Friss rekord a hazai nyomtatott sajtó kategóriában: a Szuperinfó 8 oldalából 3 teljes oldalt tölt ki a kormánypropaganda

Farkas Bazsi 2020-05-20 21:17:00
Hát mi lesz így, alig marad hely más hirdetőknek?

Ma szórták be a Szuperinfó legfrissebb számát. A lapot a Mediaworkshoz, vagyis a KESMÁ-hoz tartozó Maraton Lapcsoport - Multivízió Kiadói Kft. adja ki. A lapnál nemrégiben komoly változások voltak. Lapigazgató lett az a Kremser Csaba, aki korábban Szombathely fideszes polgármesterének, Puskás Tivadarnak volt a sajtósa. Családi vállalkozása pedig a Szombati Helyi Hírlap kiadásáért felelt. 

A 8 oldalas hirdetési újság 3 oldalát foglalta el a kormány hirdetése. Hát alig maradt így hely a többi hirdetőnek. 

Amúgy a mai napon megjelent lokál extra sem nagyon marad le a KESMÁ-s lap tesójától. A lokálban is 3 oldalt vásárolt a kormány a gazdaságélénkítő progamjának bemutatására, igaz a lokál 16 oldalon jelenik meg így azért jutott hely másnak is. 

 

null

null

 

Ami a nem lebecsülendő teljesítmény az az, hogy a május 21. dátummal megjelenő lokál már május 20-án a postaládámban volt. 

Szólj hozzá!

Lemondott Haba Vilmos, a győri Jobbik elnöke

Facebook-oldalán jelentette be a hírt.

Weöres Sándor és Károlyi Amy beugrott egy feketére a szombathelyi Nagyszállóba

Különös alakok lepték el a bezárt hotel földszinti ablakait. Derkovits Gyula önarcképe is megjelenik.

Gyógygombák és kender: harmónia az egészség szolgálatában

Az idők folyamán a természet ajándékai mindig is fontos szerepet játszottak az egészség megőrzésében.

Megkezdődik a szombathelyi Liget utcai híd felújítása

Jövő héttől lehet forgalomkorlátozásra számítani a környéken.

200 millió forintot nyert Körmend a Rákóczi Ferenc utcai háziorvosi- és fogorvosi rendelők fejlesztésére

Az épületek új hőszigetelt ablakokat kapnak, és LED világítást szerelnek fel.

Belvárosi forgalomkorlátozást hoz magával a szombathelyi Urban pARTy

Szombaton sétáló utcává változik a Kőszegi utca.

Alig 3 millió forint nyereséggel zárta a tavalyi évet a C.P. Portál Kft.

Miközben közel félmilliárd forint volt Varga Jenő, sárvári önkormányzati képviselő cégének a bevétele.

Újra Fröccsnapok lesznek a hétvégén Győrben 

Jön a nyár legpezsgőbb hétvégéje.

Remek rajt a Gyermek OB-n Győrben 

A városban tényleg úszóbajnokok születnek.

Gépjármű-kiskereskedelemre váltott Illés Károly vállalkozása

Továbbra is veszteséget termel a szombathelyi önkormányzati képviselő Kft.-je.