A felvert por miatt jelentette fel a mentősöket egy 60 éves budapesti férfi

Varga Mátyás 2020-07-13 17:21:00
Mikre nincs egyeseknek idejük?

Pár órája tett közzé egy elég bicskanyitogató posztot az Országos Mentőszolgálat. A múlt héten ugyanis egy 60 éves villamosra váró férfi feljelentette a mentőket, mert az egyik éppen helyszínre siető autójukkal felverték a port egy Margit körúti megállóban. Ezért elnézést kértek, viszont miután alaposan kivizsgálták az esetet kiderült, hogy egy éppen dugóban araszoló kocsijuk kapott egy riasztást, ami miatt fel kell hajtania a sínekre. 

A 10 éves gyermekhez siető sofőr megfelelő sebességgel és biztonságosan haladt át a megállón, továbbá a sziréna mellett dudával is felhívta az emberek figyelmét a manőverre. Az egység perceken belül kiért a helyszínre, és stabil állapotban szállították kórházba a gyermeket. Az viszont alaposan felemeli az ember vérnyomását, hogy valakinek annyira rosszul esett a gyorsan közlekedő mentőautó által felvert por, hogy ezért még feljelentést is tegyen. 

Az eredeti poszt:

Országos Mentőszolgálat

PANASZNAK INDULT, DICSÉRET LETT BELŐLE Egy villamosra váró 6... 0 év körüli férfi azért tett panaszt az életmentőkre a múlt héten, mert felverték a port egy Margit körúti megállóban. A mentők kivizsgálták az "ügyet" és kiderült, hogy a jelzett időpontban valóban a dugóban araszolva kapott riasztást az egyik fővárosi eset kocsi, ami egy 10 éves gyermek segítségére indulva hajtott a sínekre.

 

 

Szólj hozzá!

Lemondott Haba Vilmos, a győri Jobbik elnöke

Facebook-oldalán jelentette be a hírt.

Weöres Sándor és Károlyi Amy beugrott egy feketére a szombathelyi Nagyszállóba

Különös alakok lepték el a bezárt hotel földszinti ablakait. Derkovits Gyula önarcképe is megjelenik.

Gyógygombák és kender: harmónia az egészség szolgálatában

Az idők folyamán a természet ajándékai mindig is fontos szerepet játszottak az egészség megőrzésében.

Megkezdődik a szombathelyi Liget utcai híd felújítása

Jövő héttől lehet forgalomkorlátozásra számítani a környéken.

200 millió forintot nyert Körmend a Rákóczi Ferenc utcai háziorvosi- és fogorvosi rendelők fejlesztésére

Az épületek új hőszigetelt ablakokat kapnak, és LED világítást szerelnek fel.

Belvárosi forgalomkorlátozást hoz magával a szombathelyi Urban pARTy

Szombaton sétáló utcává változik a Kőszegi utca.

Alig 3 millió forint nyereséggel zárta a tavalyi évet a C.P. Portál Kft.

Miközben közel félmilliárd forint volt Varga Jenő, sárvári önkormányzati képviselő cégének a bevétele.

Újra Fröccsnapok lesznek a hétvégén Győrben 

Jön a nyár legpezsgőbb hétvégéje.

Remek rajt a Gyermek OB-n Győrben 

A városban tényleg úszóbajnokok születnek.

Gépjármű-kiskereskedelemre váltott Illés Károly vállalkozása

Továbbra is veszteséget termel a szombathelyi önkormányzati képviselő Kft.-je.