Az Egis Körmend edzője szerint, aki a Magyar Kupán szerepel, az meg is akarja azt nyerni azt

Vágvölgyi Bálint 2020-01-10 14:57:00
Matthias Zollner csapata nem a második helyért utazik Debrecenbe.

Kedden elkészítették a férfi kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntőjének párosításait, a Körmend a Kecskeméttel mérkőzhet meg az elődöntőbe jutásért. A piros-feketék vezetőedzője, Matthias Zollner a BB1.hu, kosaras szakportálnak azt mondta, mindegy, hogy melyik csapattal állnak szemben, a lényeg az, hogy három meccset nyerjenek meg egymás után.

"Aki a Magyar Kupán szerepel, az meg is akarja nyerni. Nem hiszem, hogy lenne értelme azt mondanom, hogy a második, a harmadik, vagy a negyedik helyért utazunk Debrecenbe. A legjobb nyolc csapat vesz részt a tornán, innentől kezdve teljesen mindegy, hogy kit kaptunk az első körben, mivel ha nyerni akarunk, akkor azt kell legyőznünk aki éppen összekerül velünk. Elsősorban a Szombathelyt, a Szolnokot, az Albát, a Paksot és a Körmendet emelném ki, amelyek a legnagyobb eséllyel rendelkeznek, de nem lehet leírni a Kecskemétet sem. Amikor idegenben játszottunk velük, legyőztek minket egy ponttal. A háromnapos rendezvényen ez nem fog számítani, őszintén megmondva nem is érdekel, hogy kivel játszunk, csak az, hogy három különböző csapatot le kell gyűrnünk ahhoz, hogy megszerezzük a kupát."

Szólj hozzá!

Légimentő-bázist hoznak létre Nyugat-Magyarországon

A Parlament Népjóléti Bizottsága egyhangúlag szavazta meg.

Az MNB megszüntette a Magyar Péter ellen indított eljárásokat

Újabb fideszes hazugság dőlt meg: a Tisza elnöke sem bennfentes kereskedelmet, sem piacbefolyásolást nem követett el. 

Matthias Zollner az Egis Körmend régi/új vezetőedzője

Kocsis Tamás és Érsek Marcell segítik Zollner munkáját.

Kamionja ajtajával mattolta a kerékpárost a külföldi sofőr Győrben

A figyelmetlen mozdulat során a sértett nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett. 

Mosonmagyaróváron Kapolka Judit és Porpáczy Krisztina folytathatja a Tisza előválasztás következő fordulójában

Molnár Ferenc ugyan nem jutott tovább, de a szerepvállalásáért jár a köszönet. 

Hallerné Nagy Anikó és Szabó Éva léphet tovább a Tisza előválasztás második, soproni körébe

Varga Szabolcs Gábor részvételét is köszöni a közösség, munkájára továbbra is számítanak. 

Németh Martin és Strompová Viktória jutott tovább a Tisza Vas02-es választókerületi előválasztásán

A második fordulóban már mindenki szavazhat, aki ebben a kerületben lakik.

Nyakunkon a Black Friday - erre figyeljünk, hogy ne verjenek át!

Az őrült akciók időszakában a tudatosság a legjobb védelem a csalódások ellen.

Advent első vasárnapján Székesfehérváron tart gyűlést a Tisza, a polgármester nyugalomra int

Cser-Palkovics András és Magyar Péter nyílt levelezéssel hangolódott a vasárnapra. 

Advent Győrben - fények, zene és ünnepi hangulat a belvárosban

Idén is varázslatos programokkal készül a város az adventi időszakra.

Miért fontos a matracvédő használata?

Akadnak olyan dolgok az otthonunkban, amik kezdetben jelentéktelennek tűnhetnek, de valójában mégis fontosak. Tudtad, hogy alvás közben akár egy liter izzadság is beleivódhat a matracba?