A négy barátságos meccsre eltiltott Hali focista: “Milyen ütés? Ez olyan, mintha bokszoltam volna”

ugytudjuk.hu 2020-10-15 18:22:17
Predrag Bosnjak szerint a játékvezető téves dolgot tüntetett fel a jegyzőkönyvben.

Múlt pénteken, a válogatott miatt bajnoki szünetet kihasználva, a Szombathelyi Haladás zárt kapus felkészülési meccset játszott a ZTE-vel. A mérkőzést a zalaegerszegi csapat nyerte 2-1-re, a Hali hátvédje, Predrag Bosnjak pedig fél óra elteltével piros lapot kapott – Doktorics Áron állt be helyette.

AZ MLSZ október 13-i fegyelmi határozatában azt írja, hogy Bosnjak 4 soron következő férfi felnőtt barátságos, felkészülési mérkőzésre szóló eltiltást kapott. A csakfoci.hu megkereste a zöld-fehérek korábbi válogatott játékosat, aki elmondta, miért kellett idő előtt elhagynia a pályát.

– Egy szabadrúgást akartam gyorsan elvégezni, de az ellenfél játékosa (Tajti Mátyás) ezt nem engedte. Ellöktem magamtól, majd a lábamra rálépett. Utána megpróbáltam még egyszer elrúgni a labdát, de nem engedte. Igazából a vállát akartam megérinteni, a kezem véletlenül megcsúszott, és az arcát találtam el.

Ha szándékosan meg akartam volna ütni, akkor nagyobb baj lett volna.

Eszem ágában sem volt, hogy sérülést okozzak neki, semmi szándékosság nem volt benne. Nem gondolnám, hogy ez provokáció lett volna a részéről, az ilyen dolgok benne vannak a futballban. A mérkőzést egyébiránt egy női játékvezető vezette, aki azt írta be – mint utólag kiderült – a jegyzőkönyvbe, hogy ütés miatt állított ki. Kérdem én, milyen ütés? Számomra az ütés olyan, mintha bokszoltam volna. De semmi ilyen nem volt, ugyanúgy ott maradt, majd ment tovább a játék. Persze, aláírom jogos volt a kiállítás, mert a bíró szerint durva volt a megmozdulásom. Elfogadtam a döntést, a félidőben megbeszéltem a játékvezetővel történteket, majd tőle is elnézést kértem – mondta a csakfoci.hu-nak Bosnjak.

Szólj hozzá!

Kósa Lajos sem ül be a Parlamentbe

A Fidesz tisztújító kongresszusán sem indul egyetlen tisztségért sem.

Nem ment át a közgyűlésen a Móricz Zsigmond rakpartra tervezett monstrum épület terve

A győri látképet romboló társasház egyöntetű elutasítást kapott. 

Lannert Judit vezeti az oktatást – újabb minisztert nevezett meg Magyar Péter

A TISZA Párt elnöke szerint a gyermek- és oktatásügy élére egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező szakember kerül.

A közgyűlés elfogadta a Győr+ és az önkormányzat vagyonkezelői szezrződésének módosítását

Változnak a plakát kihelyezési szabályok, és hamarosan kiderülhet az is, hogy pontosan mekkora bajban van a médiacég. 

Komoly összegben fogadnánk, hogy elhoztuk az összes győri programot a hétvégére

Autós nyílt nap, anyák napi készülődés, hangfürdő, egy csomó koncert és még rengeteg minden más. 

Kósa Roland: “Én azt gondolom hogy önök az igazuk bizonyítása érdekében megtévesztették a győrieket!”

Az alpolgármester szerint a Győr-Szol Zrt. trükközött az adatokkal az ominózus "Nokiás-dobozos" közgyűlésen. 

Vitézy Dávid és Kátai-Németh Vilmos is miniszter lett a TISZA-kormányban

A közlekedési és a szociális tárca vezetőit jelentette be Magyar Péter - délután az oktatásügy miniszterének személyére is fény derül. 

Nem oszlatta fel magát, tovább dolgozik a győri közgyűlés

Fekete Dávid a frakciójával szemben szavazott, Szeles Szabolcs inkább tartózkodott. 

A Győr+ nem tájékoztatta a tulajdonos Győr-Szol Zrt-t, hogy ma már nem jelenik meg az ingyenes újság

Sárkány Pétert kérdeztük a kialakult helyzetről. Tóth Rebeka vezérigazgatót is kerestük, de őt sem mi, sem a Győr-Szol nem érte utol. 

Hatékony védelem az automatizált biztonsági rendszerek segítségével

A modern internetes világban, ahol a fenyegetések száma és összetettsége folyamatosan növekszik, a vállalatok számára létfontosságú a megfelelő kiberbiztonsági stratégiák alkalmazása.

Hogyan óvhatjuk meg a szemkörnyéki bőrt?

A szem körüli bőr rendkívül vékony, épp ezért különösen érzékeny a külső hatásokra.

Az ügyészségi nyomozás még véget sem ért, de a Vas Népe már megírta, hogy nem igaz, hogy valakit munka nélkül fizettek a Sárvári Gyógyfürdőben

A megyei napilap korábban egy sort sem írt arról a mutyiról, ami az országos média figyelmét is felkeltette.

A hőfok szerepe a hidraulika rendszerek hatékonyságában

Gondolta volna, hogy mennyire fontos szerepet játszik a hőszabályozás a hidraulikus rendszerek működésében? Az ilyen rendszerek, különösen teherautókban és munkagépekben, jelentős mennyiségű hőt termelnek működés közben.

Két győri fa kapott faértéktáblát a Föld napján

Egy 150 éves platán és egy különleges tölgy lett a városi zöldfelületek jelképe.

Időközi választás jön Sárváron

Augusztus végére tűzik ki a szavazás időpontját.

Rezidensi-kutatói programot indít a Semmelwis Egyetem és a szombathelyi oktatókórház

A kezdeményezés egy több mint harminc egészségügyi intézményt és szervezetet magába foglaló stratégiai együttműködés része.

A modern kertgondozás forradalma: akkumulátoros kerti gépek a jövőben

A kertápolás területén az utóbbi években jelentős átalakulások történtek, melyek új távlatokat nyitottak a zöld területek szerelmesei előtt.

Szórólapokkal agitált V.Németh Zsolt mellett a kampányban Győrvár polgármestere

Kaczor Zsolt szerint nem mint polgármester, hanem mint magánember kérte a falu lakóit, hogy a fideszes jelöltre szavazzanak. A szórólapokat közmunkások hordták ki, munkaidőn kívül.