Elmennél a Nagy Szombathelyi Retro Fesztiválra márciusban? Hát sok szerencsét hozzá!

Farkas Bazsi 2019-01-15 05:51:00
Úgy néz ki, Facebook-esemény van, program nincs.

Több, mint 1100 ember érdeklődik és közel 200 jelezte, hogy ott is lesz március 16-án Szombathelyen az MSH-ban a Nagy Szombathelyi Retro Fesztiválon. A fesztivál olyan fellépőket ígér, mint Korda György és Balázs Klári, a TNT, a Kozmix, Apostol, Zoltán Erika, Desperado és Dj. Dominique. 

Hasonló fellépőkkel tavasszal az ország keleti felén Nyíregyházán, Debrecenben és Szegeden is lesz Retro Fesztivál, Szombathelyen azonban biztos, hogy nem.

Több olvasónk is arról értesített minket, hogy csupán a Facebook-esemény létezik, maga a rendezvény nem lesz megrendezve. 


Kerestük a helyszínként megjelölt MSH üzemeltetőjét az AGORÁ-t. A programnak nem a szombathelyi kulturális intézmény a szervezője, ők csupán a helyszínt biztosítanák, ám arról tájékoztattak, hogy március 16-án egészen biztosan nem lesz Retro Fesztivál náluk, már csak abból kifolyólag sem, hogy ezen a napon egy másik program lesz az épületben. 

A Nagy Szombathelyi Retro Fesztivál 03.16 AGORA

null


 

Azt nem tudni, hogy jegyek kerültek e értékesítésre, az eseménynél ugyan a jegyárak fel vannak tüntetve, egy belépő 4990 forintba kerül, ám az árusításról mindenhol csak a HAMAROSAN-t lehet olvasni.

Az AGORA úgy értesített minket, hogy március 16-án náluk egészen biztosan nem lesz RETRO buli, sok fellépő mégis a saját Facebook-oldalán is tényként közli a fellépés helyét és idejét. Zoltán Erikánál is lehet olvasni, hogy március 16-án Szombathelyre jön énekelni. 
 

Amúgy ha valaki retrora (Azt, aki ezt a szót kitalálta és azokat, akik ezt még mindig használják egy döglött lazaccal kéne tarkón csapni.) vágyik, nem kell majd a szomszédba mennie, mivel március 9-én lesz a Szombathelyi NAGY Nőnapi RETRO Fesztivál. 


Szombathely történetének LEGNAGYOBB költségvetésű retro rendezvénye érkezik, egyedülálló látvány, hang és fénytechnikával! - hirdeti magát a rendezvény a Facebookon. Ő, őőő, őőőőő, ő. 
 

Szombathelyi NAGY Nőnapi RETRO Fesztivál

null

Szólj hozzá!

Járműveket szanál a Győr-Szol 

Ha seprőgépet, öreg furgont, vagy konténerszállító-teherautót venne, most licitálhat!

Az airsoft és a szükséges felszerelések

Az airsoft egy izgalmas, taktikai csapatsport, amely az elmúlt évtizedekben világszerte hatalmas rajongótáborra tett szert.

Magyar–osztrák nyugdíjtanácsadó napokat szervez a Magyar Államkincstár Győrben és Szombathelyen

A rendezvények specialitása, hogy a kihelyezett ügyfélszolgálatokon egyszerre vannak jelen mindkét ország nyugdíjügyintézői, akik segítenek az igénylésben, a jogosultsággal kapcsolatos kérdésekben, és átveszik a szükséges dokumentumokat.

2:1-re legyőzte az ETO FC a Rapid Wien-t a Konferencia-liga play-off első körében

Mindegy mit írtak az osztrák lapok, nem volt ‘megoldása’ a győriek ellen a bécsi alakulatnak. 

21 millió forintból valósult meg több fejlesztés Győrszentivánon, a képviselői keretből

Új játszótér, buszmegálló és felújított óvoda is szerepel a listán.

980 ezer forintért árulják a Haladás NB II-es csapatának levetett mezeit

Ugyanennyi a kikiáltási ára a csapat megmaradt ajándéktárgyainak.

Mi befolyásolja az internetcsomag kiválasztását?

Biztosan te is gondolkodtál már azon, hogy milyen internetcsomag lenne a legjobb számodra.

A Március 15. téren mond beszédet szombaton Szombathelyen Magyar Péter

A nem hivatalos információk szerint 16 órától lehet meghallgatni a politikust.

Ellepték Szombathelyt a visszaváltó üveg gyűjtők

A város 15 pontján helyeztek ki ilyen szerkezeteket.

Győri az ország idei második legjobb közutas gépkezelője

Benis Martin így is ott lesz a nemzetközi megmérettetésen.

4 milliárd 400 millió forintból újulnak meg az utak Győrben

Több városrészben, egymással párhuzamosan folyik a munka.