Alíz és Tamás Szombathely legújabb ikerpárja

Vágvölgyi Bálint 2020-10-19 15:12:22
Anyakönyvi hírek.

SZÜLETÉS: 

Timár Richárd és Kiss Nikolett fia: Vendel, Gazdag János és Kappel Alexandra fia: Ábel, Takács László és Hencz Melinda fia: Barna, Nárai László Dávid és Balázs Ágnes leánya: Zoé, Pálinkás Adrián és Sántha Viktória leánya: Emma, Németh Tamás és Nyerges Adrienn Márta fia: Ádám, dr. Prugberger Dénes Alfonz és dr. Skriba Nóra fia: Vilmos Alfonz, Szabó Attila János és Süle Barbara fia: Bence, Szabó Szilárd és Kovács-Veres Katalin leánya: Virág, Báki Ádám és Filep Emőke leánya: Boglárka, Varga Gergő István és Mészáros Zsuzsanna fia: Csanád Gergő, Virág Attila László és Balikó Hajnalka Vivien fia: Zétény Benedek, Szabó Batancs Zoltán és Egyed Anett leánya: Lora, Joó László és Hosszú Alexandra leánya: Lilien Bernadett, Kronekker Attila és Takács Renáta fia: Erik, Sipőcz Norbert Balázs és Déri Eszter fia: Bende, Tóth Bálint és Kurimai Dóra leánya: Zita, Csefalvi Zsolt és Vidos Barbara fia: Noel Zsolt, Bázár Tamás és Kaibinger Viktória fia: Bence, Fogl Gábor és Bognár Borbála fia: Dániel, Hantó Gábor Zoltán és Pinezits Anita fia: Dávid, Fábián Tamás és Hodács Adrienn leánya: Alíz és fia: Tamás (ikrek), Zsolnai Gábor Renátó és Viszket Nikolett leánya: Lia, Kukucska Gábor és Szakács Viktória fia: Lázár, Eisner Péter és Auer Anna Jozefa leánya: Hédi, Pataki Zoltán és Hábetler Anita fia: Patrik, Horváth Bálint és Pintér Angelika leánya: Maja, Somogyi Gábor és Szőke Katalin fia: Gábor, Simon Gábor és Szabó Klára fia: Dominik, Herman Zoltán és Pálfi Gyöngyvér leánya: Réka, Závár Szabolcs és Kiss Nikoletta fia: Soma, Cseh Balázs és Fehér Renáta leánya: Szofia, Tóth Gábor és Elek Beatrix Teréz leánya: Csenge Teréz, Abért Róbert és Szép Alexandra Nóra leánya: Natália Lilien, Vámos Roland és Török Dóra leánya: Mira Mária, Kovács Péter András és Jandala Diána leánya: Csenge Dalma

HÁZASSÁG:

Iszak Bálint és Varga Inez, Palotai Szabolcs és Vas Viktória, Kovács Attila és Bejczi Vivien

HALÁLESET: 

Németh György, Biró Gyula, Mészáros Lászlóné Juhász Katalin, Martonicz Ferenc, Pados Ferenc, Szeiman Tamás, Detre Györgyné Gregus Ildikó Ida, Horváth Lászlóné Egyed Irén, Kovács Elekné Németh Mária, Tomanovics László, Sándorfi Mihály, Orsós Ferencné Kiss Erzsébet, Ikervári Adolfné Kiss Ilona, Herczeg László, Dallos Jenőné, Pintér Márta, Tőke Piroska, Harangozó Klára Mária, Szaksz Zoltán Tibor, Sevecsek Sándor Vilmosné Gaál Margit, Déri Ambrus, Németh Ferenc

Szólj hozzá!

„A dolgozók mennek, a vezető marad?” – belső információk szerint Holló Bernadett megtarthatja vezető állását és fizetését az éppen megszűnő Győr+-nál

Miközben a médiacég a hullámsírba merül, a frissen kinevezett vezető átevezhet egy új céges struktúrába. 

Új kerékpárút épülhet a Nagy Imre úton Győrben

A Vasvári Pál utca és a Szauter utca közötti szakaszon fejlesztené tovább a városi kerékpáros hálózatot a helyi önkormányzat.

Lázár Szombathelynek is elengedte a Volán tartozás jó részét

Összesen négy önkormányzat volt érintett a leköszönő miniszter gesztusában.

„Pár napig halkabb, aztán minden megy tovább” – évek óta küzd egy győri család a szeszgyár zajával

A Tátika utcában élők szerint a Győri Szeszipari Zrt. működése rendszeresen túllépi az éjszakai zajhatár-értéket, a hatóság viszont rendre azt állapítja meg, hogy minden szabályos.

Május végén újraindul a vasúti forgalom Veszprém és Ajka között

Hónapokig tartó helyreállítás után május 30-tól újra közvetlen kapcsolat lesz Budapest, Veszprém, Ajka, Szombathely és Zalaegerszeg között. 

Ukrán gyerekrajzokból nyílik megrendítő kiállítás a győri Rómer Házban

A háború legkisebb áldozatainak történeteit mutatja be a tárlat.

“Ne aláírásokat gyűjtsenek, hanem gyereket szüljenek.”

Megszólalt V. Németh Zsolt a gersekaráti iskola kapcsán.

Hamarosan az Oxygen Music szól a Győr+ Rádió helyett a 100.1 MHz-es frekvencián

A frekvencia tulajdonos Oxygen Media már beadta a váltáshoz szükséges papírokat a Média Hatósághoz.

4 százalékkal kellett túlárazni a kivitelezőknek a Győr-Szollal kötött szerződéseket, amit aztán vissza kellett adni a cégnek 

Tegnapi cikkünkre reagálva, most névvel vállalta állításait egy volt társasházkezelő hozzátartozója, aki túlárazott munkákról és furcsa lomtalanításokról mesélt lapunknak.

A Győr-Szol Zrt. igazgatósága a Győr Plusz médiumok megszüntetése mellett döntött

A médiacég közleményben tudatta, hogy a megszűnés tényét.

A szombathelyi Dobó SE elnöke arra kérte a TISZÁ-ra szavazókat, hogy töröljék őt az ismerősei közül

Miközben a klub szövetségi alelnöke a TISZA-kormány alatt próbálja megújítani a magyar atlétika belső viszonyait. Furcsa együttállás ez.

Visszahívták a gyanús sárvári foglalkoztatásban érintett Lágler Pétert a Sportfólió Kft. felügyelőbizottságából

Gagyi Levente kikerült a Fürdő FEB-jéből, Klimits István lett a Humán Erőforrás Bizottság elnöke. Sárváron újraosztották a bizottsági és felügyelőbizottsági helyeket.

Terméskővel betört egy boltablakot, majd autót rongált Nyúlon egy férfi

A vádlott ugyanazon az estén több helyszínen is garázdálkodott, végül egy családi ház udvarára is bement jogtalanul, ahol megivott egy üveg italt. 

Konkrét lépéseket fogalmazott meg a kormány a Nyugat-Magyarországi azbeszt-üggyel kapcsolatban

Azonnali kockázatcsökkentő intézkedések, behozatal felfüggesztése, és a felelősök számonkérése.

Német testvérváros kórusa ad koncertet Győrben a Szentlélek-templomban

Ingyenes hangversennyel érkezik Sindelfingen nagy múltú együttese, a Cappella Nuova és a Stiftshoforchester.

Lakossági fórumot tartanak a győri zártkertekről a városházán

A városvezetés szerint fontos tisztázni, milyen szabályok és lehetőségek vonatkoznak a zártkerti ingatlanokra.

Újra tervezték a kőszegi történelmi belvárost övező Várárok és Várpark zöld területét

Az év junior tájépítésze pályázatra klímatudatos, fenntartható megoldásokat vártak, melyek érzékenyen viszonyulnak a műemléki környezethez, a meglévő zöldfelületi értékekhez és a terület közösségi használatához.

Már nem Kántás Zoltán a Magyar Fürdőszövetség elnöke

A Sárvári Gyógyfürdő ügyvezetője nem is indult újra a posztért.