A NASA is szívesen segítene Tom Cruise és Elon Musk űrben forgatott akciófilmjében

Varga Mátyás 2020-05-29 18:09:00
Már rendezőt és forgatókönyvírót is találtak a nem mindennapi projekthez.

A hónap elején mi is beszámoltunk arról, hogy Tom Cruise és Elon Musk közösen dolgoznának egy teljes egészében űrben forgatott akciófilmen. A Deadline információi szerint az események pedig be is indultak az impozáns projekt körül, mivel Doug Liman személyében rendezőt és forgatókönyvírót is kapott a nem mindennapi film. Liman korábban már dolgozott a színésszel a rendkívül érdekes, A holnap határa című sci-fi kapcsán. Doug pedig már el is készítette a SpaceX segítségével készülő akciófilm forgatókönyvének első vázlatát.

A világ legdrágább filmje lehet Tom Cruise és Elon Musk űrben forgatott akciófilmje

Tom Cruise és a techguru Elon Musk óriási fába vágták a fejszéjüket, ugyanis úgy tervezik, hogy teljes egészében az űrben forgatnának le egy akciófilmet. Hiába tűnik elsőre lehetetlennek a projekt, simán benne van a pakliban, hogy meg is valósul idővel, ugyanis Musknak nem csak rengeteg pénze van, hanem a rakétákkal foglalkozó SpaceX-nek is ő a tulajdonosa.

Cruise-ra ugyan még vár két Mission Impossible film, valamint Doug is dolgozik egy jövőre érkező disztópikus világban játszódó alkotáson. Tehát minimum 3 évet kell várnunk a premierre, de valószínűleg ezek csak a legoptimistább becslések. Mindenesetre jó tudni, hogy nem csak egy légből kapott ötlet volt ez az egész, és Hollywood még nehezen fellelhető kreatívjai dolgoznak a projekten. A végére még egy apró érdekesség, ugyanis egy NASA adminisztrátor is jelezte, hogy ők is szívesen beszállnak, mivel ez hatalmas motiváció lenne a fiatalok számára, hogy egyszer ők is űrhajósok lehessenek.

Szólj hozzá!

Vasból is megárt a sok – június első hetében a hemokromatózisra hívják fel a figyelmet Győrben is

A korán felismert vastúlterhelődés jól kezelhető, mégis sokan élnek úgy a betegséggel, hogy nem is tudnak róla.

Gyermeknapon újra megnyitották - ismét látogatható a népszerű vizes játszótér Győrben

Megint várja a családokat a Bisinger sétány különleges vízi játszóparkja.

Keselyűket fotóztak Pusztacsó közelében

Akár 2 és fél méteres is lehet a szárnyfesztávolsága ezeknek a ritka madaraknak.

Akár csak 2024-ben, tavaly is veszteséget termelt az SZKKA

A tavalyelőtti -60 milliós eredmény, most -10 millióra mérséklődött. Továbbra is bírósági végrehajtás van a cégen.

Japán napot tartottak Győrben - a távol-keleti ország nagykövete is ellátogatott a rendezvényre

Kulturális programokkal, filmvetítésekkel és japán gasztronómiai különlegességekkel telt meg a belváros.

Késsel támadt anyjára, és nagyanyjára egy fiatalkorú Gönyün

A fiatal úgy érezte, hogy szüleinek a kapcsolata konfliktusokkal terhelt, emiatt már nem akart velük élni, ezért 2025 nyarán elhatározta, hogy megöli őket.

Hamis euróval fizettek Szombathelyen és Vasváron

Az elkövető emellett csekély mennyiséget meghaladó új pszichoaktív anyagot is megszerzett és magánál tartott.

5 tanács a tökéletes kerti bútor kiválasztásához

A kert ma már sokkal több, mint egyszerű kültéri terület.

Egy apró változtatás, ami sokaknál állandósult

Az utóbbi időben egyre többen alakítjuk úgy a mindennapjainkat, hogy azok ne csak kiszámíthatóbbak, hanem tudatosabban felépítettek is legyenek.

A Somogy megyei közgyűlés visszavonta korábbi határozatát és ezzel kimondta, hogy nem létezett a TISZA-adócsomagja

A testület egyhangú szavazással helyezte hatályon kívül a februári döntést.

Miért fontos átgondoltan redőnyt választani?

Volt már olyan, hogy redőnyödet próbáltad leengedni egy zord esős napon, de csütörtököt mondott a rendszer?

Tárolásra fel: az akkumulátorok gyorsabban alakíthatják át az energiarendszert, mint sokan gondolják

Ausztrál és európai példák is azt mutatják, hogy az akkumulátoros energiatárolás egyre nagyobb szerepet játszik az áramárak csökkentésében.

Íme a gyereknapi programdömping Győrben

Ha ezekből nem találsz a hétvégére kedvedre valót, a hiba nem a mi készülékünkben van. 

Megyei Jogú Városok polgármesterei: a kormány tárgyaljon az önkormányzatokkal a szolidaritási adóról, hatásköri reformokról, ahogy ígérte!

A városvezetők arra kérik a Magyar-kormányt, hogy vizsgálja felül és mérsékelje a szolidaritási adót, hogy a városok kiszámítható, a feladataikhoz igazodó finanszírozást kapjanak a közszolgáltatások működtetéséhez.

Megnyílik az uniós pénzcsap: 6000 milliárd forintnyi forrás érkezik Magyarországra

Az Európai Bizottsággal kötött megállapodás nyomán felszabadulnak a korábban befagyasztott támogatások, a kormány csatlakozik az Európai Ügyészséghez.

Június elsején indul a Hecsei úti felüljáró felújítása Győrben

Két és fél hónapos munkára készülhetnek az autósok, a szerkezet hibáit több mint 500 millió forintos állami támogatásból javítják ki.

A munkaviszony megszüntetésének buktatói a Kúria határozata alapján

A munkajogi konfliktusok gyakran elhúzódó és összetett ügyek.

Így készülj fel a grillezésre: hogyan lesz felejthetetlen élmény?

Van valami egészen sajátos atmoszférája annak, amikor előkerül a grill.

Az ergonómia új dimenziója: a konyhai praktikum

A kényelmet szolgáló ergonómia fogalmával már találkozhattál irodabútorok vagy autós ülések kapcsán.