Egy ütéssel a földre küldtek egy férfit a londoni metrón, miután a háziállatokhoz hasonlította a fekete bőrű utastársait

Fehér Buda 2020-08-18 06:46:00
A fehér férfi hosszú időn keresztül hergelt két férfit, az egyikük megelégelte a beszólásait.

Videóra vették, ahogyan egy fehér férfit egy ütéssel földre küldött egy utas a londoni metrón. A férfi néhány fekete bőrű utasba kötött bele, többek között olyanokat kiabált nekik, hogy Anglia az ő otthona, és nem az övék. A férfi ezután vette észre, hogy videózzák, majd amikor látta, hogy a felvétel készítő nő bőre is fekete, őt kezdte el ócsmárolni.

A rasszista férfi ezután csak még jobban felhúzta magát, arról beszélt, hogy a fekete utasok kevesebbek nála, majd háziállatoknak hívta az utastársait. Egy másik videóból derült az ki, hogy a férfi, akin egyébként a szabályok ellenére nem volt maszk a tömegközlekedési eszközön, tovább provokálta az utasokat. A két fekete férfi végül az egyik megállónál le akart szállni a metróról, a rasszista utastársuk ekkor lépett oda hozzájuk. Egyikük ezt már nem bírta,

hirtelen megfordult, és akkorát bemosott a rasszista férfinek, hogy az azonnal elterült a földön.

 

A videót készítő nő ezután csak kinevette a fehér férfit, majd amikor valaki a segítségére sietett, azt mondta neki, hogy ne segítsen egy rasszistán.

Az ügyben a videók megjelenése után rendőrségi nyomozás is indult, a londoni egyenruhások most szemtanúkat keresnek, hogy be tudják azonosítani a képeken szereplő embereket. 

Forrás: Mirror

Szólj hozzá!

Teret neveznek el Szombathelyen Feiszt Györgyről

A Levéltár melletti közterület viseli majd a volt alpolgármester nevét.

A győri Diószegi Judit az 59. a TISZA listáján

A sárvári Strompová Viktória pedig a 75. helyre fért fel.

Vízre szállna Győr - kérdőívben várják a lakosok véleményét az új turisztikai fejlesztésekről

Az önkormányzat arra kíváncsi, milyen szolgáltatásokra lenne szükség az aktív kikapcsolódást kedvelők számára.

Fegyelmi vétség miatt a Falco elküldte Marchelus Averyt

Már Szegeden sem fog pályára lépni a kosaras.

Szentkirályi Alexandra Körmenden: példátlan és felháborító, hogy Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort

Helyi ügyekről nem, de Ukrajnáról és Iránról volt szó a Fidesz vasi fórumán.

Egész napos ünnep a Széchenyi téren - programkavalkád várja a győrieket március 15-én

Megemlékezések, családi programok, történelmi előadások, filmvetítések és városi séta is szerepel az idei nemzeti ünnepi kínálatban.

220 centis harcsát fogott Borkai Zsolt

80 kilós vadállattal birkózott meg Győr volt polgármestere.

Magyar állampolgárt nem lehet fenyegetni - Magyar Péter Zelenszkij és Putyin kijelentéseire reagált

A TISZA Párt elnöke szerint sem Ukrajna, sem Oroszország nem gyakorolhat nyomást Magyarországra, az ország szuverenitása nem lehet geopolitikai játszmák eszköze.

Új terveket készítenek a győri Radó-sziget északi részének megújításához

A belváros egyik legfontosabb zöldterülete megújulhat, a koncepciókat tájépítész hallgatók dolgozzák ki.

„Nyisd ki a füled!” - most bárki ellenőrizheti a hallását a győri Richter Teremben

A Hallás Világnapjához kapcsolódva ingyenes hallásszűrő állomást helyeztek el a koncertteremben.

Budai Gyula feljelentést tett a győri nénikkel kiabáló imposztor miatt 

A rendőrség garázdaság vétségének gyanúja miatt nyomoz, de az továbbra sem derült ki, hogy ettől miért lenne tiszás a troll-videós.

Szombathelyi érem az első magyar pizza bajnokságon!

Csapatversenyben kanalaztak be egy bronzérmet a gasztroguruk.

Marton Ferenc: Mint közgyűlési alelnök nem jártam el a győrvári böllérnap 12 millió forintos állami támogatásánál

A disznóölés szüleink, nagyszüleink, a családok tradíciója, családi hagyománya - írta a politikus.

Egyesítették a nyomozásokat a győri Városrendészet ügyében

A Pintér Bence által tett feljelentés nyomán indult ügyet egy másik, már folyamatban lévő büntetőeljárással vonták össze.

Körmenden tart fórumot Szentkirályi Alexandra

A színházban lesz a Fidesz zárt eseménye.