Nem hiszed el: Andy Vajna Hollywood egyik legjobb producereként jelent meg az ATV-n

Fehér Buda 2018-11-21 09:18:00

Andy Vajna tegnap este az ATV Jakupcsek Plusz című műsorában jelent meg, hogy fényezze egy kicsit a magyar filmipart. Mint ahogyan az a csatornától várható volt, az interjú alatt egyetlen negatív kritika vagy komment sem érte a kormánybiztost. Habár Jakupcsek Gabriella száját véletlenül elhagyta, hogy a forgatások miatt egyre többször zárnak le egy-egy utat, de igen gyorsan kijavította magát.

Helyette azt vesézték ki, hogy Andy Vajnát állítólag már a legjobb producerek között tartják számon Hollywoodban, és egyébként is, hatalmas pluszt jelent az országimázsnak az, hogy néha-néha itt forgat egy világsztár. Felemlegették azt is, hogy nemrég nálunk járt Arnold Schwarzenegger, aki Vajnával annyira jó kapcsolatot ápol, hogy még a lakására is felment, és még a cicáját is megsimogatta. Sőt még Viktorral is találkozott, akivel még akkor ismerkedett meg, amikor Kalifornia kormányzója volt.

Jakupcsek azt is előhozta, hogy mekkora reklám volt már az az országnak, hogy Will Smith nemrég megmászta a Szabadság hidat, amire Vajna rá is vágta, hogy 30 millióan nézték meg a videót a neten. Az interjú ezután már szinte csak Vajna eredményeiről szólt, felemlegették a Terminátor és az Evitát, azt is, hogy milyen rövid időn belül sikerült összehoznia egy Oscar-díjat az országnak, de még azt is a saját sikereként könyvelte el, hogy 400 millió dollárt hoztak a külföldi filmesek Magyarországra.

Néha azért érdekes témákat is felvezetnek a műsorban, például azt, hogy a magyar filmnézők egyre jobban keresik a magyar filmeket. Nem kell félni, Jakupcsek rögtön úgy irányítja a beszélgetést, hogy kiderüljön, ezt is a kormánybiztosnak köszönhetjük.

A teljes adás itt megtekinthető:

Jakupcsek plusz - 2. rész 2018.11.20.

Közérzeti talk-show Jakupcsek Gabriellával. A műsor vendégei Andy Vajna kormánybiztos, Tenki Réka színésznő és Szász János rendező. A TÉMA: Budawood - Aki számít, Pesten forgat?! atv.hu

Szólj hozzá!

84 millió forintért tervezik meg a 87-es főút Kám-Szombathely-Kőszeg közötti egy szakaszának felújítását

Felújítják a 86-ost a Rédics-Szombathely-Mosonmagyaróvár útvonalon, valamint Csepreg és Szombathely között is új aszfaltot kap a közút. Több vasi útszakasz is érintett.

4 hónappal Vígh Ferenc távozása után ismét van vezetőedzője a Haladásnak

Simon Ádám eddig sportigazgatóként, és megbízott vezetőedzőként dolgozott a klubnál, január 1-től előléptetik.

A buborék rendben, a címke már kevésbé - rozé pezsgőket vizsgált a Nébih

A Szupermenta teszt szerint inni lehet, olvasni viszont nem mindig volt mit: jelölési hibák miatt öt terméknél indult eljárás.

Újabb szombathelyi belvárosi étterem zár be 

A Fórum azt ígéri, csak téli szünetet tartanak.

Lázár János busszal érkezett Sárvárra

Egy zsáktelepülésről, Csánigról tömeg közlekedett a miniszter, de azt nem tudjuk, hogy oda hogy jutott el.

Hogyan élik túl a kapcsolatok az édeshármast?

A Reddit egyik kérdése elég figyelemfelkeltő volt nemrég: milyen tapasztalatokkal gazdagodtak azok a férfiak, akik már kipróbálták az édeshármast párkapcsolatuk során?

Autómosó alkatrészeit lopta el egy férfi Győr mellett

És nem azért, hogy a saját kocsiját mossa le velük.

Rába Kálmán váltja Bana Tibort a Vas megyei közgyűlésben

Sorcsere a Közösen Vas Megyéért Egyesületben.

Tippek a tárgyaid biztonságos tárolásához

Sokunk találkozott már azzal a helyzettel, hogy szűkös hely miatt raktárbérlésen gondolkodott. De hogyan tudod biztosítani, hogy a tulajdonod biztonságban legyen? Az alábbi ötletek segítenek abban, hogy hatékonyan őrizd meg az értékeidet.

Meglévő webtárhely: biztonság vagy kockázat?

Sok vállalkozás működtet már weboldalt, de amikor jön a megújítás vagy új oldal építése, az igazi kérdés, hogy használható-e a korábbi tárhely. Ilyenkor gyakran kiderül, hogy a hozzáférés nem teljes körű – hiányzik a CPanel vagy más adminfelület, ami akadályozhatja a további fejlesztéseket.

Fedezd fel a vetex anyagok sokoldalúságát!

Amikor ruhák vagy textíliák tervezésébe kezdesz, talán eszedbe sem jut, hogy milyen fontos szerepet játszanak a vetexek. Ezek az anyagok akkor mutatják meg igazi erősségeiket, amikor megfelelő tartást szeretnél adni a készülő ruhadaraboknak.

Újabb letartóztatás a Szőlő utcai javítóintézetben történt bántalmazások ügyében

Egy további személy egy hónapig tartó letartóztatását rendelte el a Budai Központi Kerületi Bíróság Szőlő utcai ügyben.

Megdöbbentő, eltitkolt jelentésről beszélt Magyar Péter, amit még ma nyilvánosságra fog hozni

Az állami gondozásban élő gyermekeket érő visszaélésekről készült, eddig nyilvánosság elől elzárt dokumentumról számolt be a TISZA Párt elnöke.

A Nemzetgazdasági Minisztérium szerint míg Brüsszel a multikat védi, addig a kormány az árrés-stopot

Az Európai Bizottság bírálata ellenére a kabinet meghosszabbította és kiterjesztette az intézkedést.

Rekordmennyiségben ajánlunk programot a hétvégére

Advent harmadik hetében is van mit csinálni Győrben.