Brutálisan lesimázta a Falco a KTE-Duna Aszfaltot

ugytudjuk.hu 2019-05-18 19:29:00
Nem tudta megnehezíteni a Kecskemét a sárga-feketék dolgát.

Perl kosarával indult a mérkőzés, majd ő „pöcizte vissza” Reddic kimaradt kísérletét. 6-0-val fordítottak a vendégek. 8-9-nél még a KTE járt előbbre, a hatodik percben, 15-9-nél aztán Forraynak kellett időt kérnie. Hiába, az utolsó percekben lerohanta ellenfelét a Falco, az első negyed után 25-12 volt az állás, írja a BB1.hu.

Djeraszimovics oldotta meg szépen három ember között, Bruinsma viszont bevágta második hármasát. Az olló még tovább nyílt, a különbség a húszat is átlépte, a vasiak már a látványra is adtak. A vendégek a 15. percben, 43-19-nél kértek ismét időt. A Falco elképesztően extrán támadott, szinte minden akciója kosárral végződött, bár az is igaz, hogy időnként semmilyen ellenállásba nem ütközött. 55-30-cal fordultak a csapatok.

A félidőben mindenki arról beszélt, hogy ez egy laza edzőmeccs lesz a Falcónak. Reddic zsákolása után Wittmann vágott be egy trojkát. Nem is volt egy súlycsoportban a két együttes, a hazaiak játszi könnyedséggel léptek át ellenfelükön. A 25. percben a harmincat is átlépte a differencia, Forray mester 67-36-nél újra felmutatta a T-betűt. 77-43-ról indult a záró játékrész.

Ahogy telt-múlt az idő, kezdett egyre komolytalanabbá válni a mérkőzés. Az utolsó etap derekán már majdnem negyven volt közte. A végére ezt is überelte az ezüstérmes, amely játszi könnyedséggel verte meg a hetedik helyezettet. Az állás azonban „csak” 1-0, folytatás kedden.

 

 

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – KTE-Duna Aszfalt 102–60 (25-12, 30-18, 22-13, 25-17)

Negyeddöntő, 1. mérkőzés,
Szombathely, Aréna Savaria, 2520 néző
V.: Praksch P., Tőzsér D., Minár L. (Várhalmi Zs.)

Falco: Váradi 6, Perl 6, Balmazovics 8/6, Bruinsma 15/9, Reddic 16. Csere: Curry 16/6, Govens 14/12, Bíró 6/6, Tóth 5, Hódi 5/3, Verasztó 4, Körmendi 3/3.

KTE: Wittmann 13/3, Green 10/6, Djeraszimovics 9/3, Dramicsanin 6, Karahodzsics 9. Csere: Dimics 3, Molnár M. 4, Mészáros 4, Fülöp -, Kucsera -, Molnár D. -, Lukács 2.

 

Szólj hozzá!

Több száz tulipánhajtást loptak el a győri Árkád közeléből

Értjük, hogy aki a virágot szereti rossz ember nem lehet, de azért van egy határ. 

Pontosította a kormány az üzemanyag „védett áráról” szóló rendeletet

Az új szabályok szerint rendszám nélküli járművek is tankolhatnak kedvezményes áron, ha igazolni tudják a magyar honosságot.

Mutatjuk a hétvége győri programkínálatát

A megemlékezés mellett a szórakozás is garantált.

KSH: masszívan visszaesett az építőipari termelés az év elején

Januárban éves alapon és az előző hónaphoz képest is jelentősen csökkent az ágazat teljesítménye.

Negyedik nekifutásra lett Körmendnek költségvetése

A kosárlabda csapat is megkapta a kért 15 millió forintos támogatást.

Szó sem volt Orbán gyerekeinek fenyegetéséről az eredeti videóban

Egy kiberbiztonsági szakértő szerint manipulált lehet az a felvétel, amely után a miniszterelnök felhívta a gyermekeit. 

Győr környéki programokat ajánlunk az ünnepi hétvégére

Találkozhatunk angyalokkal, kóstolhatunk csokit szerzetesekkel, de lesz élményfestés, és nőnapi batyus bál is. 

Március 15-én is elszállítják a szemetet Győrben

Ugyanakkor a hulladékudvarok zárva lesznek, ahogy az ügyfélszolgálat is.

„Minden idők legnagyobbja” - a Fidesz már most tudja, mekkora lesz a vasárnapi Békemenet

A kormánypárti politikusok szerint a március 15-i felvonulás történelmi lesz, csak az a kérdés: honnan tudják ezt előre?

Kitüntette Gagyi Leventét a honvédelmi minisztérium

A honvédelem érdekében huzamos időn át végzett eredményes tevékenységét ismerték el.

Ismerjék meg a Győr applikációt

Új digitális kommunikációs platform indul a városban.

Leucisztikus feketerigót fotóztak Szombathelyen

Egy ritka genetikai rendellenessége van ennek a madárnak.

Szombaton kinyit a szombathelyi Kalandváros

Úgy néz ki, hogy kiváló idő fogadja a gyerekeket.

Évek óta ígérik, de még mindig nincs kész a mosonmagyaróvári tanuszoda

Nagy István agrárminiszter “sohavégetnemérős” sztorija az el nem készülő projekttel.

Több pénz jut idén a kultúrára a győri költségvetésben 

Pintér Bence szerint a 2026-os büdzsé jelentős többletforrást biztosít a város kulturális intézményeinek és programjainak.