Csótányokat lehet elnevezni az exeinkről Valentin nap alkalmából

ugytudjuk.hu 2020-01-28 08:00:00
Brutális bosszút talált ki egy angol állatkert.

Nyakatekert ötlettel állt elő egy angol állatkert, a Hemsley Conservation Centre. Valentin nap alkalmából ugyanis útjára indítottak egy kampányt, aminek az a lényege, hogy másfél fonttért, nagyjából 600 forintért bárki elnevezhet egy csótányt egy exéről. 

Az állatkert először azon gondolkodott, hogy örökbe adnak pár bentlakót Valentin napkor, ám rájöttek, hogy talán mégsem olyan jó ötlet a szerelem világnapján ízeltlábúakat adni jobbra-balra. Az állatkert a pénzért viszont nem csak egy csótány nevét adja át a vásárlónak, hanem egy kvízt is összeállítottak, ahol a jelentkezők összehasonlíthatják a volt párjukat a csótányokkal, hogy rájöjjenek, mennyire hasonlítanak egymásra.

A csótányoknak azonban nem lesz hosszú életük a névváltoztatás után, az állatkert ugyanis Valentin napján megeteti őket az ott lakó szurikátákkal. Az állatkert gondozói viszont felírják egy táblára is az elfogyasztott csótányok neveit, így nem megy semmibe az a 600 forint.

A Hemsley Conservation Centre már tavaly is bepróbálkozott egy hasonló mutatvánnyal, akkor hatalmas siker lett az akció. Idén sem fognak szűkölködni a kuncsaftokban, a twitteren már tucatnyian írják, hogy így álltak bosszút az exükön.

(Mirror)

 

Szólj hozzá!

Tanúként hallgatták ki Pintér Bencét a Győr-Szol-nál eltűnt 1milliárd 700 millió forint ügyében

A polgármester szerint nem könyvvizsgálatra, hanem végre konkrét pénzügyi adatokra lenne szükség.

A NAV a gépjárműadó-mentesség bejelentésére figyelmezteti a jogosultakat

Egyszerűen, online intézhető - a 2026-os díjat be sem kell már fizetni.

„Két éve ott álltam a Partizán stúdiója előtt” - Magyar Péter szerint ma már a győzelem kapujában állnak

Hatvan nap van hátra a választásokig, a TISZA elnöke szerint most már nem elképzelhetetlen a kormányváltás.

Mézes élet - fűszerezve: morzsák a mézeskalács történetéből a győri Esterházy-palotában

Időszaki kiállítás, tárlatvezetések és húsvéti mézesbábos programok várják az érdeklődőket 2026. május 3-ig Győr belvárosában.

Újrakezdés a randizásban: 6 praktikus tanács

A hosszú szünet utáni visszatérés a randizás világába izgalommal és némi aggódással is járhat. Sokunk kerül abba a helyzetbe, hogy évek múltán újra próbálkozik a párkereséssel.

Pintér Bence - „Aki ezt olvassa, vigye hírét: Győr nem nyugszik bele”

A polgármester videóval erősítette meg korábbi felhívását.

Szeles Szabolcs egyszerre volt Győr és a WHB pénzügyi jolly jokere

A politikus vagyonnyilatkozatai és pályája alapján jól kirajzolódik, hogyan épül fel egy klasszikus NER-karrier Győrben.

Ónos eső miatt figyelmeztetnek, de marad az enyhe idő

Citromsárga riasztás van érvényben több északi vármegyében, napközben többfelé várható csapadék.

Munkagéppel okozott balesetet egy férfi - vádat emelt ellene a Győri Ügyészség

Rosszul kanyarodott és a sértettet nekinyomta egy autónak. 

Nemény András: "Megértem, hogy megosztotta a közvéleményt az Orbán Viktorral való találkozóm."

A szombathelyi polgármester leginkább arról akarta meggyőzni a miniszterelnököt, hogy a közösségi közlekedés kerültjön át a kötelező feladatok közé, így automatikusan járna mellé állami támogatás.

Az aHang megmérte: tízből hat magyar nyilvános Orbán-Magyar vitát szeretne a választások előtt

A friss közvélemény-kutatás szerint a választók többsége támogatná, hogy miniszterelnök-jelölti vitát tartsanak.

Vádat emelt az ügyészség a Pintér Bence által feltárt, és az Ugytudjuk.hu-n publikált GYHG-ügyben

Közel 760 milló forintos vagyoni hátrányt okozhattak a hulladékkezelő cégnek.

Kávé és festmény, női testképek, művészkönyvek - februári programok a Rómer Múzeumban

Beszélgetés egy festményről a Café Kultúrban, és több izgalmas időszaki kiállítás vár mindenkit Győr belvárosában.

Lex Haladás: a Homlok Zrt. nem tudja elvinni a sportegyesület állami támogatását 

Hiába akarja érvényesíteni a kölcsönadott 200 millió forint és kamatainak visszafizetését a cég, az állam védőpajzsot nyújtott a sportszervezetnek.

Az EU döntése szerint fejlett járásokban nem támogatnak útfejlesztéseket, ezért most Sárvár 1 milliárd forintos uniós támogatást kap útfejlesztésekre

Korábban Kondora polgármester azt mondta, azért nem kapnak uniós pénzt a sótonyi körfogalomra, mert fejlett településnek számítanak. Most mégis uniós forrásból történő útfejlesztéseket jelentettek be.