Első helyről várja a playoffot az Egis Körmend

Farkas Bazsi 2019-05-15 21:42:00
A Falco a második.

A Szolnokot látta vendégül az Egis Körmend a középszakasz felsőházának utolsó meccsén. A találkozót a szolnokiak kezdték jobban, aztán az első negyed második felétől már a hazaiak akarata érvényesült. A tartalékos Szolnok nem tudott fordítani, a Körmend előnye pedig az utolsó negyed végére akkorára nőtt, hogy a vasiak kulcsjátékosaikat is pihentetni tudták.

A találkozó tétje az volt, hogy hogyan alakul a playoff előtt a bajnokság rangosra. Mivel a Körmend nyert, így a piros-feketék az elsők, a Falco a második, a Szolnok pedig a harmadik helyről várja a rájátszást. 

A folytatásban a:

Körmend a Sopronnal, a 
Falco a Kecskeméttel, a
Szolnok az Atomerőművel,a
Pécs a Jászberénnyel játszik a playoffban.

Egis Körmend - Szolnoki Olaj KK 88-68 (21-17, 25-18, 27-15, 15-18)
Felsőházi középszakasz, 10. forduló
Körmend, Városi Sportcsarnok
V.: Papp P., Praksch P., Boros T. (Bodrogváry I.)

Körmend: Bradford 13/3, Price 21/12, Ferencz 8/6, Hammonds 10/6, Delas 11. Csere: Thames 19/6, Csorvási 3, Takács 3/3, Lajsz -, Kiss B. -, Kiss M. -, Oroszi -.

Szolnok: Airington 15/6, Kovács 4, Vojvoda 15/9, N. Milosevic 10/6, Andric 6. Csere: Malesevics 8/3, Tóth 8, Rudner -, Frank -, Taiwo 2.

Szólj hozzá!

Gyurka János lesz az SZKKA vezetőedzője

A szakember kettő plusz egyéves szerződést írt alá.

A pénz őre lesz a polgármester Győrben

Sokadszor volt téma a vármegyeszékhely költségvetése, most a polgármester és stábja válaszolt a kérdésekre egy lakossági fórumon.

A tinédzserek szerint félelmetes a TikTok-algoritmus pontossága

Már 8 évesen nekiállnak tiktokozni a gyerekek.

Repülőrajt árrésstoppal

A vártnál rosszabb inflációs adatok javítására régi módszeréhez nyúl a kormány: árstopot vezet be.

Tavaszi nagy takarítottak a szombathelyi Domusnál

Ezután rendszeresebben jár majd arra a takarító brigád.

Országos képregény alkotói pályázatot hirdet a szombathelyi könyvtár

Az idei CONnathely-Savaria képregényfesztivál nulladik napján nyitják meg az alkotásokból készült kiállítást.

Együttműködési megállapodás született a Király SE és az Eötvös Loránd Tudományegyetem között

A megállapodás értelmében a felek közösen dolgoznak tovább a sportszakos, kiemelten a labdarúgó edzőképzésben résztvevő hallgatók szakmai fejlődésének érdekében.

Hétfőn engedték szabadon a Kaposváron balhézó körmendi szurkolókat

Csoportosan elkövetett garázdaság elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kell felelniük.

30 alapvető élelmiszerre vet ki árrésstoppot a magyar kormány

Itt az újabb csodafegyver az inflációval szemben.

Válaszokat ígér a győri költségvetéssel kapcsolatban a polgármester

A nagy nehezen kicsikart költségvetési konszenzussal kapcsolatban kapnak lehetőséget a város polgárai: lakossági fórumon kérdezhetik Pintér Bencét mire mennyi pénz jut idén.

Panaszkodnak a körmendi Városgondnokság dolgozói, nehezen élnek meg a bérükből

Most azt vizsgálja az önkormányzat, hogy adhat-e kedvezményt az önkormányzati bérlakások bérleti díjából.

1 milliárd 259 millió forintért újítják fel az MCC szombathelyi épületét

Januárban jelentették be, hogy megújul a Takáts-ház.

Letartóztattak egy álrendőrt

Egy balesetnél bírságolt a kamuzsaru.

Kisbajcson járt Orbán Viktor

Aztán Nagybajcson betűtészta levest evett, és találkozott Simon Róbert Balázzsal, a térség országgyűlési képviselőjével.

Újabb tárolófeltörőket fogtak a győri rendőrök

A győri nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki a két 28 éves férfit.