A Nagy Lajos Gimnáziumból kíván sok sikert a végzős diákoknak, a város oktatásért is felelős alpolgármestere.
A szülőknek és a tanároknak is megköszönte a felkészítést László Győző, alpolgármester, valamint korábbi osztályterméből kíván sok sikert az érettségizőknek, akiknek sok sikert kíván, és arra kéri őket, hogy vigyázzanak egymásra és tartsák be az előírásokat.
Szólj hozzá!
Borneói kormányzati delegáció járt Győrben
Sarawak miniszterelnök-helyettese vezetésével érkezett 27 fős küldöttség a városba, hogy a térségfejlesztés és a nemzetközi együttműködések tapasztalatait tanulmányozza.