Donald Trump először jelent meg nyilvánosan azután, hogy alulmaradt az elnöki választáson

Fehér Buda 2020-11-12 15:25:00
Az Egyesült Államok elnöke továbbra sem ismeri el a vereséget.

Donald Trump az Arlington nemzeti temetőben jelent meg először nyilvánosan azután, hogy szombaton kiderült, Joe Biden lesz az USA következő elnöke. Trump a veteránok napja alkalmából látogatott ki a temetőbe, hogy a háborúban elhunyt hősök előtt tisztelegjen. A médiának viszont nem adott nyilatkozatot, szombat óta az elnök csak a Twitter-profilján irogat arról, hogy szerinte ellopták a választást a demokraták. A Twitter emiatt rendre megbízhatatlannak jelöli meg az elnök tweetjeit, hiszen Trump állításait egyetlen bizonyíték sem igazolja eddig.

Mielőtt kilátogatott volna a temetőbe, Trump ismét arról tweetelt, hogy a szavazatszámlálók csaltak a munkájuk közben. Az elnök állítását később egy philadelphiai republikánus biztos is cáfolta, mire Trump azt mondta, a férfi nem is igazi republikánus, írja a Metro. Trump naptára egyébként a következő napokban is elég szegényes, a háttérben azért gőzerővel dolgozik a bosszúhadjáratán. Az elnök a választások után például egyből kirúgta a honvédelmi minisztert, Mark Espert, a helyére hozzá lojális embereket ültetett.

Joe Biden Trump lépéseiről azt nyilatkozta, hogy szerinte kínos az elnök viselkedése, ami rossz fényt vet majd arra is, hogy a jövőben hogyan emlékeznek majd az elmúlt négy évére. A Fehér Házban pedig egyre többen kerültek karanténba, miután kiderült, hogy a Trump körül lévő rangidős tisztek közül többen is elkapták a koronavírust.

Szólj hozzá!

Ismét karácsonyi ajándékként tálalja a kormány, a januári családi pótlék decemberi kifizetését

Előrehozott családtámogatások valódi plusz nélkül, régi üzenettel.

„A nap végén csak a szeretet és az emberség számít” - karácsonyi üzenetet küldött Magyar Péter

A TISZA elnöke szerint miközben a kormány az ünnepek alatt is uszít és kampányol, addig ők valódi segítséget visznek ahz embereknek. 

Változik a győri hulladékudvarok nyitvatartása 2026-tól

Egyes napokon később nyitnak és tovább tartanak nyitva az udvarok, a hungarocell leadás szabályai is módosulnak.

Egy meghitt ünnep Győrben ami mindenkiről és mindenkinek szólt 

A Vaskakas Bábszínházban közösen tették szebbé az ünnepet azok számára is, akiknek a karácsony sokszor nehezebben érkezik meg.

Rendszeresen zaklatta volt barátnőjét egy szombathelyi férfi

10 nap alatt több mint 300 alkalommal hívta.

Drog hatása alatt és a vezetéstől eltiltva okozott halálos balesetet egy férfi egy Győr melletti településen

A rendőrök elől menekült, úgy ütötte el a sértett biciklist, aki a helyszínen meghalt. 

Versenyt szerveznek Szombathelyen Mészáros Tibor emlékére

December 27-én az Arena Savariában emelik meg az irdatlan súlyokat.

Egy friss felmérés szerint komoly politikai mélyütés a Szőlő utcai botrány a kormánynak

A 21 Kutatóközpont szerint a gyermekvédelmi ügy példátlan társadalmi figyelmet kapott, és érdemben rontotta a kormány megítélését.

Ma délután érkezik Győrben a kivilágított kukásautó

A GYHG egy kis extra fényt visz az ünnepekbe.

30 millió forintot költenek el a kőszegi Óház kilátó tetőcseréjére

Sem Ágh Péter, parlamenti képviselő, sem Básthy Béla, polgármester nem tartotta fontosnak közölni az összeget.

161 embert vert át egy kőszegi netes csaló

Nem is létező árukat kínált eladásra. Több mint 5 millió forintot csalt ki így.

Felemelte és a szemetes kukába tette ismerősét egy férfi Pannonhalmán

Egy pizzéria teraszán szabadultak el az indulatok.

Nagy esély van a fehér karácsonyra

De azért még ne kiabáljuk el!

Kommentben reagált Strompová Viktóriának Lázár János

Bocsánatot is kért, meg nem is a miniszter.

Elég imádkozni, vagy dolgozni is kellene? - merült fel a kérdés a győri temetők kapcsán

Riogatás, hangulatkeltés, vagy valós probléma? Maratoni vita széksértésekkel.