Elkészülésekor sok évre visszanyúló problémát oldott meg az Oladi Lakótelep szélén épített bicikli- és gyalogút. Ennek hála a Sé felől kerékpárral érkezők egyszerűen elérhetnek akár a belvárosig is, de babakocsival, sőt, görkorival, rollerrel is egyszerűbb itt a közlekedés a korábbi állapothoz képest. De a városból is sokkal könnyebb így elbiciklizni Bozsok irányába, ami sokak kedvelt időtöltése.
A beruházás részeként az útszakasz egy új építésű híddal csatlakozik a Rohonci útra. Itt azonban kiütközik egy elég kellemetlen hiba.

Gyalogosként persze nem okoz problémát, azonban a biciklizőket - akik lendületből igyekeznek feltekerni - meglepheti a folytonosság hiánya.
Azért is kellemetlen a szintkülönbség, mert kerékpárral valóban kényelmesen lehet haladni az út többi részénél, de itt nagyon le kell lassítani a normális továbbhaladáshoz.

A szintkülönbség bizonyára idegesített egy erre gyakran közlekedőt, hiszen a híd mindkét oldalán két-két letörést is kialakított valaki.

Természetesen még így is sokkal jobb erre közlekedni, mintha a kerékpárról leszállva a túloldali, autós híd járdáján kéne a biciklit tolni (sok környékbeli így is tett korábban).
Szólj hozzá!
Az őrült akciók időszakában a tudatosság a legjobb védelem a csalódások ellen.
Három pályázó mérkőzik meg a vételi jogért.
Cser-Palkovics András és Magyar Péter nyílt levelezéssel hangolódott a vasárnapra.
Idén is varázslatos programokkal készül a város az adventi időszakra.
Akadnak olyan dolgok az otthonunkban, amik kezdetben jelentéktelennek tűnhetnek, de valójában mégis fontosak. Tudtad, hogy alvás közben akár egy liter izzadság is beleivódhat a matracba?
Az ügyészség gyermekpornográfia bűntette és más bűncselekmények elkövetése miatt vádolja.
Az NKFH országos razziát rendelt el a szezonális árusoknál, vendéglátóknál és boltokban.
Na nem most, hanem egy éveken át tartó építkezés eredményeképpen. 2031-re célozták meg az NB 1-et.
Jó ügyeket támogatott a 2 millió forinttal.
Nem tetszett az autó tulajdonosainak, hogy pótdíjazzák a kocsit.
A GYHG igyekszik komfortossá tenni a munkavégzést kollégáinak.
Még a temetők működési támogatására is jut pluszpénz.
A Tisza vezére közös rendszerváltásra készül, aki változást szeretne, most regisztrálhat és dönthet a párt jelöltjeiről.
Iványi Gáborék egyházának gyűjt az Egri Ügyek szerkesztősége.
A rádióműsorral szemben egy újabb eljárást is indítottak.
