Azt mondták neki, csak felfújódott, majd egy óra múlva megszült egy brit nő

Fehér Buda 2020-07-15 11:18:04
Charlotte Wheeler-Smith azt sem tudta, hogy terhes.

Charlotte Wheeler-Smith, egy brit nő, aki Hollandiában él, vasárnap reggel roszul érezte magát, először azt hitte, hogy a menstruációja kezdődött el. Charlotte barátja viszont aggódott a nő egészségéért, ezért kihívta a háziorvost, aki azt mondta, hogy csak felfújódott, szellentenie kellene, és máris jobban lenne.

A háziorvos ezután elment, Charlotte barátja pedig futni indult. A nő így egyedül maradt, de azt hitte, nemsokára jobban lesz. A nő ezután fel alá kezdett járkálni a házuk lépcsőházában, gondolván, hogy az majd segíteni fog beindítani a bélműködését. Charlotte ekkor érezte meg, hogy mosdóba kell mennie, de mire odaért, azt vette észre, hogy megjelent a babája köldökzsinórja. 

 

 

A következő egy óra maga volt a pokol a nő számára, a barátjának, aki közben hazaérkezett, szájból szájba kellett lélegeztetnie, mert a szülés közben légzési nehézségei adódtak. Végül kiértek a mentők Charlotte lakására, de a szülés addigra olyan előrehaladott állapotban volt, hogy Charlotte egy folyosón adott életet a gyermekének. A mentők mindkettejüket kórházba szállították, most már az anyuka és a kicsinye is teljesen jól vannak.

Charlotte a Good Morning Britain című műsorban mesélte el a történetét, azt mondja, egészen addig nem tudta, hogy terhes, ameddig meg nem indult a szülés. Ennek ellenére gyorsan megegyeztek a párjával a kisbaba nevéről, a kislány az Evelyn nevet kapta.

Forrás: Metro

Szólj hozzá!

Mindössze három szabálysértés miatt kellett intézkedniük a rendőröknek a Savaria Karneválon

Egy, a lezárt területen bekövetkezett közlekedési balesetnél azért kellett helyszínelniük.

Előbb eljátszotta, hogy átutalta a pénzt, majd egyszerűen ellopta a sértett telefonját egy férfi Győrben

A vádlott még egy hamis jogosítvánnyal is megpróbálta meggyőzni az eladót, végül egy 290 ezer forint értékű telefont és fülhallgatót vitt el.

Dragomán Györgytől Varró Dánielig – új évaddal folytatódik a Kalamáris Győrben

Hat ismert alkotó érkezik a Győri Filharmonikus Zenekar irodalmi-zenei sorozatába, amely szeptemberben indul újra a Zichy-palotában.

Időtálló és praktikus megoldások fém kerti tárolók formájában

A fém kerti tárolók alapvetően átalakíthatják a kertünkben uralkodó rendetlenséget.

Magyar Péter jelenti: kritikus napok jönnek Paksnál, centiken múlhat az atomerőmű két turbinájának működése

Bárkákat süllyesztenek a Dunába, fenékküszöb épül, és a Ráckevei-Soroksári Duna-ágból is vizet engednek a folyóba – a miniszterelnök szerint a kedd és a szerda lesz a legnehezebb.

KÁNIKULA: augusztus végéig maradhatnak a hűsítőpontok Győrben, a szociális intézményekhez is jutott palackozott víz

Pintér Bence kezdeményezte az ideiglenes hűsítőpontok további működtetését, közben több mint 1300 palack vizet szállítottak ki a város szociális intézményeibe.

Napozóágy választás okosan: így alakíts ki kényelmes pihenőhelyet a kertben

A kert, a terasz vagy akár egy nagyobb erkély is könnyen az otthon egyik legkedveltebb részévé válhat, ha megfelelően alakítjuk ki.

Nem áll le a vizsgálat: több győri útszakaszon is azbeszttel szennyezett kőzúzalék jelenléte valószínűsíthető

Az Útkezelő szerint az ép aszfaltburkolatok jelenleg nem jelentenek kiporzási kockázatot, Győr ugyanakkor szigorúbb országos szabályozást kezdeményez az ügyben.

A győrszentiváni önkéntes tűzoltók is bekapcsolódtak a szúnyogmonitorozásba

A program segítségével pontosabb képet kaphatnak a környéken élő szúnyogfajokról, ami a hatékonyabb és környezetkímélőbb védekezést is segítheti.

Csinger Márk távozik Győrből, a holland élvonalban folytatja pályafutását

A 23 éves válogatott középhátvéd négy évre írt alá az FC Groningenhez, miután az ETO-val tavasszal magyar bajnoki címet szerzett.

A Magyar Nemzeti Vagyonkezelőhöz kerülnek az MCC ingatlanjai

Egy külön portfóliókezelő társaság dönt majd a székházakról. Akár el is adhatják őket.

Jól vizsgázott az új rendszer: már 85 győri belvárosi üzlettől viszi el a csomagolóanyagot a GYHG

Egy hónap alatt több mint egy tonna műanyag-, papír- és fémhulladéktól tehermentesítette a belvárost az új szolgáltatás.

Hamarosan bor, zene és nyár végi hangulat költözik a Dunakapu térre – nyakunkon a Győri Bornapok

Augusztus 27. és 29. között 15 borvidék 45 pincészete, borlovagrendi felvonulások és három estén át koncertek várják a közönséget Győr belvárosában.

FONTOS: három napra lezárják a Zöld utcát Győrben - újabb fontos szakaszához érkezik a Fehérvári úti csomópont fejlesztése

Augusztus 26. és 28. között építik be az aszfalt kopórétegét, a 81-es főúton csak egyenesen lehet majd haladni, két napon pedig a buszokat is elterelik.

Szombathelyen járt csütörtök délután Lázár János

A Fidesz helyi irodájában tartott eligazítást.

Elapadtak Bozsokon az ivóvíz források

Lajtoskocsival kezdenek el vizet szállítani.