A Pécshez igazolt a Falco magyar kosarasa

Vágvölgyi Bálint 2020-05-20 15:57:00
Egy évet töltött Szombathelyen.

A PVSK-Veolia hivatalos honlapján jelentette be, hogy a Falco fiatal erőcsatára, Krivacsevics Márkó náluk folytatja pályafutását.

Krivacsevics Márkó az előző szezont a bajnoki címvédő Falcoban töltötte, ahol 17 bajnoki mérkőzésen lépett pályára, ezeken pedig 10 játékpercet, 3,4 pontot és 1,9 lepattanót átlagolt. A 4-es poszton bevethető játékos Szombathely előtt az amerikai egyetemi bajnokságban edződött, és korábban az utánpótlás válogatottjaink oszlopos tagja volt.

- Mindenek előtt szeretném elmondani, nagyon örülök, hogy Pécsre igazolhattam – mondta el Márkó. - Korábban éltem a városban két évig, nagyon megszerettem, az egyik kedvenc helyem. Szóval nagy örömmel, és nagy reményekkel érkezem a PVSK-hoz. Szeretném leszögezni, hogy hálával tartozom a Falconak is, hiszen ott kaptam meg az esélyt, hogy bemutatkozhassak az NB I. A csoportjában. Eleinte azért éreztem a különbséget az egyetemi kosárlabda, és a felnőtt bajnokság között, de szerintem gyorsan belerázódtam. Azonban nem titkolom, hogy szeretnék több játéklehetőséghez jutni. Ebből a szempontból pedig a PVSK-Veolia ideális választásnak tűnt. Arról nem is beszélve, híresen jó itt a közeg, a csapatszellem. Az edzőkkel is beszéltem már, a velük folytatott egyeztetés is csak megerősített abban, hogy ide kell jönnöm. Nagyon várom már, hogy bemutatkozhassak a PVSK-ban. Nem nagyon szeretnék ígérgetni, és arról beszélni, hogy mik az erősségeim, mit várhatnak tőlem a pécsi szurkolók. Azt javaslom inkább, hogy amint erre lehetőség nyílik, jöjjenek, és nézzenek meg a pályán! Ott akarom bizonyítani, hogy nem járt velem rosszul a klub.

Szólj hozzá!

Jótékonysági ételfőzés lesz pénteken a Városháza előtt

Lelkes civilek főznek rászorulóknak, az ételosztás délelőtt zajlik a belvárosban.

December 20-án lezárul a sárga kukák kiosztása a GYHG térségében

A vidéki településeken befejeződik az otthoni csomagolóanyag-gyűjtéshez szükséges edények átadása.

Megvannak Kolossváry Balázs utódai a Győr Plusznál

Egyszerre ketten kellenek, hogy betöltsék a volt vezérigazgató hagyta űrt.

Édeshármas: hogyan válasszunk harmadik szereplőt?

Az édeshármas lehetősége felizzíthatja a mindennapok szürkeségét, és sokak fantáziáját megmozgatja. De hogyan is döntsük el, hogy ki legyen a harmadik személy?

Feltörték a szombathelyi adventi vásár egyik bódéját

Sonkát és pénzt lopott a betörő. Elkapták.

V.Németh Zsolt szerint a TISZA jelölte csúfosan kikapott a nagykőrösi időközi választáson, pedig a párt nem is indított jelöltet

A világraszóló Fidesz győzelemmel megszerzett 371 szavazat a testület egyetlen mandátumát jelenti.

Nőtt a Tisza előnye, megtorpant a Fidesz

A 21 Kutatóközpont mérése szerint decemberre visszaállt a nyári állapot: a Tisza vezet, a kormánypárt viszont nem tudott előrelépni.

A hordozható energiaforrások új korszaka

Valószínűleg mindannyiunkkal előfordult már, hogy egy hosszabb szabadtéri tevékenység vagy akár otthoni áramszünet közepette akadt meg az élet, mert nem állt rendelkezésre elegendő energia.

16 millió forint gyűlt össze a győri Bagolyvár karácsonyfája alá

Példás összefogással újulhat meg az otthon sivár udvara. 

Világátlag felett nőtt a magyar szabadalmi aktivitás

A friss nemzetközi adatok szerint egyre több hazai vállalkozás lát értéket a szellemi tulajdon védelmében.

Napelemes kiserőművel gazdagodott a győri jégkorong klub

A beruházás a klub fenntartható működését és gazdasági stabilitását erősíti.

Színes karácsony Győrben – több száz gyerekrajz érkezett az adventi pályázatra

Három korosztályban összesen több mint 370 alkotás született, a legjobbak díjat, a közönségkedvencek élményt nyertek.

Pintér Bence szerint „Győr nem fideszes fellegvár”  

A polgármester kifejezetten örülne egy időközi választásnak. 

Ismert kézilabdázó nőket zaklatott egy férfi Győrben

A két sértett el is költözött a vádlott miatt, de az új címen is megtalálta őket.  

84 millió forintért tervezik meg a 87-es főút Kám-Szombathely-Kőszeg közötti egy szakaszának felújítását

Felújítják a 86-ost a Rédics-Szombathely-Mosonmagyaróvár útvonalon, valamint Csepreg és Szombathely között is új aszfaltot kap a közút. Több vasi útszakasz is érintett.