Borította a bilit a csepregi képviselő: arrogáns és megalázó a polgármester városvezétesi módszere

VPP 2019-07-20 10:35:00
Horváth Zoltán elindul a polgármesteri székért.

Meglepő, vallomással egybekötött bejelentést tett Horváth Zoltán (Független), Csepreg önkormányzati képviselője, városgazdálkodási vezetője. Horváth a közleményben kifejti: bár szerinte Ágh Péter fideszes országgyűlési képviselő kifejezetten jó irányt képvisel és irányítása alatt fejlődésnek indult a város, szerinte viszont nem árt átgondolni, hogy milyen áron történik ez. 

A képviselő ezután borítja a bilit:

szerinte ugyanis Vlasich Krisztián (Független), szintén fideszes polgármester a módszereivel nemcsak a civil és kulturális  életet építette le, hanem tönkrevágta Csepreg önkormányzati intézményrendszerének és hivatalának személyi állományát is.

Érdemes megjegyezni, hogy Horváth egyébként a 2016-os időközi választáson, épp Vlasich csapatával került be a képviselőtestületbe.

Elmondása szerint rengetegen jutottak az ő sorsára (a közlemény elején kifejti, hogy eltávolodott a várostól), a polgármester megalázó stílusát ugyanis nagyon kevesen tudják hosszú távon elviselni, családokat tett tönkre, embereket, hivatali dolgozókat félelmlített meg.

"Számos jó kapcsolatot, kiváló szakembert őrölt fel lelkileg az a vezetési módszer, amely hatalmába kerítette a városvezetőt. Ennek köszönhetően leépült a civil, kultúrális élet -Farkas Sándor Egylet, Csepregi Sportegyesület, stb...- Persze tudjuk, hogy a legtöbb férfi mindenhez is ért, de

tegyük kezünket a szívünkre és gondoljuk végig, valóban megéri-e családokat tönkre téve, stresszben és félelemben tartva a környezetünket egy várost vezetni. Várost vezetni szerintem máshogy is lehet, sőt kell! "

Horváth szerint egy városvezetőnek határozottan kell fellépnie, de nem arrogánsan és meg kell adni a kölcsönös tiszteletet, hiszen

"van, hogy szép szóval is lehet eredményt elérni, nem kell hozzá utasítani, megalázó módon megfélemlítve követelni - a maganéletet, a családot és a munkaidő betartását is figyelmen kívül hagyva – rettegésben tartani."

A képviselő ezután teszi meg a nagy bejelentést, miszerint a fent tapasztaltak miatt úgy döntött, ő is ringbe száll a polgármesteri pozícióért Csepregen és nemsokára be fogja mutatni csapatát is.

"Tisztában vagyok vele, hogy kapok majd hideget és meleget is egyaránt, hiszen az egykori bizalmasként szállok a ringbe. Azonban azt is tudom, hogy nem szeretnék még több Csepregért dolgozó személyt kitenni annak a megaláztatásnak, amelynek jómagam és sajnos sokan mások is részesei voltunk."

null

null

Szólj hozzá!

Jövő héten Körmendre érkezik Magyar Péter

Országjárára indul a TISZA-párt elnöke.

Vámos Zoltán beleszállt Rápli Róbertbe

A fideszes képviselőjelölt szerint ugyanis a tiszás jelölt hiába állítja, a Fidesz nem akar Szombathelyre akkugyárat létesíteni. 2023-ban a szombathelyi Fidesz-KDNP frakció nem szavazta meg, hogy Szombathely elutasítja az akkugyárakat.

Toscana és a Dolomitok képeken és történeteken keresztül Győrben

Diavetítéssel egybekötött útiélmény-beszámolóra várják az érdeklődőket február végén a Rómer Házban.

Buszmegállóban verekedett össze két férfi Szombathelyen

A verekedést kezdő férfi a rendőri intézkedés során más személynek adta ki magát.

„Partnerséget és válaszokat kértünk” - Kósa Roland a győri Lázárinfón több fronton szembesítette a minisztert

Vasútállomás, zajvédelem, szolidaritási hozzájárulás és átláthatóság - az alpolgármester szerint Győrben túl sok a kérdés és túl kevés a konkrét válasz.

Programajánló a hétvégére Győr környékén

Valentin nap, kolbásztöltés, koncert hegyek, zsibvásár, és még rengeteg minden más. 

Kósa Roland: Szeles Szabolcs nem mondott igazat

Az alpolgármester szerint a Fidesz korábbi megszorításai után most épp azok beszélnek támogatáshiányról, akik elvették a pénzt a győri sporttól.

2026 év lepkéje - a nagy tűzlepke

A faj három alfajából egy kipusztult, egyet pedig a kipusztulás veszélye fenyegeti.

Tanúként hallgatták ki Pintér Bencét a Győr-Szol-nál eltűnt 1milliárd 700 millió forint ügyében

A polgármester szerint nem könyvvizsgálatra, hanem végre konkrét pénzügyi adatokra lenne szükség.

A NAV a gépjárműadó-mentesség bejelentésére figyelmezteti a jogosultakat

Egyszerűen, online intézhető - a 2026-os díjat be sem kell már fizetni.

„Két éve ott álltam a Partizán stúdiója előtt” - Magyar Péter szerint ma már a győzelem kapujában állnak

Hatvan nap van hátra a választásokig, a TISZA elnöke szerint most már nem elképzelhetetlen a kormányváltás.

Mézes élet - fűszerezve: morzsák a mézeskalács történetéből a győri Esterházy-palotában

Időszaki kiállítás, tárlatvezetések és húsvéti mézesbábos programok várják az érdeklődőket 2026. május 3-ig Győr belvárosában.

Újrakezdés a randizásban: 6 praktikus tanács

A hosszú szünet utáni visszatérés a randizás világába izgalommal és némi aggódással is járhat. Sokunk kerül abba a helyzetbe, hogy évek múltán újra próbálkozik a párkereséssel.

Pintér Bence - „Aki ezt olvassa, vigye hírét: Győr nem nyugszik bele”

A polgármester videóval erősítette meg korábbi felhívását.