Nem csak a magyar Álarcos énekest forgatták Budapesten

ugytudjuk.hu 2020-03-31 10:11:00
A cseh és szlovák koprodukció, a Zlatá maska-t párhuzamosan készítették a magyar verzióval.

– Bevett szokás, hogy több ország összedolgozik. Az UFA Magyarország jóvoltából mi biztosítottuk a helyszínt, a stúdiót, a jelmezeket, de az animációt is átvették a cseh verzióban – mondta a Blikknek Verebély Marcell, az Álarcos énekes hazai kreatív producere.

A hazai verzióban látott 12 jelmezt a külföldi stáb is felhasználta, a forgatás viszont a koronavírus-helyzet előtt véget ért, így ez nem okozott gondot.

– Fontos elmondani, hogy mint például a színházakban, úgy itt is a legszigorúbb biztonsági előírásoknak megfelelve tisztították a maszkokat a felvételek között, tehát elő sem fordulhatott, hogy a magyar vagy a külföldi versenyző ne tiszta jelmezt vegyen fel. Bár a hírességek alapvetően nem is érintkeznek a jelmezzel, hiszen mindenkinek saját, személyre szabott aláöltözete volt, a szabályokat mindig betartottuk – folytatta a kreatív producer a Blikknek.

Több hazai híresség is kérte a maszkok, jelmezek átalakítását, hogy jobban kilássanak belőlük és kényelmesebbek legyenek picit.

– Mivel a mi hírességeink már kértek átalakítást, így a cseh–szlovák sztároknak már tökéletesen megfeleltek a maszkok. Bizonyos ruhadarabokból volt duplikáció, cipőből, nadrágból több is kellett, hiszen a versenyzőknek különbözőek a méretei – mondta Verebély.

A cseh-szlovák koprodukcióban is rengeteg magyar szakember dolgozott, a kreatív producer erről a párhuzamos munkáról is beszélt a lapnak.

– A magyar stáb kezdett, leforgattunk egy adást, utána jöttek a külföldi kollégák. Utána pár adást megint mi vettünk fel, majd ők. Úgy kell elképzelni, hogy mondjuk három napot dolgoztunk mi, utána négyet ők, így nem találkoztak egymással a versenyzők és a nyomozók.

Szólj hozzá!

Néher András: Ne a tisztességes emberek fizessék meg az építési hulladék leadásának árát!

A TISZA Párt országgyűlési képviselője a lakossági díjfizetés megszüntetését kezdeményezte az illetékes minisztériumnál.

A bűnügyi felügyelet szerepe a magyar büntetőeljárásban

A bűnügyi felügyelet kifejezés talán nem mond sokat mindenkinek, mégis fontos eleme a magyar büntetőeljárásnak.

Ritka pillanat a magyar politikában: a miniszterelnök elnézést kért és elismerte, hogy hibázott

Magyar Péter szerint az általa elkövetett kommunikációs bakik is hozzájárulhattak ahhoz, hogy Polgár Judit végül nem vállalta a köztársasági elnök-jelölést.

Lakossági fórumot tartanak Győrben, a Bisinger József sétány tervezett módosításáról

Július 23-án a Városházán ismertetik az övezeti paraméterek változtatására vonatkozó javaslatot.

Téves gyanú miatt kezdtek autós üldözésbe - vádat emelt a győri ügyészség egy testvérpár ellen

A férfiak tolvajoknak hittek egy autóban várakozó öt fiatalt, majd az üldözés során többször is nekihajtottak az előlük menekülő járműnek.

Néher András tiszta vizet öntött a jeges pohárba: nem a jégkármentesítő rendszer okozza az aszályt

A TISZA országgyűlési képviselője szerint tévhitek és összeesküvés-elméletek terjednek a talajgenerátorok működéséről, miközben a rendszert központilag irányítják.

Elnöki ügy - Sulyok Tamás elillanása után, éles politikai vita bontakozott ki Polgár Judit lehetséges államfővé választása körül

Amíg a TISZA Párt frakciója egységesen támogatja a korábbi sakk világbajnok jelölését, az ellenzéki szereplők bírálják az államfő-váltás folyamatát.

Visszahívják Bebes Istvánt a düsseldorfi főkonzulátus éléről 

Úgy néz ki, hogy alig egy év után véget ér a volt körmendi polgármester diplomata karrierje.

Hogyan válassz otthoni autótöltőt?

Az elektromos autók terjedésével egyre többen keresnek megbízható otthoni töltési megoldást.

Szegeden mondják majd ki a Czeglédy-ügy másodfokú ítéletét

Az főügyészség minimum 15 évre súlyosbítaná a politikus büntetését.

Fénybe borultak Győr folyói: ismét több ezren követték a Lampionos Hajós Felvonulást

A régi hagyományt újraélesztő rendezvény idén is látványos esti programmal várta a győrieket - az önkormányzat félmillió forintos támogatással segítette a megvalósítását.

Július 31-vel szűnik meg Kántás Zoltán Sárvári Gyógyfürdővel kötött ügyvezetői munkaszerződése

Az ügyvezetői feladatokat 3 hónapig Zelles Zsolt stratégiai igazgató látja el.

Miniszteri látogatás Szombathelyen - Az év végére megoldódhat az Oladi Plató azbeszt-helyzete

Lőrincz Viktória meghallgatta a szombathelyi városvezetés tanácsait.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 3. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat harmadik része azt vizsgálja, hogyan lehetne a TISZA programjaiban szereplő kulturális, önkormányzati, civil és közösségi célokból valódi közművelődési szakpolitikát építeni.

Mind a 7 sárvári önkormányzati képviselőjelöltet nyilvántartásba vették

Augusztus 30-án időközi választást rendeznek a városban.

Májusban is tovább nőttek a bérek, az elemzők szerint idén akár 10 százalékos emelkedés is jöhet

A reálkeresetek is jelentősen emelkedtek, ami tovább erősítheti a lakossági fogyasztást.