Az édesanyja rohant kórházba egy hat éves angol kisfiúval, akinek a nyelve beleragadt egy újratölthető vizes palack tetejébe. A fiú anyja, Clare azt mondja, hogy éppen a boltba indult a gyermekével, amikor azt hallotta, hogy a kisfiú a hátsó ülésen furcsa hangokat ad ki magából. A nő azonnal megállt a kocsijával, majd azt látta, hogy Riley nyelve beleragadt az üveg apró nyílásába. Ebbe itt:

Clare megpróbálta leszedni az üveg tetejét Riley nyelvéről, de nem sikerült. Ekkor döntött úgy, hogy irány a kórház. Ott azonban az orvosok sem jártak több sikerrel, eközben a kisfiú nyelve egyre nagyobbra dagadt, majd egy idő után már nekiállt lilulni is. Ekkor döntöttek a műtét mellett, Clare-nek azt mondták, hogy enélkül akár meg is halhatna.
A fiú anyja belement a műtétbe, az orvosok pedig altatás alá helyezték a kisfiút. Így végül sikerült levágni a vizesüveg fedelét, és a fiú nyelve megmenekült. Igaz egy ideig furcsa színe lesz neki, és néhány hétig beszélni sem fog tudni normálisan.

Clare anyja az interneten osztotta meg a sztorit, azt tanácsolja az anyukáknak, hogy óvakodjanak a hasonló üvegektől.
(Mirror)
Szólj hozzá!
Számtalan olyan ország létezik, ahol télen is verőfényes napsütés és meleg vár mindenkire.
A Fidesz szóbeli előterjesztésekkel trollkodta szét a napirendet.
A jelentkezéseket most vasárnapig lehet leadni az önkormányzatnál.
A gyár folyamatosan növeli a termelését.
A hajformázás terén ma már számos lehetőség áll rendelkezésünkre.
Információink szerint Orbán Viktor is a városba látogat.
A TISZA elnöke emlékeztet: ugyanazért kritizálnak most, amit Orbán Viktor maga is követelt 2008-ban.
A kormány a rendkívüli januári hideg miatti többletfogyasztás terheit vállalja át, a kedvezmény gázra, áramra és távfűtésre is igénybe vehető.
Hét üres praxis a Győr 02-es körzetben, miközben az orvosok jelentős része már 70 év feletti - a TISZA szerint ez már nem kezelhető félmegoldásokkal.
A Haladás NB III-as meccseinek költségét jelenleg az állam fizeti ki.
A helyi ítélőtábla megsemmisítette az életfogytiglanról szóló ítéletet, az ügy visszakerült elsőfokra.
Ahogy az a hírekből is kitűnik, az időjárás Európa-szerte elkényezteti idén a havas sportok kedvelőit.
A polgármester és a három alpolgármester 1 millió forintot ad bele a költségekbe, ami 16 millió forintot tesz ki.
Magyar Péter szerint a kistelepüléseken élőknek is hallaniuk kell, mit mondott a miniszter a romákról.
Az útkezelő 75 kátyút javít ki a felüljárón, a városvezetés azonban teljes rekonstrukcióban gondolkodik.
A tervek bemutatása az érintett településeken tavaly már elkezdődött.
Egyeztettünk, folytatódik - ezt üzente a győri politikus.
