Berki Krisztián is a Falcónak szurkolt

ugytudjuk.hu 2019-05-14 11:30:00
Nem először járt az Arena Savariában.

Vasárnap este, a felsőházi középszakasz utolsó előtti fordulójában a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 94-70-re legyőzte az Egis Körmendet hazai pályán. Ezúttal is telt ház előtt rendezték az vasi El Clásicót, a lelátón ott volt többek között Berki Krisztián, korábbi Fradi-vezérigazgató, médiaceleb és reality-show szereplő is, aki nem először tűnt fel az Aréna Savariában.

A Falco hivatalos Facebook oldala a mérkőzés előtt megszólaltatta Berkit, aki elmondta, szombathelyi sikerért szorít, a mellette helyet foglaló Kocsis Gábor pedig – aki a névadó Vulcano-Energia ügyvezetője – azt is eltalálta, hogy nagyarányú hazai siker születik majd.

Falco KC Szombathely

Berki Krisztián ÉLŐben!


(via BB1)

 

Szólj hozzá!

Csuklós busszal érkezett a segítség - kényelmesebb lett a Nyugdíjas Egyetem megközelítése Győrben

A Széchenyi István Egyetemen elindult az idei szemeszter, az előadások idején nagyobb befogadóképességű buszok közlekednek.

Kapitány István - hazahozzuk a magyaroknak járó 8000 milliárd forintot

A giga beruházásokat a magyar érdekeknek megfelelően fogják felülvizsgálni. 

Fix traffipaxokat sürget a Fidesz-KDNP Győrben a múlt heti tragikus baleset után

Antal Imre szerint ideológiai viták helyett közös fellépésre van szükség, a sebességtúllépés megfékezése nem lehet pénzkérdés.

Fűtés és hűtés hatékonysága: kötelező energetikai ellenőrzések 

Az energiafogyasztás optimalizálása kulcsfontosságú a modern intézmények számára. Ehhez kapcsolódóan a 70 kW feletti teljesítményű fűtési és hűtési rendszerek esetében kötelezővé vált az energetikai felülvizsgálat elvégzése.

Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok az MVM-nél

Az egyszeri, 30 százalékos mennyiségi kedvezmény igényléséhez az árammal fűtőknek április végéig kell nyilatkozniuk.

Azbeszttel szennyezett az Oladi-Plató egyik utcája

Egy külső mérés mutatta ki a súlyosan egészségkárosító anyagot. Egyelőre a kezelőt hiába kerestük, nem értük el.

Éjszaka megkezdte a síkosságmentesítést a Győr-Szol Győrben

A szolgáltató a hidakon, felüljárókon és főbb útvonalakon dolgozik, de a beavatkozások ellenére is csúszós utakra kell számítani.

Elismerte bűnösségét a győri ámokfutó

Őszinte részvétét fejezte ki a családnak a sofőr, akinek négy hónapra elrendelték a bűnügyi felügyeletét.

Hőlégballonos élmény: az ég csodáinak élvezete

A hőlégballonozás olyan élményt nyújt, amely kortól függetlenül emlékezetes lehet.

Február második felében is sűrű programkínálattal vár a győri Rómer Múzeum

A mézeskalácstól Toszkánáig, a cserépkályháktól a kávéig. 

Irodát nyitott Szombathelyen a Mi Hazánk

Az Apáczai-házban működő helyiséget, Danka Lajos országgyűlési képviselőjelölt hozzájárulásából bérli a párt.