Díszes társaságba került az Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia

Vágvölgyi Bálint 2019-04-04 09:00:00
Egy fertőszentmiklósi gyűjtő 4200 darabos gyűjteményében már a szombathelyiek zászlója is megtalálható.

A fertőszentmiklósi Dominek József 1987 óta foglalkozik hobbi szinten a sportegyesületek, sportszervezetek kis zászlóinak a gyűjtésével. A Föld 135 országából származó mintegy 4200 darabos gyűjtemény az elmúlt napokban a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia zászlajával gazdagodott - olvasható a klub honlapján.

- Gyűjteményem jelenleg több mint 4200 darabos, és a Föld 135 országából, kicsiny hazánk több mint 400 településéről sikerült már valamilyen sportrelikviára szert tennem. Az atlétikától, a labdarúgáson, a kézilabdán és a tekén át, egészen a vitorlázásig. Számomra minden sportág egyforma, és ugyanolyan nagy öröm egy kis falu tekecsapatának a zászlaja, mint egy külföldi nagy futball klubé. Ezért is sikerült a hosszú évek alatt összegyűjtenem ennyi zászlót – mesélte József, aki az idén 10 éves klubtól is azt kérte, hogy küldjenek neki egy zászlót.

Pődör Zoltán, az SZKKA elnöke már el is küldette a csapat asztali zászlóját Józsefnek, ami már meg is érkezett a gyűjtőhöz.

- Nagy megtiszteltetés számomra, hogy válaszadásra méltatták megkeresésemet, és nagy öröm, hogy segítettek! A zászló időközben már megérkezett, amit szeretnék Önöknek ezúton is nagyon szépen megköszönni. Örülök, hogy ezzel a gyönyörű relikviával gazdagították gyűjteményem. Jó egészséget és sok sikert kívánok az NB I-be feljutni vágyó csapatuknak és a klub valamennyi vezetőjének, játékosának – írta válaszlevelében József.

Szólj hozzá!

Mínusz 13 milliárdra, 705 millió plusz jutott Győrnek

Mindezt széles mosollyal jelentette be Fekete Dávid - egy posztban.

Romániába igazolt Pődör Rebeka

A Craiova együttesénél folytatja pályafutását.

Megszűnik Szombathelyen a Guri

Soroljuk az okokat, meg fogsz lepődni!

Elhunyt Babos Ágnes, győri festőművész

78 éves volt - művészi és pedagógusi életműve maradandó része a magyar kulturális örökségnek.

Keresik a győri Barokk Esküvő idei szerelmespárját

Aki különleges módon mondaná ki a boldogító igent, jelentkezzen!

Újabb levél érkezett Washingtonból - Orbán Viktor alapítótag lett a gázai Béketanácsban

Trump szerint ez „a valaha összeállított legnyűgözőbb és legjelentősebb testület" - az 1 milliárd dolláros tagdíjról persze nem beszélt egyikük sem. 

Februári tervezett áramszünetek Győrben

Karbantart és hálózatot fejleszt az E.ON.

Nyomoz a rendőrség a sárvári volt hegyközségi szeméttelepen engedély nélkül tárolt hulladék miatt

A területet Varga Jenő fideszes önkormányzati képviselő cége őrizte, majd telepként üzemeltette a város tudta nélkül.

A próbaidő jogi jelentősége a munkaviszony kezdetén

A munkajogi szabályozás időről időre a hírek fókuszába kerül és a próbaidő intézménye tipikusan ilyen terület. Bár sokak számára ismert fogalom, mégis számos félreértés övezi a gyakorlati alkalmazását, különösen a munkaviszony megszüntetésének és a jogosultságok kérdésében.

Nem elég, hogy megverte a gyereket, még meg is fenyegette élettársát egy sárvári férfi, hogyha elmondja a bántalmazást, akkor megöli

Majd a feleségét is megfenyegette, hogyha terhelőt vall rá, akkor nem kapják vissza a hatóság által nevelésbe vett gyermekeiket.

Gyermek- és fiatalkorú sértettje is volt egy rolleres balesetnek egy Sopron melletti kisvárosban

Túl gyorsan mentek, autónak ütköztek, és csak az egyikőjük viselt sisakot. 

Az etikett címke jelentősége a termékek piacán

A termékek címkézése talán sokak számára egyszerű és rutinszerű feladatnak tűnhet, de valójában jóval mélyebb jelentőséggel bír ez a tevékenység.

Bíróság mondta ki: jogsértő volt Magyar Péter „lepoloskázása”

A Mediaworks-nek bocsánatot kell kérnie a TISZA elnökétől.

Rekord adatforgalom az ünnepek alatt a magyar mobilhálózatokon

A karácsonyi és újévi időszakban ugrásszerűen nőtt az internetezés és a tévézés, több szolgáltatónál történelmi csúcsokat mértek.

Fegyverrel fenyegetőzött két férfi az Ifjúság körúton Győrben

Kivonult a TEK, lövések végül nem dördültek.

Szombathely egy új parkkal, és tisztább levegővel is gazdagodott a JUSTNature projekt által

A helyi önkormányzat zöld projektje a végéhez ért, de hamarosan még nagyobb zöld felület kaphat teljesen új kinézetet a városban.

A magyar kultúra napja Győrben - ünnepi esemény a Városházán

Díjátadóval és kulturális műsorral emlékezik meg a város január 22-én a magyar kultúra napjáról.