Elég para, ahogy a 61 éves Madonna összejött a nála 36 évvel fiatalabb pasijával

ugytudjuk.hu 2019-12-27 16:04:00
Még a fiú szülei is fiatalabbak az énekesnőnél.

Egy 25 éves sráccal jött össze a 61 éves Madonna. A hír eddig önmagában is elég bizarr, viszont még ennél is durvább az, ahogyan az énekesnő behálózta a legújabb barátját.

Madonna ugyanis látott néhány videót Ahlamalik Williamsről, aki az America's Got Talent műsorban tűnt fel először. A fiatal táncos végül meg is nyerte a tehetségkutatót, majd ezután Las Vegasban, egy Michael Jackson tribute koncerten kezdett dolgozni. Madonna az itt készült videókból ismerte meg Ahlamalikot, majd megkérte a turnéja menedzserét, hogy vegyék fel a táncost, hogy együtt dolgozhassanak.

Ahlamalik elvállalta a munkát, így 

tulajdonképpen Madonna lett a főnöke.

A 61 éves énekes pedig kapott az alkalmon, a Madame X turné még véget sem ért, de már egy párt alkot a sráccal.

Ahlamalik szülei a Mirrornak meséltek arról, hogy ők igazából örülnek Madonnának, az áldásukat adták a kettejük kapcsolatára. Sőt, a szülők annak is örülnének, ha a fiuk megkérné a világsztár kezét. Az sem zavarja őket, hogy Madonna mindkettejüknél idősebb, szerintük ugyanis a felnőtteknél már nem számít az életkor, ha mindketten benne vannak a kalandban, akkor nem találnak benne kivetnivalót. 

Ahlamalik már Madonna gyermekeivel is találkozott, a legidősebb közülük csupán két évvel fiatalabb nála. Sőt, még Madonna volt férjével is összebarátkozott, úgy tűnik, hogy egyikük családja sem ellenzi a kettejük kapcsolatát.

Szólj hozzá!

A jövőben tilos energiaitalt eladni 18 éven aluliaknak

Júniusban léphet éltbe az új szabályozás.

Kiégett egy önkormányzati lakás Győrben

Az első hírekkel ellentétben nem történt gázrobbanás.

Hatszor bukott meg a próbavásárláson egy budapesti boltos

A maximális időtartamú üzletzárás mellé maximális mulasztási bírságot is kiszabott a Nemzeti Adó- és Vámhivatal.

Virágos versenyt hirdettek Győrben

Május 1-től lehet nevezni.

Akkorát ferdített a valóságon a győri Fidesz, hogy a sánta kutya is beleremeg!

Az iskolák támogatása kapcsán sikerült alternatív módon értelmezni az igazmondást. 

Ismét intézményvezetőt vált a szombathelyi MMIK

Csercsics Rita lemondott a posztról.

Nehéz szülés volt, de végre újra nyit a Győrszentiváni Lakossági információs Iroda

Hosszú hónapok vitáját sikerült pozitívan lezárni, jövőbe mutató tanulságokkal.

Ismét elszabotálta a Fidesz, hogy legyen második alpolgármestere Győrnek

Pintér Bence kabinetfőnöke másodszori nekifutásra sem kapta meg a pozíciót.

Mesés bőrápolási lehetőségek tű nélküli kezelésekkel

Gondoltál már arra, hogy a szép és egészséges bőr elérése ma már egyszerűbben is kivitelezhető?

Június 13 és 16 között rendezik idén a Bloomsdayt Szombathelyen

Ez évben is bővül Közép-Európa legnagyobb szabadtéri kortárs kiállítása.