Két ikerpár is született Szombathelyen

Vágvölgyi Bálint 2020-10-26 14:47:00
Anyakönyvi hírek.

SZÜLETÉS: 

Böröcz Tamás József és Koczor Anett leánya: Réka, Szabó Róbert és Szétag Bianka leánya: Dorka Hanna, Králler Péter és Császár Kitti fia: Bence, Kránicz Tamás és Sörös Beatrix fia: Dominik, Tóth Csaba és Nagy Andrea leánya: Frida,  Sándorfi Péter és Németh Krisztina leánya: Dorottya, Bellény Krisztián és Szabados Edina leánya: Patrícia, Barki Richárd Lajos és Varga Petra fia: Gergő, Bokor Bálint és Dancs Dóra Julianna leánya: Lara, Horváth Antal Róbert és Petrovics Katalin leánya: Nikolett, Németh Ernő Tamás és Péringer Noémi fiai: Ernő Miklós és Ágoston János (ikrek), Szigeti Gábor és Bokkon Brigitta fia: Nándor, Halper Péter és Balaton Eszter fia: Zsombor, Farkas Gábor István és Lőrincz Anna Júlia fia: Boldizsár József, Józsa András és Szalai Eszter fia: Dávid és leánya: Réka (ikrek), Iván Attila és Sutka Nikolett fia: Levin, Nyikos Ádám és Somogyi Anita leánya: Elizabet Róza, Gulyás Benjámin és Kelemen Krisztina Georgina leánya: Odett, Viszket Zsolt Károly és Komlenecz Eszter fia: Nándor, Nagy László és Nagy Zsuzsanna leánya: Gréta, Papp Máté Csaba és Tóth Anett fia: Benedek, Hosszu Zoltán és Végh Henriette leánya: Kata Szilvia, Szalay András és Kovács Viktória Anikó leánya: Adél, Tamás László és Lukács Alexandra fia: Lior, Oláh Ottó és Topolcsányi Klaudia fia: Milán, Petrovics Gábor és Kukor Noémi leánya: Anna, Farkas Alexander Stefan és Czetter Judit Katalin leánya: Lea

HÁZASSÁG:

Haraszti Dániel Gyula és Rózsás Beáta, dr. Niklai Bálint és dr. Balázs Dorina, Bogáti Ottó Roland és Marton Adrienn Judit, Iszak Dániel Zsolt és Sütő Veronika Réka, Szakály Roland és Csáji Boglárka

HALÁLESET: 

Takács Imréné Kalmár Rózsa, Bobay Tibor, Csikor Róbert Zoltán, Gyurán Józsefné Bánhidi Mária, Horváth Jánosné Fülöp Rozália, Taletovics Ilona, Sütő István Józsefné Recsetár Erzsébet, Rakos Dezsőné Bodó Katalin Mária, Németh István, Lóránt Lajosné Bodor Andrea, Illés Károly, Borsics Zoltánné Németh Katalin, Dr. Bokor Nándor, Horváth Lajos, Toldi Lajos, Németh István Mihályné Horváth Erika Emerencia, Kovács József ( Vashosszúfalu ), Németh Imréné Erős Ilona, Kázár Ernőné Bóta Ibolya, Kovács József ( Körmend ), 

Szólj hozzá!

Szombathelyen járt csütörtök délután Lázár János

A Fidesz helyi irodájában tartott eligazítást.

Elapadtak Bozsokon az ivóvíz források

Lajtoskocsival kezdenek el vizet szállítani.

Tegye fel a kezét aki meglepődött: jogsértő volt, hogy Rogánék politikai propagandára használták a vakcina-regisztráció e-mail címeit

Az oltással kapcsolatos információk mellett, az Orbán-kormány éveken át politikai üzenetekkel is bombázta őket.

Az Orbán-rendszer családbarát politikája: Magyarország az uniós sereghajtók között, már Bulgáriában is magasabb a nettó átlagjövedelem

A kétkeresős, kétgyermekes magyar családok jövedelme is az EU legalacsonyabbjai közé tartozik, miközben az elmúlt tíz évben szinte teljesen eltűnt a magyar előny Romániával és Bulgáriával szemben.

Cseh védelmi ipari óriás száll be a győri Rábába, a 4iG eladhhatja a vállalat több mint egyharmadát – ezzel új lendületet kaphat a Gidrán-gyártás is

A CSG Defence közvetve csaknem 37 százalékos részesedést szerez a győri járműipari vállalatban, amely a tervek szerint a Tatra katonai járművek és a Gidránok gyártásába is bekapcsolódhat.

Elindulhat a győri elővárosi vasúti közlekedés fejlesztésének előkészítése

Kormányhatározat született a régóta tervezett beruházásról, amely új lehetőséget teremthet Győr és a környező települések közösségi közlekedésében.

Vitézy Dávid: augusztus végén indul a kőszegi intermodális csomópont kivitelezése

3 év után végre funkciót kaphat a sehova sem vezető híd.

Államalapítás: koszorúzás, népi játszóház és családi programok várják a győrieket augusztus 20-án

A Szent István-napi ünnepség a Bécsi kapu téren kezdődik, majd a Radó-szigeten kézműves foglalkozásokkal és népi játékokkal folytatódik a program.

Méltatlan kabaré: az a Fidesz–KDNP nem tekinti legitim államfőnek Baka Andrást, amelyik plágiumbotrányban elveszítette anno Schmitt Pált, majd a kegyelmi ügyben Novák Katalint 

A volt kormánypártok most 1956 méltó örökségéről beszélnek, de idézzük csak fel, hogy mit mondott két éve a témában a tévedhetetlen(?) Orbán Balázs. 

TNT-nagykoncerttel, vízi programokkal és fáklyás felvonulással jön a Pinnyédi Hídpiknik Győrben

Augusztus 19-én hatodik alkalommal rendezik meg a családi programot a Rábca partján, a régi pinnyédi hídnál – valamennyi program ingyenesen látogatható.

Hajtó Péter: másfél év alatt 70-nel nőtt az üres önkormányzati lakások száma Győrben

A független képviselő szerint megbukott a város jelenlegi lakáskoncepciója, augusztus 13-án pedig bemutatja saját, Győr4000 névre keresztelt javaslatát.

Győrbe érkeztek 2025 legjobb sajtófotói – a Városház téren éjjel-nappal látható a szabadtéri kiállítás

Augusztus 31-ig ingyenesen, a nap 24 órájában nézhetik meg az érdeklődők a 44. Magyar Sajtófotó Kiállítást – a válogatásában győri fotóriporterek munkái is helyet kaptak.

Baka András Magyarország új köztársasági elnöke

A Fidesz, a KDNP, és a Mi Hazánk frakciója nem vett részt a szavazáson.

Bővülhet a győri állatkert – lakossági fórumot tartanak a tervekről

A kialakításához szükséges településrendezési módosításról csütörtökön hallgatják meg a helyiek véleményét a Városházán.

Kerékpárral követte, majd brutálisan megtámadta áldozatát a rábatamási rém – vádat emeltek a többszörös visszaeső ellen

A férfi előbb egy kerékpárkereket lopott el a vasútállomáson, később két biciklivel közlekedő nőt támadott meg – az ügyészség végrehajtandó fegyházbüntetést indítványozott.