Az utolsó szeptemberi héten is sok kis szombathelyi született

ugytudjuk.hu 2018-10-02 18:39:00
Anyakönyvi hírek.

SZÜLETÉS:

Kovács Barna és Mazzag Barbara leánya: Boglárka Ibolya, Horváth Tamás és Morvai Anikó Ágnes leánya: Olívia Emma, Nagy László és Pintér Enikő leánya: Izabella, Kiss Norbert Jenő és Pungor Gabriella leánya: Johanna, Sáfár László és Bajzek Beáta fia: Dominik, Szűcs Richárd és Máté Szilvia leánya: Emma Gréta, Ősze Márton és Márkus Ágnes fia: Vencel, Radics András és Könczöl Laura leánya: Borbála, Szabó Ádám és Moócz Petra fia: Milán, Mikler Gábor és Nagy Klaudia leánya: Dominika, Kercza István Sándor és Hollósi Jácinta Anna fia: István László, Takács Péter és Offenmüller Manuéla leánya: Korina, Őri Péter és Bán Brigitta leánya: Jázmin, Nagy Attila és Mészáros Petra leánya: Flóra, Kiss Balázs és Giber Andrea Noémi leánya: Emőke, Gombás Endre és Németh Tünde leánya: Luca, Agg Dávid és Erhardt Ingrid leánya: Zoé, Horváth Gergely és Hökkön Dzsenifer Bernadett fia: Oszkár Kornél, Sztarenki Miklós és Koncz Katalin Emma leánya: Letti, Varga Csaba és Németh Erzsébet Zsuzsanna fia: Zsombor, Gombás Gergő Gábor és Kopcsó Viktória leánya: Gréta, Papp Csaba és Pup Judit fia: Csaba, Becsák Ferenc és Hujber Marianna fia: Ármin, Lődör Tibor és Barkóczi Rita leánya: Csilla, Kiss György és Rövid Judit Anna fia: Virgil, Zakar András Károly és Molnár Katalin leánya: Lenke, Vámos Péter és Pál Nóra leánya: Anna, Bankovits Zoltán és Dörnyei Adél leánya: Alíz, Kanczler Péter és Pendli Alexandra leánya: Zoé

HÁZASSÁG:

Czene Richárd és Hauzer Tifani, Tóth Miklós és Mándli Klaudia, Flasch Zoltán Róbert és Szelle Ágnes

HALÁLESET:

Majsa Jánosné Sebestyén Irén, Nagy Sándor Zoltán, Kondics Imre, Mukics Tibor, László Gyula Ferencné Balogh Magdolna, Csóka József, Kovács István, Hentsey Zoltánné Kuhár Anna, Maximovics Ferenc, Szuper Jánosné Tóth Mária, Váriné Cserháti Edit Szilvia, Kovács Tamás, Keppel Lászlóné Vámos Magdolna, Nyári Imre, Badacsonyi Kálmánné Őr Emma, Nagy László, Molnár Béla, Németh József Gyula, Hompok József Tibor, Márkus Józsefné Illés Erzsébet, Schwarz Péter, Nagy Istvánné Török Anna, Werdrics József, Horváth Zoltánné Rokk Zita, Czéder László, Ravadich József, Szombathelyi Lászlóné Szabó Mária, Török Miklósné Orbán Ágnes, Horváth Józsefné Kozma Márta Ilona, Stibecker Józsefné Süle Anna

Szólj hozzá!

Hogyan érhetjük el a vágyott csúcsélményt?

Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?

Megmutatják a megyei adatok, hol növelik leginkább a halálozást a hőhullámok

A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.

Pucér képeket ígért bankkártya adatokért cserébe egy sárvári nő

A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.

Saját kisfiát ütötte el tolatás közben egy édesapa, a győri ügyészség megrovásban részesítette

A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.

Lampionok, hajók, jet-ski verseny és kacsaúsztatás: másodszor érkezik a különleges vízi fesztivál Győrbe július 18-án

A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.

Takács Tibor lehet Vas megye új rendőr főkapitánya

Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.

Harminc év után újul meg a győri buszpályaudvar környékének egyik legrosszabb útszakasza

Július 6-án kezdődik a Zrínyi utca és a Hunyadi utca felújítása, a munkálatok idején forgalomkorlátozásokra is számítani kell.

Republikon: közel háromszoros a TISZA Párt előnye a Fidesz előtt

A június végi felmérés szerint tovább nőtt a különbség a két legnagyobb politikai erő között, miközben a kisebb pártok támogatottsága érdemben nem változott.

A víz jövőjéről tanácskoztak Győrben - jubileumi konferencia a fenntartható megoldásokért

Ötödik alkalommal rendezték meg, a „Víz, amit akarunk” konferenciát, ahol a klímaváltozás és a biztonságos vízgazdálkodás állt a középpontban.

Kedvezőbb megoldást kínál a GYHG az építési törmelék leadására Győrben

Országosan fizetőssé válik a hulladékudvari leadás, városunkban azonban továbbra is elérhető egy jóval olcsóbb lehetőség.

Tárlatvezetések és különleges kiállítások várják a látogatókat a győri Rómer Múzeumban, a kánikulában és utána is

A hétvégén is érdemes betérni az Esterházy-palotába, ahol az első kínai császár legendás agyagkatonái mellett több időszaki tárlat is várja az érdeklődőket.