Eldőlt, mikor és hol rendezik a férfi kosárlabda kupadöntőt

Vágvölgyi Bálint 2019-11-20 14:45:00
A két vasi csapat jó eséllyel ott lehet majd.

A férfi kosárlabda kupadöntőt áprilisban, a nőit pedig márciusban rendezik meg a kosárlabdázók - írja a BB1.hu. A Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa nyolcasdöntőjét évek óta együtt rendezik a Hepp Ferenc kupa négyesdöntőjével, ennek 2020. április 3-5. között Debrecen, egészen pontosan a Főnix Csarnok ad majd otthont. Debrecenben két évvel ezelőtt már rendeztek kupadöntőt, akkor a Szolnok a Falco-t legyőzve lett aranyérmes.

A szabályok ebben az esztendőben sem változtak, ezúttal is az alapszakasz első körének legjobb nyolc csapata kvalifikálja magát a kupadöntőre. Azaz néhány héten belül kiderül, kik is lesznek a résztvevők.

Szólj hozzá!

Egy 5 éves óvodást fenyegetett meg egy férfi Körmenden

Azt mondta neki, hogy a családjával együtt fellógatja.

A 41.Vasi Vasember triatlonversenyt rendezik szombaton Szombathelyen

59 váltó és 414 egyéni induló áll rajthoz.

Letartóztatásba került a szombathelyi Paragvári utcai késelő

„Gyere ki! Megöllek!”, „Megölök mindenkit!” - ezt kiabálta a támadó.

További félmilliárdos csontvázak esnek ki a győri önkormányzati cégek szekrényeiből

A Győr+ mínusz 210 milliója mellett, a Győr Projekt 600 millió forintos adósságot halmozott fel, míg a Győr-Szol napok alatt 600 millió forintos mínuszba tette a folyószámla-hitelkeretét.

Bezár a répcelaki sajtgyár

A vállalat azt ígéri, nem kell búcsúznunk a Medve sajttól.

40-es sebességkorlátozást vezettek be a szombathelyi Öntő utcában

Megtiltották a parkolást a Váci Mihály utca egy szakaszán, és egyirányúsították a Garai János utcát.

2 millió forintra nőtt a kőszegi polgármester, Básthy Béla fizetése 

Törvényi kötelesség a városvezetők bérét emelni. Az alpolgármester tiszteletdíja is nőtt.

Drágább lesz házasodni Kőszegen

2019 óta nem emelt árat az önkormányzat. Eddig.

A MOHU MOL 18 új kukásautót adott át Győrben

Az átadott új Mercedes típusú kukásautók modern, EURO 6E környezetvédelmi besorolásúak, használatukkal csökkenni fog a károsanyag-kibocsátás és a környezet terhelése.

Az ETO indulhat a konferencia ligában, a DAC nem

Egy tulajdonos csak egy csapatot nevezhet a pontvadászatba.

Elfogták a rendőrök a szombathelyi késelőt

A vita hevében egy személyt életveszélyesen, három másikat könnyebben sebesített meg a fiatal férfi.

Könyörögve kéri a Madártani Egyesület, hogy ne etessük a vízimadarakat!

A vízimadarak etetése nemcsak felesleges, de tömegesen sodorja veszélybe és betegíti meg az állatokat.

Kitette a kölyökkutyát a 81-es út mellett, amely ezt nem élte túl

A kölyökkutyát nem sokkal később a főúton elütötték.