Egy pincérnő elvitte az egész Golden Globe gálát

Fehér Buda 2019-01-07 14:25:00
Valahogy mindenhol megjelent.

Az idei év első igazi mémjéig nem kellett túl sokat várni, amíg mi aludtunk, addig megkoronázták az internet új királynőjét. Az Egyesült Államokban a magyar idő szerint hajnalban tartották az idei Golden Globe gálát. A nagy nyertesek között van a Bohém Rapszódia és a Zöld könyv, de most mégsem ezekről a filmekről beszélnek a neten, hanem a díjátadó egyik pincéréről.

Egy lány ugyanis szinte az összes olyan képbe beletrollkodott, amit a vörös szőnyegen készítettek. Itt van például az egyik nyertes, a Trónok Harcából ismert RIchard Madden mögött somolyog:

Megjelent Judy Greer mögött is, akit legutóbb a Halloweenban láthattunk. Mit ne mondjunk, majdnem jobban pózolt, mint a színésznő:

Idris Elba mögé is benézett, igaz itt már nem sikerült a kamerába néznie:

A képek a gála óta futótűzként terjednek a Twitteren. Sokak szerint csak egy sunyi csajról van szó, aki minden képen rajta akart lenni, mások szerint a Fiji ásványvíz gerillareklámáról van szó. Mindenesetre van valami haláli abban, ahogyan a pincérünk az összes fényképezőgép lelkébe belebámult.

(via Buzzfeed)

Szólj hozzá!

Magyar Péter – titkosszolgálati nyomással próbálták meg bedönteni a TISZA informatikai rendszerét

A politikus Orbán-gate-nek nevezte a történteket, és szerinte a hazai ügy súlyosabb, mint amibe anno Nixon belebukott. 

Húsvét hétfőn vár a szombathelyi Skanzen

Hímestojás kiállítás, locsolóvers-mondó verseny, tojásfa díszítés és megannyi móka.

Válaszd ki a tökéletes WC-t a fürdőszobádba

Gondoltál már arra, hogy mennyire fontos lehet a megfelelő WC kiválasztása a fürdőszobád összképében?

Százmilliós támogatás a győri sportnak – startol a Magvassy Mihály-program

Április 9-ig jelentkezhetnek a sportszervezetek, külön forrás jut a fogyatékkal élő sportolók támogatására is.

Műkörmös, borostás, műszempillás férfit látott fizetni a sárvári Lidlben az egyik helyi fideszes önkormányzati képviselő

Vagy csak vízionált. Minden esetre Kampelné Kozlovszki Marianna szerint a gender veszélyes. 

Szijjártó Péter looking at things: épülő gyógyszergyári csarnok Körmenden

14 és fél milliárd forintból bővíti gyáregységét az Egis.

Most bárki beleszólhat az új klímatörvénybe – kerekasztal-beszélgetést tartanak a témában Győrben

Civil kezdeményezés keretében várják az érdeklődőket a Rómer Házba.

Húsz év után emelik a szociális támogatásokat Győrben

A 2026-os költségvetés egyik legfontosabb eleme a rászorulók segítése.

Kizárja az unió Magyarországot az érzékeny egyeztetésekből – a diplomaták bizalmi válságról beszélnek

Szijjártó Péter videóban háborodott fel az állítólagos lehallgatásán, ugyanakkor nem cáfolta, hogy szivárogtatott volna az oroszoknak. 

Illés Károly a választási bizottságnál panaszolt be egy viccet

Elutasították a fideszes önkormányzati képviselő beadványát.

Elhunyt Farkasházy Mimi

A Hócipő főszerkesztője 78. születésnapja után pár órával halt meg.

Hol parkoljunk a Liszt Ferenc repülőtér közelében?

Ahogy elérkezik az idő egy újabb izgalmas utazás megkezdéséhez, sokaknak megoldandó feladattá válik az autó elhelyezése a reptér közelében.

„Nem elég emlékezni, igazságot is kell szolgáltatni” – Pintér Bence a győri zsidó múlt sötét fejezeteiről beszélt

A polgármester a Kossuth utca történetén és egy emigrált család sorsán keresztül mutatta meg, mit veszített a város.