FOTÓK - Különös jelenség Vas megye égboltján, itt a magyarázat

ugytudjuk.hu 2019-08-29 10:02:00
Hamarosan vége a nyárnak...

Az elmúlt napokban a korán kelők már tapasztalhatták a pára és sekély ködfoltok kialakulását a térségben. A Kőszegi Időjárás Előrejelzés oldala szerint ezek a köd és párafoltok már jelzik, hamarosan véget ér a nyár és kezdetét veszi az ősz.

Security Check Required

null

Ahogy mi is megírtuk, az Időkép meteorológiai portál szerint kedd, szerda magasságában megérkezik a sokak által várva várt hidegfront, kellemes hőmérséklet váltja az augusztusi kánikulát, a fronthoz azonban feltámadó szél és nagy mennyiségű csapadék is társulhat.

A Kőszegi Időjárás Előrejelzés azt írta: a hőmérsékleti harmatpontok és a reggeli minimumok egyre közelebb kerülnek egymáshoz, emiatt a levegőben található vízcseppek láthatóvá válnak. A harmatpont csütörtök reggel pedig 16-17°C között volt, így ahol a levegő hőmérséklet lecsökkent erre, elsősorban a talaj közelében, ott a fenti képen is látható sekély köd alakult ki.

Szólj hozzá!

A kultúráért felelős államtitkár szerint a Savaria Karnevál nem értékalapú fesztivál?

Megszólalt Závogyán Magdolna annak kapcsán, hogy idén ne kapott állami támogatást Szombathely legnagyobb programja.

Folytatódik a győri városháza luxusautótalanítása

Pintér polgármester visszaadja a harmadik Audi A6-ost is.

Megkezdődött a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia pénzügyi átvilágítása

Az egyesület akkor kaphatja meg az önkormányzat 40 millió forintos támogatását, ha a vizsgálat mindent rendben talál.

Megbüntette a bíróság azt a férfit, aki tévéket dobott ki a szombathelyi Erdei iskola úton

A készülékekből akár nehézfémek is a talajba kerülhettek volna.

Szombathelyi szupermarketből akart rabolni 2 férfi

Szeszesitalt és csoki szemeltek ki zsákmányul.

Az autófóliázás egy közkedvelt marketingeszköz

Ugyan az utóbbi években az online marketing pörgött fel a leginkább, egyre több vállalkozás található meg a digitális térben, de ez közel sem jelenti azt, hogy fizikai, “offline” promóciók már kevésbé lennének hatékonyak, sőt! Néhány okos megoldással még költséghatékonyabban érhetjük el a potenciális vásárlókat.

Nem jelenthető ki egyértelműen, hogy Bábolnán soha többé nem földelnek el fertőzött állati tetemeket!

Nagy István nem tudott határozott válasszal felelni a kérdésre a zárt ajtók mögött tartott szakmai értekezleten.

Hiányoltad már a szalagvágást? Pedig Sárváron tegnap nyisszant az olló

A Nádasdy-vár kapott macskakövek közé szorított új fákat. Szegények.

Nem ülhet le az Egis Körmend kispadjára a pénteki meccsen Forray Gábor

Vezetőedző nélkül kell helytállnia a Rába-partiaknak a Szolnok ellen.

A mese szerepe gyermekkorban

Folyamatosan hallhatjuk a híreket arról, hogy a gyerekek manapság túl kevés mesét hallanak, helyette mindig a képernyőt nézik. A hírek középpontjában ennek a jelenségnek a káros hatásai állnak. De mit tehet a szülő, ha szeretne ezen a helyzeten javítani?

Pénteken újabb alpolgármester csatlakozhat a győri városvezetéshez

A pletykákkal ellentétben Antal Imre nem lesz jelölt.

Nem maradtak némák a bábolnaiak

Nagy István agrárminiszter szerint a szigetközi magas talajvíz miatt hoztak Bábolnára több ezer leölt szarvasmarhát.

Hogyan szerezhető be gyorsan és egyszerűen a cégkivonat?

Sürgős ügyintézés vagy vásárlás kapcsán gyakran merül fel az igény, hogy gyorsan és egyszerűen hozzáférjünk a szükséges dokumentumokhoz.

Megszavazták, marad a forgalmi rend változás a szombathelyi Kiskar utcában

A volt Sylvester János nyomda átépítése miatt kellett plusz kanyarodó sávot kialakítani.

Új tulajdonosa van a szombathelyi ISIS Hotelnek

Az elképzelés szerint lakásokat alakítanak ki az épületben. A változás a Móló Éttermet is érintheti.

A napelemes rendszer bővíthető

A hírek tele vannak a napelem rendszer bővítésével kapcsolatos tudnivalókkal.