A Rocky 4-ből is lesz rendezői változat

Nagy Donát 2020-08-31 15:05:35
Stallone alakítgat kicsit a filmen.

Sylvester Stallone bejelentette, hogy a Rocky 4. bemutatásának novemberi, 35. évfordulójára elkészíti a film rendezői változatát - írta meg a The Hollywood Reporter.

A Rocky 4. 35. évfordulójára új, rendezői változtatot készítek. Eddig jól néz ki. Kifejező. Köszönet az MGM-nek, hogy lehetővé tette

- írta a színész-rendező. Stallone annyit elárult az új változatról, hogy Paulie robotját teljes egészében kivágja belőle.

Rocky Vs Drago - Final Fight

Rocky IV - Final fight Rocky Vs Drago

Az 1985-ben bemutatott Rocky 4. nagy sikert aratott. Az Ivan Drago orosz bokszbajnokot alakító Dolph Lundgren ezzel a filmmel futott be Hollywoodban. A filmet Stallone írta és rendezte, valamint a főszereplőt, a bokszoló Rocky Balboát is ő játszotta. Az előző részekből Carl Weathers, Talia Shire, Burt Young és Tony Burton is szerepelt a produkcióban, újoncként pedig Lundgren mellett Brigitte Nielsen is feltűnt.

Forrás: MTI

Szólj hozzá!

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.

3 és félmillió forint értékben elkövetett internetes csalás miatt kell bíróság elé állnia egy férfinak és egy nőnek

Nem létező árúkat kínáltak eladásra. Körmendi és Szentgotthárdi vásárlókat is megkárosítottak.

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.