Egyelőre hiába várjuk a Deadpool 3-at

Székely Zoárd 2020-05-19 17:02:00
A Marvel nem tervez mostanában a folytatásával.

A korhatáros képregényhős alkotója, Rob Liefeld interjúja alapján még jó ideig Deadpool nélkül maradunk.

"Amíg a film nincs a menetrendben, nem veszik komolyan. És ami az embereknek kevésbé tetszik, hogy rálátok a tervekre nagyjából öt évre előre, és a Deadpool ezeken nem szerepel. Nem hiszem, hogy ennél előbb számíthatunk rá"

- írja a Variety.

Amikor 2019-ben a Disney felvásárolta a Fox Studiost, megörökölte az X-Men karaktereit és Deadpool figuráját, utóbbi pedig 2016-ban és 2018-ban is nagy sikert aratott Ryan Reynolds főszereplésével. Az első film 58 millió dollárból (~18,6 milliárd forint) készült és 783,1 milliót (~251,6 millió forint) hozott vissza. Liefeld azt is elmondta, hogy sokkal jobban kéne Reynodsra támaszkodni, és rábízni a karaktert.

Jelenleg többek között a következő Marvel-filmek várnak ránk: Fekete Özvegy, The Eternals, Shang-Chi és a tíz gyűrű legendája, Penge, Doctor Strange és Marvel Kapitány.

Szólj hozzá!

Pintér Bence - Tehetős embereket a város ne támogasson szociális alapon! 

Világnézeti vita bontakozott ki a megvásárolható bérlakások kapcsán.

A polgármester vállalta, hogy a január végi határidőre tető alá hozzák a győri Rába Quelle új közbeszerzésének kiírását

A fürdő sztorija már nem csak hosszában, hanem stílusában is kezd a dél-amerikai szappanoperákra hasonlítani. 

Borsi Róbert javaslatára bizottság alakult a győri parkolási botrány kivizsgálására

Pintér Bence polgármester szerint a TSZV áll a vizsgálat elé, mert az “igazság náluk van!”

Leköpték Bódis Krisztát

Magyar Péter szerint ide vezet Orbán Viktor gyűlöletkeltése.

Megugrott a Rába Nyrt. adózott eredménye az év első három negyedévében

Ingatlanértékesítések nélkül viszont 615 millió forintos mínuszban lenne a cég. 

Elkészült az új szombathelyi egyházmegyei bölcsőde

720 millió forintba került. Az unió és az állam felesben fizette a költségeket.

Néher András Marcalvárosból Londonig jutott, de visszahozta magával a tenni akarást a győri régióba

A TISZA jelölt saját családján keresztül is érzi a térség minden problémáját, és azt, hogy itt az ideje a változásnak.

Diószegi Judit évtizedek óta a gyerekekért, a közösségekért és Győrért dolgozik

Elhivatott lokálpatriótaként javítaná ki a rendszerváltás hibáit. 

„A szeretet nem fáj” – Borsi Róbert a nők elleni erőszakról posztolt

Vannak alkalmak amikor a képviselő minden szavával egyet lehet érteni. 

Újabb öreg harcost küld nyugdíjba Orbán - Vigh László helyett Szilasi Gábort indítja a Fidesz Zalaegerszegen

Vigh 3 cikluson keresztül volt a Zala 01-es választókerület parlamenti képviselője.

Jogtalanul végzett ügyvédi tevékenységet egy nő Győrben

Ruhaneműk értékesítésével csalást is elkövetett.

Légimentő-bázist hoznak létre Nyugat-Magyarországon

A Parlament Népjóléti Bizottsága egyhangúlag szavazta meg.

Az MNB megszüntette a Magyar Péter ellen indított eljárásokat

Újabb fideszes hazugság dőlt meg: a Tisza elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el. 

Matthias Zollner az Egis Körmend régi/új vezetőedzője

Kocsis Tamás és Érsek Marcell segítik Zollner munkáját.