Angliában már elkezdődött az iskolaszezon, egyre több gyerek kezdi meg az új tanévet az iskolájában. A szigetországban a gyermekek 5 évesen kezdik az iskolát, persze ilyenkor még csak játékos formában próbálják elsajátítani a tananyagot. A kis öt éves Lucie is így tett, akit az anyukája lefotózott az első iskolanap előtt és után. Elég megdöbbentő a változás.
Ilyen volt a kislány reggel, készen a nagy napra:

És ilyen volt azután, hogy megjött az iskolából:

Az anyuka a Facebookján osztotta meg a képeket, azt mondja, hogy Lucie reggel még lelkes volt, örült, hogy újra láthatja a barátait. Délután viszont már kissé megrogyva tért haza, a haja tiszta kócos volt, a ruhái szinte leestek róla, a táskáját pedig már nem is bírta a hátán cipelni. Lucie anyja azt mondja, hogy amúgy nem szegte a lánya kedvét az új tanév, habár este olyan korán elaludt, hogy még őt is meglepte vele.
(via Metro)
Szólj hozzá!
A Meta összeesküvés-elmélet felderítése fontosabb volt.
Sokan hajlamosak alábecsülni a megfelelő garázskapu méretének fontosságát. Persze, sokan csak arra gondolnak, hogy elég széles és magas legyen az autójuk számára. Azonban ennél azért jóval több tényezőt kell figyelembe venni.
A város olyan pontjain is lehet majd nyargalni, ahol egyébként nem lehet futni.
Az épületek vízellátása az évek során nagy változáson esett át. A legújabb technológiáknak köszönhetően a modern szivattyúk lenyűgöző teljesítménnyel bírnak, miközben a környezet megóvására is fókuszálnak.
A Zöld lépések program keretében megkezdődött a tartályok kiosztása, a cél a fenntarthatóbb városi működés erősítése.
A sárvári cégük közül egyedül a Városgondnokság lát el közfeladatokat.
Most bárki elmondhatja javaslatát, hogy mire költsék a bringás infrastruktúra fejlesztésére szánt 50 millió forintot.
A sértett napokig feküdt a földön, végül a mentőautóban meghalt.
Egy március 15. beszéd csapott át kampánybeszédbe.
Állami kitüntetésben részesült Sági József, és Szinetárné Márkus Teréz, a szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium tanára.
Vagyis előre egyeztetett, szűk körben mondta el, hogy aki a Fideszre szavaz az a békére szavaz.
A Puskás Arénában rendezik a labdarúgó finálét május végén, a belépőket sorsolással osztják ki a drukkerek között.
Tudósokat, pedagógusokat, művészeket és közszolgálatban dolgozó szakembereket is elismertek a nemzeti ünnephez kapcsolódóan.
Az Oktatási Hivatal mérése alapján a tanulók jelentős része még az alapvető szövegértési feladatokkal is nehezen boldogul.
A 48 éves szlovák elkövető rekord gyorsasággal került rendőrkézre.
Igencsak billeg ilyenkor, hogy ez rongálásnak vagy véleménynyilvánításnak minősül.
A klímaváltozás már most is átalakítja hazánk időjárását, vízkészleteit és mezőgazdaságát.
