Érthetetlen helyre költözött a sárvári mozi jegyautomatája

ugytudjuk.hu 2020-01-15 18:55:00
2 kilométerre a filmszínháztól.

"Új helyére költözött a mozi jegyautomatája" - osztották meg a sárvári mozinak is otthont adó Sárvár Aréna Facebook-oldalán. A mozi automatája a filmszínháztól elég messze, a nagyjából 2 kilométerre található Gyógy-, és Wellnessfürdő bejárata mellé került, így a mozizóknak vagy a jegypénztárnál, vagy online kell megvenniük a jegyet, ha nem akarnak az automata miatt egy jókora kerülőt tenni.

Sárvár Aréna

Új helyére költözött a mozi jegyautomatája, a mai naptól a Fürdő főbejáratánál várja az érdeklődőket! Köszönet a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdő-nek az együttműködésért!

A poszt alatti kommentekből jól látszik, hogy rengetegen nem értik, miért kellett eldugni a jegyautomatát a sárvári fürdőnél, hiszen annak az lenne az értelme, hogy helyben adja ki a jegyeket a mozifilmekre. Az aréna vezetői egy hozzászólásban rakták helyre az ügyet, mint írják,

"a kitelepülés oka, hogy a helyieken kívül a turisták is tudjanak arról, hogy van mozi a városban és tudjanak is jegyet venni fürdés előtt vagy után".

Egy másik hozzászólásban pedig már azt írják, a város fürdőjében évente 100 ezer magyar turista fordul meg, a nagy részük a főbejáraton keresztül érkezik és távozik, így a jegyautomatával őket akarták célba venni. Az viszont már kérdéses, hogy a fürdőzni érkezőket vajon mennyire fogja elcsábítani egy-egy mozifilm, amit akár a saját városukban is megnézhetnének.

A jegyautomatát egyébként már jóval a mozi megnyitója előtt hirdették az aréna Facebook-oldalán, akkor azt írták, hogy a Dunántúlon egyedüli újításként érkezik a gépezet Sárvárra. Az eredeti otthonában viszont nem töltött el sok időt, nagyjából egy hónapig volt a Kabos Filmszínház aulájában.

Szólj hozzá!

Olcsó benzin, drágább jövő? - az árstop a klímacélok ellen dolgozik

A mesterségesen lenyomott üzemanyagárak rövid távon könnyebbséget hozhatnak, de hosszú távon tovább mélyítik Magyarország fosszilis függőségét.

Letartóztatásba kerülhet a férfi, aki tegnap megölte a feleségét Győrben

Előre kitervelten, különös kegyetlenséggel, több ember sérelmére elkövetett emberölés bűntettével gyanúsítják. 

Egyelőre nem nagyon értjük, hol fog majd elférni a tömeg a szombathelyi Savaria téren Orbán Viktor beszéde alatt

A tér végében a Fő térrel szemben állítják fel a színpadon. Megannyi kis sátort zsúfoltak be a területre.

12 oldalas érvelési kisokost juttat el a Fidesz a szavazóinak, hogy egy közéleti vitában teljes mellszélességgel tudják képviselni a kormány álláspontját

Egészségügy, oktatás, infláció, mélyszegénység, korrupció, jogállamiság, energiapolitika, utak állapota, kegyelmi ügy. Mindenre van magyarázat.

Meglepetés! Jah, nem. A Fidesz-frakció nem megy el a mai győri rendkívüli közgyűlésre

Boncsarovszky Péter fideszes frakcióvezető-helyettes egy csomó olyan dolgot vizsgáltatna meg a testülettel, ami nem a testület hatásköre.

Gyűlölködöm, tehát vagyok?

Egy győri plakát őszintébben beszél a magyar közéletről, mint az összes politikai kampány együttvéve.

NMHH: újra törvényt sértett a "Balázsék" egyik adása

A hatóság szerint ezúttal az idősebb nők emberi méltóságát sértették meg.

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.