Érdekel a környezettudatos életmód? Akkor téged is vár az I. Nyári Ökotanoda!

Székely Zoárd 2020-07-24 16:12:55
Interaktív előadásokkal és szakmai workshopokkal készülnek a szervezők.

Az Ökopolisz Alapítvány sok szeretettel hív meg minden érdeklődőt az első Nyári Ökotanodára. Az ifjúsági tábor elsődleges célja, hogy az ismerkedés és csapatépítés mellett a táborozók minél mélyebb betekintést nyerhessenek aktuális és releváns zöld politikai témákba – olvasható az Ökopolisz Alapítvány oldalán.

Az Alapítvány a felhívásában arról ír, nagyon fontos számukra, hogy a táborozók minél több, akár egymással szembemenő perspektívákkal is megismerkedjenek, éppen ezért a különféle témák részletes körüljáráshoz, több neves, a témában is jártas szakembert szeretnének elhívni, akik interaktív előadások keretein belül fogják ütköztetni a nézeteiket. Az előadások mellett pedig természetesen lesznek szakmai workshopok, ahol szakemberek segítségét igénybe véve, kiscsoportokban fogják a táborozók a megoldást keresni egy-egy komplex, zöld politikát is érintő problémára.

A Nyári Ökotanoda Ifjúsági tábor 18 és 26 év között fiatalokat vár, akik szuper programok keretében élvezhetik a jó időt a Velence-tó partján 2020. augusztus 14 és 16 között.

Amire biztosan számíthatnak a résztvevők:

  1. Velencei-tó, 500 méterre a szállástól
  2. Felszerelt, igényes faházak
  3. Teljes ellátás, napi 3 étkezés
  4. Napközbeni csapatépítő programok
  5. Színvonalas előadások és workshopok
  6. Esti záróbuli
  7. Egy laza és sokszínű társaság

A részvételi díj 9.900 forint, jelentkezési és befizetési határidő: 2020. július 31.

További részletes információk az Ökopolisz Alapítvány oldalán találhatók!

I. Nyári Ökotanoda

Szólj hozzá!

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.

Takács Tibor lehet Vas megye új rendőr főkapitánya

Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.

Harminc év után újul meg a győri buszpályaudvar környékének egyik legrosszabb útszakasza

Július 6-án kezdődik a Zrínyi utca és a Hunyadi utca felújítása, a munkálatok idején forgalomkorlátozásokra is számítani kell.

Republikon: közel háromszoros a TISZA Párt előnye a Fidesz előtt

A június végi felmérés szerint tovább nőtt a különbség a két legnagyobb politikai erő között, miközben a kisebb pártok támogatottsága érdemben nem változott.

A víz jövőjéről tanácskoztak Győrben - jubileumi konferencia a fenntartható megoldásokért

Ötödik alkalommal rendezték meg, a „Víz, amit akarunk” konferenciát, ahol a klímaváltozás és a biztonságos vízgazdálkodás állt a középpontban.

Kedvezőbb megoldást kínál a GYHG az építési törmelék leadására Győrben

Országosan fizetőssé válik a hulladékudvari leadás, városunkban azonban továbbra is elérhető egy jóval olcsóbb lehetőség.

Tárlatvezetések és különleges kiállítások várják a látogatókat a győri Rómer Múzeumban, a kánikulában és utána is

A hétvégén is érdemes betérni az Esterházy-palotába, ahol az első kínai császár legendás agyagkatonái mellett több időszaki tárlat is várja az érdeklődőket.

A gyűlöletnek nincs helye a közéletben – a Védvonal lépett a Kovács Ákost gyalázó kommentek miatt

A Fidesz kommunikációs igazgatója szerint elfogadhatatlanok azok a hozzászólások, amelyek az énekes súlyos betegségéről szóló hír alatt jelentek meg.

Átadták a 2026-os Szent László-érmeket Győr díszközgyűlésén

Négy, a város kulturális, sport- és közéleti életében kiemelkedő munkát végző személyiség vehette át az elismerést a Szent László Napok alkalmából.

Elhunyt Völler László, ismert szombathelyi vendéglátós

Jövő héten csütörtökön tartanak emlékező misét.