Egy éven keresztül rendszeresen szeretkezett egy delfinnel egy férfi, aki most könyvet írt az egészről

ugytudjuk.hu 2020-03-21 11:08:00
A férfi a könyvben azt állítja, hogy a delfin csábított el őt, nem fordítva.

Minden idők egyik legmegrázóbb könyvét készül a piacra dobni Malcolm Brenner, aki arról írt, hogy egy éven keresztül létesített szexuális kapcsolatot egy delfinnel, íja a Mirror. A történet már így is elég durva, de Malcolm szerint a delfin csábította el őt, nem pedig fordítva.

A 68 éves férfi a könyvében leírja, hogy még egyetemi hallgató volt, amikor elkezdődött a kapcsolata a delfinnel a '70-es években. A delfinnel egy vízi vidámparkban ismerkedett össze, amikor fényképeket készített a park számára. Az akkor a 20-as éveiben járó Malcolmnak megengedték a dolgozók, hogy úszkáljon egy kicsit a delfinnel,

a férfi szerint ekkor a Dolly névre hallgató delfin hozzádörgölőzött, ebből pedig biztosra vette, hogy az állat le akar feküdni vele.

Malcolm először nem engedett Dolly csábításának, mire az állat egyre agresszívvá vált, a többi pedig történelem. A kettejük románca viszont csak kilenc hónapig tarthatott, mert a vidámparkot bezárták, Dolly-t pedig egy másik intézménybe költöztették. A delfin nem sokkal ezután meghalt, 

Malcolm szerint öngyilkosságot követett el, amiért nem találkozhattak többet.

Malcolm könyvének hallatán felhördültek az állatvédők, de a férfi szerint semmilyen erőszakot nem tartalmazott a delfines kalandja. Sőt, Dolly még élvezte is az egészet, Malcolm szerint pontosan tudta, mi történik. Egyébként meg ő is állatvédőként tekint magára, Malcolm azt mondja, azért osztotta meg a világgal a kettejük románcát, hogy felhívja az emberek figyelmét arra, hogy milyen egészségtelen a delfinek számára a fogságban eltöltött idő.

Szólj hozzá!

Bár a DK állítja, nem lesz mind a 106 egyéni választókerületben saját jelöltje

Czeglédy Csaba DK támogatással, de függetlenként indul el a választáson. Így csak 105 egyéni jelöltje lesz a pártnak, amivel kampánytámogatást is buknak.

A zártkerti ingatlanok 10%-os beépíthetőségről döntött a győri közgyűlés

Ha nem lassítják a folyamatot, 2026. szeptember 1-jén léphet hatályba az új szabályozás. 

Ma begurult Szombathely első elektromos meghajtású busza

Ez volt az a fejlesztés, amit a fideszes képviselők nem szavaztak meg. 

Szigorúbb lesz mostantól az ellenőrzés a győri hulladékudvarokban

Március 4-től a már a kapun kívül nézik meg, mit viszünk - az udvarok továbbra is ingyenesek, de a szabályokat be kell tartani.

Kamion okozott halálos balesetet az autópályán Győr térségében

Heten utaztak a kisbuszban amivel ütközött, az egyik sérült a kórházban életét vesztette. 

Elfogadhatatlan a Beneš-dekrétumok 21. századi alkalmazása - állásfoglalást fogadott el az Országgyűlés külügyi bizottsága

A testület szerint a kollektív bűnösség elvére épülő szlovákiai joggyakorlat sérti a kisebbségi és tulajdonjogokat.

Egy kőszegi szálláshelyről terítette a drogot a dealer

A rendőrség 3 hónapra záratta be a szálláshely-szolgáltató üzletet.

Magyar Péter vezeti a TISZA-listáját

Rost Andrea a második helyet kapta.

MÁV-csoport: Menetrendi változások lépnek életbe a Győr-Bécs és az 1-es vasútvonalon

Pályakarbantartások miatt több járat közlekedése is módosul tavasszal.

Levette a napirendről a Győr-Szol átvilágítását a Fidesz-frakció

A közgyűlés ugyan elfogadta a költségvetést, de az eltűnt lakáskassza ügyéről továbbra sem tárgyalt a jobboldal. 

Bejelentették a Győrt is érintő magyar-cseh védelmi ipari együttműködést 

Ez volt az az esemény ahol történelmi távlatokat ígértek a Rábának, és ahol Szeles Szabolcs illetve Fekete Dávid képviselték Győrt a városvezetés helyett.  

Tárlatvezetések, beszélgetések és friss kiállítások a Rómer Múzeumban

Mézeskalács-történetek, festmény köré szervezett beszélgetés és több izgalmas időszaki kiállítás várja a látogatókat Győrben a következő hetekben.

Faültetés és apró zöld lépések Győrben

Újabb zöld fejlesztések indultak a városban, a természet és a fenntarthatóság jegyében.

Volt rendőri vezetők ellen emeltek vádat korrupció miatt

Letöltendő börtönbüntetés kiszabádát indítványozták.

Kényszermunkára kötelezte ismerősét egy férfi egy jánossomorjai sertéstelepen

Pénzt nem adott a munkájáért, és a rokonait sem engedte meglátogatni.

Magyar Péter: A Fidesz Vas megyében is a hulladékmaffia oldalára állt

A nagykölkedi gumihegy árnyékában fotózkodott a TISZA-párt miniszterelnöke.

A 4iG szerint nem a polgármester meghívását, hanem a komplett győri rendezvényt mondták le

Állításuk szerint levelük tartalma egyértelmű volt - néhány kérdés azért bennünk maradt.  

Győrújbarátra látogat Magyar Péter

Március 6-án pénteken láthatják a helyiek a TISZA-párt miniszterelnök-jelöltjét.