A szombathelyi MSZP elnöksége büntető feljelentést tett Lendvai Ferenc és Kántás Zoltán fideszes képviselőkkel szemben

ugytudjuk.hu 2019-09-09 19:42:00
Közlemény.

A szombathelyi MSZP elnöksége közleményt juttatott el szerkesztőségünkhöz, amit a továbbiakban változtatás nélkül közlünk.

Az MSZP Szombathely elnöksége megdöbbenve tapasztalta, hogy a helyi fideszes politikusok bármire képesek azért, hogy megfeleljenek a pesti oligarcha gazdáik parancsainak.

Azt már sajnos kénytelenek vagyunk megszokni a fideszes képviselőktől, hogy szándékosan hazudnak, hogy a hatalom megtartása mindennél, így saját tisztességüknél is fontosabb számunkra. De az még a magát konzervatívnak mondó, ám valójában csak a gyűlölet nyelvét ismerő fideszesektől is újdonság, hogy valakit pusztán azért, mert más a véleménye, vagy azért, mert okosabb náluk, bűncselekmény elkövetésével vádoljanak meg.

Nem tűrjük tovább, hogy büntetlenül szítsanak haragot és gyűlöletet szeretet városunkban. Nem tűrjük tovább, hogy a hatalom megtartása érdekében ártatlan szombathelyieket hurcoljanak meg. Ezért a mai napon büntető feljelentést tettünk Lendvai Ferenc és Kántás Zoltán fideszes képviselőkkel szemben. Bíróság előtt kell majd felelniük igaztalan vádjaik miatt. Bízunk benne, hogy egy valóban pártatlan, politikától mentes eljárás végén megkapják a bíróságtól méltó büntetésüket.

Tudjuk, hogy ez a Fideszen belüli pályájukat nem fogja befolyásolni, hiszen Lendvai Ferencet már marasztalta el a bíróság korábban is. Akkor Lendvai képviselő úr a Fidesz aktuálisan leárulózott volt polgármesterével, Szabó Gáborral szemben tett olyan megnyilvánulásokat, ami miatt a bíróság megállapította felelősségét.

Felszólítjuk Balázsy Pétert, hogy fogja vissza a gyűlölet vérebeit, és ne mocskolódó lejárató kiadványokkal, suttogó propagandával akarjon győzni, hanem álljon ki vitázni, és mondja el a szombathelyieknek a véleményét. Már ha van neki bármiről is önálló gondolata.

 

MSZP Szombathely elnöksége

 

Szólj hozzá!

Nem oszlatta fel magát a győri közgyűlés

Csupán a Tiszta Szívvel A Városért frakció szavazott az oszlatás mellett.

Fekete Dávid már a közgyűlés közben is a háborúval kampányol a Facebookon

Hallomásokra épített riogatás, miközben a város ügyei épp az ülésteremben vannak  napirenden.

Parkolási botrány Győr - bűncselekmény nem történt, Borsi Róbert mégis feljelentést tesz

A Fidesz az ügy kapcsán eljutott odáig, hogy Pintér Bence szerelmes Magyar Péterbe. 

8 milliárd 300 millió a propagandára - ennyiből szórta tele a médiát a kormány a hamis „TISZA-adós” nemzeti konzultációval

Az aHang szerint a kabinet ezúttal is teljes hadrendbe állította a komplett médiabirodalmát. 

Pintér Bence helyretette az Ugytudjuk szerződését és visszaadta a hólapátot Fekete Dávidnak

Azzal talán vissza lehet hordani a Győr-Szol-ba a hiányzó 1 milliárd 700 millió forintot.

Vágányzár a Győr-Budapest vonalon - több járat menetrendje módosul februárban

Pályakarbantartás miatt egyes vonatok nem érintik a Keleti pályaudvart, a nemzetközi és elővárosi közlekedésben is változások lesznek.

"Hosszú évek óta hitvallásom, hogy egy dolog szent az maga a fesztivál."

Olvasói levelet kaptunk a Győr-Logistic Kft. ügyvezetőjétől, Lakatos Gyulától.

Egy szombathelyi születésnapon tört ki verekedés

Félreérthető szituba keveredett egy nő és egy férfi.

Pintér Bence: Újra indulok a polgármesteri székért!

Az is kiderült, hogy a TSZV-nek van 15 egyéni jelöltje.

Pintér Bence: Fekete Dávid és a Győr-Szol hülyének néz mindenkit

A polgármester szerint a cég cáfolata csak trükk a számokkal, és továbbra sem tudni, hogy hol a pénz!

Kávé, festmények és múzeumi szakmai nap - februári programok a Rómer Múzeumban

Tárlatvezetés a Café Kultúrban, szakmai nap múzeumi dolgozóknak, és még több izgalmas időszaki kiállítás várja az érdeklődőket februárban Győrben.

A Győr-Szol-t azonnal megvédte saját médiacége az eltűnt(?) milliárdok ügyében

Ráadásul ők már azt is tudják, hogy Pintér Bence lepaktált a TISZA Párttal. 

A járdán akarta elütni haragosát egy nő Győrben

Meglátta a zebránál, dühbe gurult, majd megfenyegette, hogy megöli - három évet is kaphat.

A Győr-Szol szerint nem tűnt el 1 milliárd 700 millió forint

Közleményben reagált a cég Pintér Bence kijelentéseire.

Kiskorú gyermekével lopatott egy nő Szombathelyen

Egy doboz gyógynövényt tartalmazó étrend-kiegészítő kapszulát csent el.

30 és 100 négyzetméteres lakások is lesznek a szombathelyi volt SZTK-épületében kialakítva

Üzleteknek és egészségügyi szolgáltatóknak is alakítanak ki helyiségeket.

Tanúként hallgatja ki a Rendőrség Pintér Bencét a fideszes miniszteri biztos, országgyűlési képviselőjelölt által felügyelt önkormányzati cég furcsa szerződései ügyében

A polgármester szerint a cég többször kijátszotta azt, hogy ne kelljen közbeszerzést kiírniuk, így az általuk kiválasztott vállalkozásoknak szignóztak ki munkákat.