel a választási veresége csupán búcsúzni jött a főispán.

Jövő héten fut Szombathely!

Szombaton rendezik meg a mára már hagyományosság vált futóversenyt.

Nyolcéves autóbusz szerződés kiírására készül Győr

Hosszabb távra tervezne a tömegközlekedéssel a város, de átmeneti időszak szinte biztosan lesz.

A kárpit megfelelő tisztítása

Az otthoni rend fenntartása sokak számára a porszívózásban, portörlésben és időnkénti felmosásban merül ki, ám vannak felületek, amelyek ennél jóval összetettebb figyelmet igényelnek.

Kitakarították és kifestették a győri vasúti aluljárót

Kósa Roland szerint apró lépés, de elindult a vasútállomás környezetének rendbetétele.

Pintér Bence megerősítette, hogy délelőtt civil ruhás rendőrnyomozók jelentek meg a Győr Projekt Kft.-nél - új szintre lépett a győri ügyek feltárása

A polgármester szerint már nem csak gyanú, hanem konkrét nyomozati lépések is történnek a Győr-Szol és más önkormányzati cégek ügyében.

A kommentek csak úgy jönnek-mennek Fekete Dávid közösségi oldalán 

A valóság ritka vendég a politikus online felületein.