Olvasónk keresett meg minket azzal, hogy péntek este szórakozni indult a barátaival Szombathelyen. Az Uránia udvarban nemrég üzemeltető változáson esett át az egyik vendéglátóhely, gondolták bemennek és megnézik milyen is lett a hely.
Olvasónk azt írta, hogy elsőként akkor döbbentek meg, amikor az ajtóban álló biztonsági őr levetette velük a pulóvereket, az ugyanis, a személyzet szerint, nem volt megfelelő viselet. A szórakozóhelyre csak úgy mehettek be, hogy a pulcsikat a derekukra kötötték.
Bent aztán a társaság leült és kért egy kör italt. Ám mivel egyikük fázott, visszavette a pulóverét.
Megkerestük ma a hely üzemeltetőjét, Balogh Gyulát, aki elismerte, hogy az eset megtörtént, és rögtön hozzá is fűzte, hogy náluk pénteken és szombaton este dress code van, így a disco idején olyan vendéget nem tudnak beengedni, aki melegítőt visel. Elmondása szerint olvasónk olyan kapucnis pulóverben volt, ami egy melegítő szett felsője, ráadásul hatalmas betűkkel virított rajta a márkajelzés is.
- Azt gondolom, hogy mi egy kulturált szórakozási lehetőséget próbálunk nyújtani a vendégeknek. Ebbe az is beletartozik, hogy megkövetelünk egy bizonyos öltözködési stílust. Sajnos ez egyre inkább kikopik az emberekből, pedig, harminc évvel ezelőtt ha valaki zakó nélkül próbált meg bemenni egy elegáns szórakozóhelyre, akkor azt a portás be sem engedte. Mi ehhez képest egy sokkal lazább házirendet tartunk, azonban azt nem fogjuk megengedni, hogy valaki melegítőben jöjjön be. Ez nem csak a helyet, de a többi vendéget is degradálná - mondta az üzletvezető az Ugytudjuk.hu-nak.
Balogh hozzátette, hogy hétfőtől - csütörtökig nincsenek ilyen dress code követelmények, sörözni vagy meccset nézni bárki bemehet hozzájuk, akár még melegítőben is, a hétvégi discok alkalmával azonban továbbra is tartják a szigorúbb szabályokat.
Olvasónk bár a konkrét ruhát nem fotózta le nekünk, azt írta, hogy ehhez hasonló volt a baráti társaság egyik tagján lévő pulóver.

Szétnéztünk a hely Facebook-oldalán, ahol meghirdetett bulik posztjánál valóban szerepel, hogy dress & face controll van. Szétnézve a bulikról készült fényképek között azonban egy ilyen képet találtunk.

Mutatjuk a mentrendet.
A fideszes képviselőket bírálta, amiért nem jelentek meg a közgyűlésen, a Nemzeti Választási Bizottság pedig ezért első körben elmarasztalta a győri polgármestert.
Két vasi - a sárvári, és a celldömölki - gyógyfürdőt üzemeltető cég felügyelőbizottságában is tag a fideszes megyei önkormányzati képviselő. A büki fürdőben pedig fejlesztési üzemeltetési munkatárs.
Ügyészségi eljárás indult.
Az utat folyamatosan locsolják, hogy az azbeszt ne porozzon.
Rómaiak, mohácsi csata és beszédes paloták is várják az érdeklődőket Győrben.
A kertépítés és a térburkolás során a figyelem legtöbbször a látványos elemekre irányul, miközben számos olyan megoldás létezik, amely első pillantásra háttérbe szorul, mégis kulcsfontosságú a végeredmény szempontjából.
Tóth Norberttel akár 4 kormánypárti képviselője is lehet Vas megyének.
Több, mint 758 millió forint sorsáról kell számot adniuk.
Több mint 5 millió 700 ezer forintból alakítottak ki játékos, zöld környezetet a gyerekeknek.
A másodfok súlyosbította az ítéletet, a vádlott feltételesen sem bocsátható szabadlábra.
A gyanú szerint kamu foglalkoztatott munkavállaló ügye lesz a téma.
A sokadik öngól.
Nem meglepő módon a Fidesz-KDNP felé lejtett a pálya. Nagyon.
Az Ausztriából behozott marihuána volt a ludas.
Az ügyészség minősített segítségnyújtás elmulasztása bűntette miatt emelt vádat.
Egy kétharmados győzelem kellett, hogy ne csak rosszat írjanak róluk - ha már egyáltalán.
