Addig szexelt egy nő egy szexfesztiválon, hogy szívrohamot kapott

ugytudjuk.hu 2019-07-08 09:06:00
A szervezők azt mondják, hogy a nő túlhajszolta magát a "csoportos tevékenységek" közben.

Szívrohamot kapott egy nő Európa legnagyobb szexfesztiválján, Angliában. Az 52 éves nő még pénteken lett rosszul, mentőhelikopterrel kellett kórházba szállítani, azóta már jobban van, de egy időre még kórházban tartják.

A szervezők azt mondják, hogy a nő a csoportos tevékenységek egyikén lett rosszul, a fesztiválon ugyanis elég mocskos játékokat játszottak, hogy feltüzeljék a kedélyeket, például zselében birkózást. A szervezők azt is elmondták, hogy a nő akkor lett rosszul, amikor éppen 700 vendégük volt, őket eléggé megrázta a dolog.

De a komor hangulat nem tartott sokáig, a játékokat folytatták, a vendégek pedig azóta is azzal viccelődtek, hogy a nő túl sokat szexelt, ezt nem bírta a szervezete.

A rendezvényről drónképek is készültek, ezeken jól látni, hogy kétemeletes party busszal, és több tucat, sátrakkal lefedett ággyal készültek a szervezők a vad bulira. De az is látszik, hogy szexre használt hintaágyak, és kisebb medencék is voltak a fesztiválon, amik köré székeket raktak a szervezők, hogy a vendégek nézhessék, amíg valamelyikük szórakozik. A vendégek szerint azonban nem egy tradicionális szexfesztiválról van szó, szerintük más bulikon sokkal több a közösülés, ez a fesztivál pedig kimondottan nyugisnak számít.

(Mirror)

 

Szólj hozzá!

Évezredes dogmát írna felül a DK: eltörölné a gyónási titkot pedofil ügyek esetén

A párt szerint a gyermekvédelem fontosabb, mint a vallási titoktartás. A javaslat kötelezné az egyházi személyeket, hogy feljelentést tegyenek kiskorúak elleni bűncselekmények esetén.

Krasznahorkai László kapta a 2025-ös irodalmi Nobel-díjat

Kertész Imre után ismét magyar írót díjazott a Svéd Akadémia. 

Győr és Szombathely polgármestere 8 másik város vezetővel együtt fordul a kormányhoz annak érdekében, hogy csökkentsék az önkormányzatok terheit

A Megyei Jogú Városok Szövetségének heti ülésén további partnereket keresnek az érdekérvényesítéshez.

A modern geometrikus lámpák vonzereje

Elgondolkodtál már azon, miért vonzódunk annyira a geometrikus formákhoz a belsőépítészetben?

12 méteres, besétálható röpdével várja a látogatókat idén a szombathelyi díszmadár kiállítás

Nem szajkózzuk tovább, hogy megint papagájoktól lesz hangos az oladi iskola tornaterme.

23%-kal drágább a gáz, mint tavaly és 4,3%-kal nőttek átlagban a fogyasztói árak

A kormány tovább harcol az áremelések ellen, csak az a fránya infláció ne lenne.

14 kiló marihuána volt a kocsijában, és nem tudta kifizetni a tankolást

A kapuvári kút dolgozói hívták a rendőröket. A folytatást nem nehéz kitalálni.

Elkészült a „KÉKTÚRA mozdony” és a „KÉKTÚRA motorvonat” – matricázott járműveket mutatott be a GYSEV Kőszegen

A környezetbarát közlekedési formákat népszerűsítő járműveken szlogen is olvasható: „Vonatra szállok – túrázni indulok”.

Adj vért, és ments meg három életet! 

Itt és ekkor adhatsz vért Győrben.

Az örökbefogadás mibenléte és rejtelmei

Az örökbefogadás különleges köteléket teremt az új szülők és a gyermek között, ami komoly kérdéseket vethet fel, jóval túlmutatva a hétköznapi családi kapcsolatokon.

Gázolás miatt ítélt el a bíróság egy szombathelyi taxist

400 ezer forintot kell fizetnie, és egy évre bevonták a jogosítványát.

300 ezer forintra büntették a Szombathelyi Haladást a szurkolók rendbontása miatt

A soron következő bajnoki meccsen egy szektort le is kell zárni a szankció miatt.

Antal Imre és Kósa Roland ugyanazt a problémát akarták megoldani ma reggel

A dolog szépséghibája, hogy egymástól 200 méternyi távolságra. 

Szombathelyen nem lesz unalmas az ősz! - Telt házas estékre készülhet az AGORA

Pintér Béla, Mező Misi, Doszpot Péter és egy kis Halloween a Víztoronyban. 

Enyhítené a kormány az Otthon Start program feltételeit

Társadalmi egyeztetésen a támogatott lakáshitel szabályainak módosítása. 

Őszi kulturális kavalkád a Rómer Múzeumban

Programajánló hűvös napokra.