Amanda Kurtovic az idén már nem játszik a Győr női kézilabdacsapatában

Papp László Tamás 2020-11-24 17:30:13
A klub és a játékos megegyezett, miszerint az átlövő az idény hátralévő részében kölcsönjátékosként egy másik egyesületben szerepel majd.

Amanda Kurtovic nem lép többet pályára a 2020/21-es évadban a Győri Audi ETO KC csapatában. A balkezes jobbátlövő a Buducnost elleni mérkőzés követően távozott a klubtól. A Győri Audi ETO KC hozzájárult, hogy a szezon további részében másik - nem Bajnokok Ligája induló – csapatot keressen magának. A játékos 2022. június 30-ig tartó szerződése továbbra is érvényes marad, a kölcsönadás csak az idei évad hátralévő részére szól – olvasható a klub honlapján.

„Nagyon örülök, hogy sikerült megtalálnunk azt a megoldást, ami mindkét fél számára a legjobb” - nyilatkozta Kurtovic a norvég közmédiának (NRK) az MTI szerint. Hozzátette, még fogalma sincs, hol játszik jövő nyárig, egyelőre csak a családjával és a barátaival szeretné tölteni az idejét, mert fél éve nem látta őket. „Az ambícióim ugyanazok, mint korábban, a motivációm nem változott. Most itthon kell lennem egy kicsit, és újra lendületbe kerülök, de hogy a jövő héttől, vagy csak februártól, azt még nem tudom. Mindenre nyitott vagyok, de most szükségem van néhány olyan hétre, amikor nem gondolkodom a kézilabdáról” - magyarázta.

Szólj hozzá!

Magyar Péter – titkosszolgálati nyomással próbálták meg bedönteni a TISZA informatikai rendszerét

A politikus Orbán-gate-nek nevezte a történteket, és szerinte a hazai ügy súlyosabb, mint amibe anno Nixon belebukott. 

Húsvét hétfőn vár a szombathelyi Skanzen

Hímestojás kiállítás, locsolóvers-mondó verseny, tojásfa díszítés és megannyi móka.

Válaszd ki a tökéletes WC-t a fürdőszobádba

Gondoltál már arra, hogy mennyire fontos lehet a megfelelő WC kiválasztása a fürdőszobád összképében?

Százmilliós támogatás a győri sportnak – startol a Magvassy Mihály-program

Április 9-ig jelentkezhetnek a sportszervezetek, külön forrás jut a fogyatékkal élő sportolók támogatására is.

Műkörmös, borostás, műszempillás férfit látott fizetni a sárvári Lidlben az egyik helyi fideszes önkormányzati képviselő

Vagy csak vízionált. Minden esetre Kampelné Kozlovszki Marianna szerint a gender veszélyes. 

Szijjártó Péter looking at things: épülő gyógyszergyári csarnok Körmenden

14 és fél milliárd forintból bővíti gyáregységét az Egis.

Most bárki beleszólhat az új klímatörvénybe – kerekasztal-beszélgetést tartanak a témában Győrben

Civil kezdeményezés keretében várják az érdeklődőket a Rómer Házba.

Húsz év után emelik a szociális támogatásokat Győrben

A 2026-os költségvetés egyik legfontosabb eleme a rászorulók segítése.

Kizárja az unió Magyarországot az érzékeny egyeztetésekből – a diplomaták bizalmi válságról beszélnek

Szijjártó Péter videóban háborodott fel az állítólagos lehallgatásán, ugyanakkor nem cáfolta, hogy szivárogtatott volna az oroszoknak. 

Illés Károly a választási bizottságnál panaszolt be egy viccet

Elutasították a fideszes önkormányzati képviselő beadványát.

Elhunyt Farkasházy Mimi

A Hócipő főszerkesztője 78. születésnapja után pár órával halt meg.

Hol parkoljunk a Liszt Ferenc repülőtér közelében?

Ahogy elérkezik az idő egy újabb izgalmas utazás megkezdéséhez, sokaknak megoldandó feladattá válik az autó elhelyezése a reptér közelében.

„Nem elég emlékezni, igazságot is kell szolgáltatni” – Pintér Bence a győri zsidó múlt sötét fejezeteiről beszélt

A polgármester a Kossuth utca történetén és egy emigrált család sorsán keresztül mutatta meg, mit veszített a város.