Nemrég szúrtuk ki a Facebook-on, hogy készülőben van egy nagyjátékfilm, melynek készítésében több szombathelyi művész is részt vesz. Izgatottságunkban gyorsan utána is jártunk, mire lehet számítani.

A The shepherd (A pásztor) című filmet Illés László rendezi és olyan fantasztikus helyi művészek fognak benne szerepelni, mint Horváth Ákos, Endrődy Krisztián és Jordán Tamás. A film operatőre a szintén szombathelyi Tóth Gergely. A sztoriról egyelőre nem árultak el sok mindent az alkotók, ám azt nem nehéz a fotók alapján kitalálni, hogy II. Világháborús történetről lesz szó.

Illésnek és Tóthnak nem ez az első közös projektje, ugyanis ugyanígy közösen alkották meg a The Basement (A pince) című nagysikerű horrorfilmet, ami hátborzongatóan ütősre sikerült.

A választási bizottság szerint jogsértés nem történt, de kérik a jelölőszerveket, hogy ésszel plakátoljanak.
Nem vitték vissza az ajánlóíveket.
Mindenkit megnyugatnak, hogy továbbra is zavartalanul járnak a buszok a városban.
Értjük, hogy aki a virágot szereti rossz ember nem lehet, de azért van egy határ.
Az új szabályok szerint rendszám nélküli járművek is tankolhatnak kedvezményes áron, ha igazolni tudják a magyar honosságot.
Januárban éves alapon és az előző hónaphoz képest is jelentősen csökkent az ágazat teljesítménye.
A kosárlabda csapat is megkapta a kért 15 millió forintos támogatást.
Egy kiberbiztonsági szakértő szerint manipulált lehet az a felvétel, amely után a miniszterelnök felhívta a gyermekeit.
Találkozhatunk angyalokkal, kóstolhatunk csokit szerzetesekkel, de lesz élményfestés, és nőnapi batyus bál is.
Szeméremsértés vétsége miatt kell felelnie.
Ugyanakkor a hulladékudvarok zárva lesznek, ahogy az ügyfélszolgálat is.
A kormánypárti politikusok szerint a március 15-i felvonulás történelmi lesz, csak az a kérdés: honnan tudják ezt előre?
A honvédelem érdekében huzamos időn át végzett eredményes tevékenységét ismerték el.
Az utcát lezárják, tessék dugóra számítani.
A kosárcsapat támogatása is a költségvetéstől függ.
Egy ritka genetikai rendellenessége van ennek a madárnak.