Egy győri kosárlabdázó, Barnai Judit Curtis új barátnője

ugytudjuk.hu 2020-11-27 15:31:08
Nem titkolóznak tovább.

Curtis és új szerelme, Barnai Judit nyíltan már vállalják kapcsolatukat. Egy ideje ugyan lehet tudni arról, hogy a rapper szerelmes, sőt már lesifotó is készült a párról, de sokéáig semmit nem árultak el semmit kapcsolatukról, sőt tagadták is.

Most azonban megtörték a csendet. A Győrben válogatott kosárlabdázója, Barnai Judit Tények Plusznak beszélt arról, hogy hogyan ismerkedett meg Curtissel, és azt is hogy egymást támaszai a nehéz pillanatokban.

"Az a szeretet, ami Ati felől jön hozzám, az nagyon-nagyon ritka és hihetetlen, hogy ő milyen ember és nagyon sajnálom, hogy sok mindenki nem látja azt az oldalát, amit én látok vagy a barátai és a családja." - mondta a 26 éves sportoló.

Szólj hozzá!

Extra: a Vásárcsarnokban nyitja új évadát a Győri Filharmonikus Zenekar

A „Zenélő piac” című különleges koncerttel szeptember 7-én rendhagyó helyszínen találkozhat a közönség a klasszikus zenével.

Átadják a megújult Erzsébet ligeti KRESZ-Parkot Győrben – családi programokkal ünneplik a felújítást

Ügyességi versenyek, KRESZ-kvíz, ingyenes kerékpár- és e-rollerjelölés is várja a családokat augusztus 8-án.

Nőverő szombathelyi férfi ellen emelt vádat az ügyészség

A férfi a nyílt utcán kezdte verni áldozatát.

A rómaiaktól az agyagkatonákig – tárlatvezetések, workshop és közönségtalálkozó várja a látogatókat a győri Rómer Múzeumban

Ingyenes programokkal és különleges kiállításokkal készülnek a hét második felére, a hőségriadó idején ráadásul a Várkazamata – Kőtár is díjmentesen látogatható.

Czunyiné harca a gmail és az önkény ellen - letiltotta a Google a Védvonal levelező fiókját

Nem vicc! A Fidesz maradéka tényleg egy ingyenes e-mail szolgáltatást használt, hogy megvédje a Fidesz maradékát.

Kedden megválaszthatja az Országgyűlés Magyarország új köztársasági elnökét

A TISZA Párt frakciója kezdeményezte az államfőválasztás augusztus 11-re való kitűzését - a kormánypárti jelölt személye ugyanakkor egyelőre nem ismert.

Szakértő a Duna alacsony vízállásáról: a vízlépcső sem csodaszer önmagában, a klímaváltozás miatt új szemléletre van szükség

A BME vízmérnöke szerint a Paksi Atomerőmű helyzetére sem jelentene automatikus megoldást egy új dunai vízlépcső - a jövő vízgazdálkodását pedig már a klímamodellekre kell alapozni.

Megrázó videó Bábolnáról: hajléktalan férfit bántalmaztak és aláztak meg - helyi információink szerint a rendőrség már intézkedik az ügyben

A felvételen egy padon alvó férfit ütnek meg, majd arra kényszerítik, hogy térdre ereszkedve megcsókolja egyikük bakancsát. 

Lakossági fórumon mutatják be a győrszentiváni Kör tér felújításának terveit

Augusztus 6-án a beruházás ütemezéséről és az új kerékpárút építéséről is tájékoztatják az érdeklődőket.

A napokban befejeződik a győri díszkivilágítás lekapcsolása

A város 77 helyszínén zajlik a munkavégzés, a Győr Projekt kezelésében lévő épületek egy részét is érinti az intézkedés.

KÁNIKULA-aktuál: meghosszabbították a hőségriasztást, a következő 48 óra lehet a legkritikusabb az energiaellátás szempontjából, de az utolsó paksi turbina egyelőre kitart

A Védelmi Munkacsoport szerint egyelőre stabil az ország villamosenergia-rendszere, de továbbra is takarékosságra kérik a lakosságot és a nagyfogyasztókat.

Fontos üzenet a hőségriadó idejére: a Győr Applikáció letöltésére biztatja a lakosságot Kósa Roland

Az alpolgármester szerint a rendkívüli kánikula a közműrendszereket is fokozottan terheli, ezért érdemes bekapcsolni a push értesítéseket.

Energiatakarékossági intézkedéseket vezet be a győri Rába a nyári üzemszünetig

A járműipari vállalat átszervezi egyes termelési folyamatait, hogy csökkentse az esti órák energiafelhasználását.

KÁNIKULA: péntek éjfélig meghosszabbították a harmadfokú hőségriasztást

Az országos tisztifőorvos szerint a tartós hőség továbbra is komoly egészségügyi kockázatot jelent, különösen a veszélyeztetett csoportok számára.

76 millió forintos beruházás keretében újult meg a Homoksori út Győrszentivánon

Lezárult a felújítás, megtörtént a műszaki átadás - ugyanakkor a padka murvázásának hiányosságaira is felhívták a figyelmet.

Győr intézményei összehangolt energiatakarékossági intézkedéseket vezettek be a rendkívüli hőség miatt

Sportlétesítmények, egyetem, múzeumok, bíróságok, könyvtárak és közszolgáltatók is csatlakoztak a város energiafelhasználását csökkentő programhoz.

A mozi nem halt meg, de lassan nem lesz mivel vetíteni

Nem a mozi tűnt el az életünkből, hanem az a technikai és intézményi háttér került veszélybe, amely lehetővé teszi, hogy a film továbbra is közösségi élmény maradjon.

Jelentős fejlesztések kezdődnek a véneki táborban és kempingben - uniós támogatással

Több mint 280 ezer eurós dotációból korszerűsítik a szálláshelyet, bővítik a szolgáltatásokat és fejlesztik a vízitúrás infrastruktúrát is.