Bencze Tamás távozik a ZTE kosárlabdacsapatának edzői kispadjáról

Farkas Bazsi 2020-01-13 19:03:00
Nehéz döntés volt.

A Zalakerámia ZTE KK csapata is edzőt váltott, erről a klub hivatalos közleményt adott ki:

Közlemény

 

A Zalakerámia ZTE KK vezetősége a mai napon ismét értékelte a csapat bajnoki szereplését. Az elmúlt időszakban várt eredmények elmaradása miatt klubunk úgy döntött, hogy változást eszközöl a vezetőedzői poszton. A mai nappal felmentettük a vezetőedzői teendők ellátása alól Bencze Tamást.

Nehéz döntés volt számunkra, hiszen Bencze Tamás játékosként és vezetőedzőként is sokat tett a ZTE KK-ért.


Bencze Tamás a 2015/2016-os szezon előtt az előző idényben utolsó előtti, 13. helyen végzett gárda irányítását vette át és vezette vissza már első évben a magyar bajokság felsőházába. A következő szezont pedig sokáig nem feledik csapatunk szurkolói, bronzéremig jutott az együttessel, edzőként is beírta nevét a Klub történelmébe.


Az idei szezonban sajnos elmaradt a mindannyiunk által várt eredményes szereplés, ez tette szükségessé a váltást. E döntéstől függetlenül Bencze Tamásra továbbra is ZTE családtagként tekintünk, és további edzői pályafutásához sok sikert kívánunk. Az új vezetőedző kinevezéséig az együttes munkáját Heinrich Róbert irányítja.

Szólj hozzá!

A 41.Vasi Vasember triatlonversenyt rendezik szombaton Szombathelyen

59 váltó és 414 egyéni induló áll rajthoz.

Letartóztatásba került a szombathelyi Paragvári utcai késelő

„Gyere ki! Megöllek!”, „Megölök mindenkit!” - ezt kiabálta a támadó.

További félmilliárdos csontvázak esnek ki a győri önkormányzati cégek szekrényeiből

A Győr+ mínusz 210 milliója mellett, a Győr Projekt 600 millió forintos adósságot halmozott fel, míg a Győr-Szol napok alatt 600 millió forintos mínuszba tette a folyószámla-hitelkeretét.

Bezár a répcelaki sajtgyár

A vállalat azt ígéri, nem kell búcsúznunk a Medve sajttól.

40-es sebességkorlátozást vezettek be a szombathelyi Öntő utcában

Megtiltották a parkolást a Váci Mihály utca egy szakaszán, és egyirányúsították a Garai János utcát.

2 millió forintra nőtt a kőszegi polgármester, Básthy Béla fizetése 

Törvényi kötelesség a városvezetők bérét emelni. Az alpolgármester tiszteletdíja is nőtt.

Drágább lesz házasodni Kőszegen

2019 óta nem emelt árat az önkormányzat. Eddig.

A MOHU MOL 18 új kukásautót adott át Győrben

Az átadott új Mercedes típusú kukásautók modern, EURO 6E környezetvédelmi besorolásúak, használatukkal csökkenni fog a károsanyag-kibocsátás és a környezet terhelése.

Az ETO indulhat a konferencia ligában, a DAC nem

Egy tulajdonos csak egy csapatot nevezhet a pontvadászatba.

Elfogták a rendőrök a szombathelyi késelőt

A vita hevében egy személyt életveszélyesen, három másikat könnyebben sebesített meg a fiatal férfi.

Könyörögve kéri a Madártani Egyesület, hogy ne etessük a vízimadarakat!

A vízimadarak etetése nemcsak felesleges, de tömegesen sodorja veszélybe és betegíti meg az állatokat.

Kitette a kölyökkutyát a 81-es út mellett, amely ezt nem élte túl

A kölyökkutyát nem sokkal később a főúton elütötték.

Az iskolában rángatta meg fia osztálytársát egy szombathelyi nő

A gyerekek összeszólalkoztak, anyuka meg ment rendet tenni.