A Fidesz EP plakátja mellett áll az önkormányzati választásokra készülő ellenzéki összefogás, a HÍD a Jövőnkért Egyesület hirdetése Sárváron a Sársziget utcában. Az Egyesület plakátja a múlt héten került ki. Ma reggelig nem is volt semmi baja. Délelőtt azonban valaki festékkel dobálta meg.

A Sársziget utca Sárvár egyik legforgalmasabb útja, így nehezen elképzelhető, hogy az esetnek ne lett volna szemtanúja.
Németh Zsolt az egyesület elnöke lapunknak azt mondta, hogy feljelentést tettek a rendőrségen, a tettet pedig elutasítják, mind mondta nem lenne szerencsés, ha ezentúl egy olyan öt csillagos városban, mint Sárvár, megszokottá válnának a hasonló tettek.
Az Egyesület a hirdetést újra plakátoltatta, azzal az üzenettel, hogy a plakátrongálás bűncselekmény.

Csupán a Tiszta Szívvel A Városért frakció szavazott az oszlatás mellett.
Hallomásokra épített riogatás, miközben a város ügyei épp az ülésteremben vannak napirenden.
A Fidesz az ügy kapcsán eljutott odáig, hogy Pintér Bence szerelmes Magyar Péterbe.
Az aHang szerint a kabinet ezúttal is teljes hadrendbe állította a komplett médiabirodalmát.
A lényeget zárt ülésen vitatták meg a képviselők.
Azzal talán vissza lehet hordani a Győr-Szol-ba a hiányzó 1 milliárd 700 millió forintot.
Pályakarbantartás miatt egyes vonatok nem érintik a Keleti pályaudvart, a nemzetközi és elővárosi közlekedésben is változások lesznek.
Olvasói levelet kaptunk a Győr-Logistic Kft. ügyvezetőjétől, Lakatos Gyulától.
Félreérthető szituba keveredett egy nő és egy férfi.
Az is kiderült, hogy a TSZV-nek van 15 egyéni jelöltje.
A polgármester szerint a cég cáfolata csak trükk a számokkal, és továbbra sem tudni, hogy hol a pénz!
Tárlatvezetés a Café Kultúrban, szakmai nap múzeumi dolgozóknak, és még több izgalmas időszaki kiállítás várja az érdeklődőket februárban Győrben.
Ráadásul ők már azt is tudják, hogy Pintér Bence lepaktált a TISZA Párttal.
Meglátta a zebránál, dühbe gurult, majd megfenyegette, hogy megöli - három évet is kaphat.
Közleményben reagált a cég Pintér Bence kijelentéseire.
Egy doboz gyógynövényt tartalmazó étrend-kiegészítő kapszulát csent el.
Üzleteknek és egészségügyi szolgáltatóknak is alakítanak ki helyiségeket.
Vajon mit titkolnak ennyire?
A polgármester szerint a cég többször kijátszotta azt, hogy ne kelljen közbeszerzést kiírniuk, így az általuk kiválasztott vállalkozásoknak szignóztak ki munkákat.
