Vasárnap délben ismerős dallamokba és a Savaria Szimfonikus Zenekar hat művészébe botlott, aki a szombathelyi Fő téren járt - írja közleményében a Savaria Rézfúvós Együttes.
Az együttesből is ismert szimfonikus művészek adtak ugyanis flashmobszerű, rövid térzenei koncertet a "Forrás a zenének - feladat a zenésznek" program keretében.
Ez egy olyan koncertsorozat, amelynek során a Savaria Szimfonikus Zenekar vállalta, hogy 50 ingyenes koncertet ad a Nyugat-Dunántúlon. Olyan ismert komolyzenei darabokból játszanak fúvós kamarazenekarra készült átiratokat, mint Mozart Varázsfuvolája, Bizet Carmenje, vagy éppen Bartók Este a székelyeknél című darabja.
Játszottak már korábban Balatonfüreden, Ajkán, Veszprémben, vasárnap pedig előbb Szombathelyen, majd Sárváron, Pápán és Celldömölkön szórakoztatják a mit sem sejtő járókelőket.
Különös alakok lepték el a bezárt hotel földszinti ablakait. Derkovits Gyula önarcképe is megjelenik.
Az biztos, hogy Simon Róbert Balázs nem indul újra.
Az idők folyamán a természet ajándékai mindig is fontos szerepet játszottak az egészség megőrzésében.
Korábban ilyen állás nem volt.
Jövő héttől lehet forgalomkorlátozásra számítani a környéken.
Az épületek új hőszigetelt ablakokat kapnak, és LED világítást szerelnek fel.
Szombaton sétáló utcává változik a Kőszegi utca.
Házi körülmények között alkalmazta a jelentkezőkön.
Miközben közel félmilliárd forint volt Varga Jenő, sárvári önkormányzati képviselő cégének a bevétele.
Vámos Zoltán főispán jelentette be a hírt.
Továbbra is veszteséget termel a szombathelyi önkormányzati képviselő Kft.-je.